Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.969
Cevap
124
Favori
673.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fasttornado

Arkadaşlar büyük bir saçmalıkla karşı karşıya kaldım. Sabah 11.30 gibi Hepsiburada.com üzerinden Canlı Destek ile konuştum. Kulaklık kampanyası devam ediyor, buyrun 50 TL çek dedi. 11.30 da siparişi verdim. Az evvel baktım kampanya bitmiş. İşkillendim hepsiburada.com'a yazdım, durumu sordum.
    Bana böyle bir kampanyan yok görseliniz ispatınız var mı diye cevap geldi. Sabah vardı kaldırmışsınız diyorum, üzgünüz öyle bir kampanya yok yani kulaklık falan da yok diyor. Canlı Destek kısmındaki kişiye tekrar bağlandım kampanya 12.00de bitti dedi. Tamam ben 11.30 da sipariş verdim bana kampanya devam ediyor dediniz zaten öyle sipariş verdim diyorum, Samsung kampanyayı istediği zaman bitirir, devam etseydi bile kulaklığın gönderileceği garanti değildir dedi.
    Şimdi ben ne yapayım? Böyle saçma bir ticaret sistemi olur mu? Ben satın alırken sipariş metni vardı, daha sonra kaldırmışlar ve beni de katmışlar. Ne yazık ki hepsiburada.com sipariş bilgisinde de kulaklık yazmamakta. İptal etmek zorundayım galiba. Şaka gibi bir gün.
    benim de sipariş bilgimde nede sözleşmede yazmıyor 2 hafta önce almıştım vermeseler ilanın ekran görüntüsünden başka kanıt yok

• quote:

Orijinalden alıntı: fasttornado

Arkadaşlar büyük bir saçmalıkla karşı karşıya kaldım. Sabah 11.30 gibi Hepsiburada.com üzerinden Canlı Destek ile konuştum. Kulaklık kampanyası devam ediyor, buyrun 50 TL çek dedi. 11.30 da siparişi verdim. Az evvel baktım kampanya bitmiş. İşkillendim hepsiburada.com'a yazdım, durumu sordum.
    Bana böyle bir kampanyan yok görseliniz ispatınız var mı diye cevap geldi. Sabah vardı kaldırmışsınız diyorum, üzgünüz öyle bir kampanya yok yani kulaklık falan da yok diyor. Canlı Destek kısmındaki kişiye tekrar bağlandım kampanya 12.00de bitti dedi. Tamam ben 11.30 da sipariş verdim bana kampanya devam ediyor dediniz zaten öyle sipariş verdim diyorum, Samsung kampanyayı istediği zaman bitirir, devam etseydi bile kulaklığın gönderileceği garanti değildir dedi.
    Şimdi ben ne yapayım? Böyle saçma bir ticaret sistemi olur mu? Ben satın alırken sipariş metni vardı, daha sonra kaldırmışlar ve beni de katmışlar. Ne yazık ki hepsiburada.com sipariş bilgisinde de kulaklık yazmamakta. İptal etmek zorundayım galiba. Şaka gibi bir gün.
    Telefonu açma iade edersin. Fiyatı düşünce tekrar alırsın.

• Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Şuan iptal edebilirim zaten. Bana dahil değilsin vs diye net cevap verseler ona göre davranacağım. Öyle bir kampanya yok ki siz neyi soruyorsunuz diyorlar. Buna daha çok sinirleniyorum. Kimin dahil olup olmadığını anlayabilecek bir takip sistemleri de yok. Demek Samsung web sitesi dışında alanlarım hiçbir garantisi yok. Kimsenin sipariş bilgisinde yazmıyor heralde. Adamlar göndermezse ispat yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bundan sonra ne alırsanız alın ekran görüntüsü alın çünkü adamlar hepsini inkar ediyor.

• fasttornado F kullanıcısına yanıt
    İlginç... Dediğiniz doğru da olabilir ama yine de diğer sitelerden alanlara da gönderirler diye düşünüyorum.
    Canlı Destek görevlisi sanırım kampanyanın dün gece itibariyle bittiğinin farkında değil ama bunu bilmesi gerekirdi ve sizi bu bilgi doğrultusunda uyarabilirdi. Belki alır belki de almazdınız.

Telefonunuzda görüşme kayıt uygulaması var mıydı? En azından görüşmeyi kayıt altına alıp bunu kanıt olarak sunabilirdiniz.

Benim telefonumda yıllardır ACR görüşme kayıt uygulaması yüklü. Bugüne kadar o kadar çok faydasını gördüm ki anlatamam.

Hepsinin ekran görüntüsü almıştım.

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 30 Eylül 2020; 15:47:6 >

• celebic kullanıcısına yanıt
    Kampanya 30 Eylül 23.59 da yani bugün bitiyor. Sabah da devam ediyordu.

Stoklar bitince kampanyayı da erken bitirmisler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokmay kullanıcısına yanıt
    Evet ama ben satın aldığımda henüz bitmemişti. Zaten devam ettiğini de kendi uzmanları söyledi, hediye çekini de verince öyle aldım. Yoksa satın almazdım zaten. Neyse hepsiburada.com'a tekrar yazdım. Kulaklık falan yok derlerse iptal eder veya geri gönderirim.

• Yanlış okumadıysam 2500 stokla sınırlamışlardı, sayıya ulaşıldığı an kampanya bitmiş olabilir. Ben de dün akşam saatlerinde Samsung sitesinden geçtim siparişi, earbuds da gözüküyor siparişte 0 TL olarak.

• webmaster33 kullanıcısına yanıt
    Sanıyorum Samsung shop dışında alanlar için sipariş kayıtlarında Buds görünmüyor. Sipariş kaydında kulaklık görünen arkadaşlar bilgi verirse görmüş oluruz.

• Ben telefonu almadan değişik sitelerden sormuştum kulaklık olayını. Hepsinin satıcısı Samsung-Türkiye. Mesela GittiGidiyor üzerinde kulaklık gönderilecek derken Amazon üzerinde kulaklık yok diye cevap geldi. Yani satış yaptıkları platforma göre değişiyor sanırım kampanyayı sonlandırma günü. Mantıklı değil ama durum böyle.

Ben kendi online mağazalarından aldım. Gelen mail’de ve siparişi verirken sitede kulaklık 0 liralık ayrı bir sipariş gibi görünüyor, sorun çıkmaz diye düşünüyorum bu şekilde

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    Sizin siparişinizde sorun çıkmaz içiniz rahat olsun.

• 22 Eylül'de trendyoldan aldım yazılanları okuduktan sonra kulaklık için bi kuşku düştü içime. Bakalım ne olacak

Trendyol'da satıcıya sorduğum zaman telefon ulaştıktan sonra 15 gün içinde size gönderilecektir diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr James Wilson -- 30 Eylül 2020; 16:37:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Canlı Destek görevlisi sanırım kampanyanın dün gece itibariyle bittiğinin farkında değil ama bunu bilmesi gerekirdi ve sizi bu bilgi doğrultusunda uyarabilirdi. Belki alır belki de almazdınız.

Telefonunuzda görüşme kayıt uygulaması var mıydı? En azından görüşmeyi kayıt altına alıp bunu kanıt olarak sunabilirdiniz.

Benim telefonumda yıllardır ACR görüşme kayıt uygulaması yüklü. Bugüne kadar o kadar çok faydasını gördüm ki anlatamam.

Hepsinin ekran görüntüsü almıştım.

Bu arada Android 10'da arama kaydetme tamamen kalktı. Google bunun "güvenlik" ve "gizlilik" den dolayı kalktığını söylüyor.

• sniper23 kullanıcısına yanıt
    Bakın bu çok kötü oldu işte.
  • Bende yaklasik 10 gun once aldim hepsiburada dan 3 gun once sordugumda telefon kulaklikla birlikte gonderilcektir dedi musteri hizmetleri umarim gelir yoksa inadina baya ugrasirim :))

• Burda yazan özel kutu ile ilgili bilgisi olan varmı arkadaşlar

• rdvnburton R kullanıcısına yanıt
    Hocam daha önce s10 plus almistim. Buyuk hoş bir kutuda geliyor içinde tekrar kendi kutusunun icinde telefon. Sanirim özel kutu dediği o.

• yldrm000 Y kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler bende z fold gibi antin kuntin bi kutu zannetmiştim :)

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.