Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.969
Cevap
124
Favori
673.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende 3gibi N11 mağazaya sordan kargoyla ilgili kesin bilgi alamayınca iptal talep etmiştim. 3.15kargoya verilmiş yurtiçi ile gönderiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.ytechb.com/download-google-camera-for-samsung-galaxy-m51?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber bu sayfadan hangisini indirmemiz lazım, en stabil olan hangisi acaba

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

• baris-balci kullanıcısına yanıt

Üç ay sonra sararacağını bilerek satın alın. Apple, Spigen şeffaf silikon kılıflar bile sararıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ShibLeg

bu yüzük kılıf, açılıyor mu yüzüğü. bir şeyler izlemek istediğimizde.

Hocam arka kamerayı koruyor çünkü yüksek, ön ekranı koruyor çünkü yüksek. Arka yüzük açılıyor. Ne bileyim yani sürekli bir kılıf bulamadım muhabbeti dönüyor ona sinirlendim. şık bence hem. Benim için şu anda önemli olanı koruyucu olması. Ne ekran yenileyebilirim ne de yeni telefon alabilirim. Benim gibi düşünüyorsan şiddetle tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tam1marjinal

https://www.ytechb.com/download-google-camera-for-samsung-galaxy-m51?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber bu sayfadan hangisini indirmemiz lazım, en stabil olan hangisi acaba

ben 8 i indirdim en yenisi diye bi de config dosyası gerekmiyormuş .... ama orda önerdiği 7.3 olan, ama config dosyası eklemek gerek sanırım orda anlatıyor nasıl yapıldığını....

ben indirdim kurdum ancak daha kullanmadım

8.versiyon ne yaparsam yapayım çalışmadı bi simge çıkıyor ve orada kalıyor :/ ... open camera indirdim onda fps yüksek seçtim kaydettim ama fps değeri yüksek mi değilmi anlayamadım kaydedilen video da :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpugur -- 27 Kasım 2020; 22:38:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mutombo19

Saat 17.00 de samsung türkiyeden mail gelmiş, ürün kargolandı diye. 11 kasımdan bekleyenler varsa maillerini kontrol etsinler.

Hocam mesajı gönderen mail adresi nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpugur

ben 8 i indirdim en yenisi diye bi de config dosyası gerekmiyormuş .... ama orda önerdiği 7.3 olan, ama config dosyası eklemek gerek sanırım orda anlatıyor nasıl yapıldığını....

ben indirdim kurdum ancak daha kullanmadım

8.versiyon ne yaparsam yapayım çalışmadı bi simge çıkıyor ve orada kalıyor :/ ... open camera indirdim onda fps yüksek seçtim kaydettim ama fps değeri yüksek mi değilmi anlayamadım kaydedilen video da :/

Alıntıları Göster

Hocam en üsttekini indirin gayet stabil ve Türkçe menü 👍

• Informed I kullanıcısına yanıt
    info@samsung.com.tr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam en üsttekini indirin gayet stabil ve Türkçe menü 👍

Alıntıları Göster

aynen 7.3 iyi gibi, telefonu almadan önce telegramda (Samsung M31-M51-M30S-M31S - M30 Türkiye) 7.3 apk paylaştıkalrını gördüydüm mesajı kaydetmiştim, onu indirdim demin, 60fps seçtim çalıştı kaydetti de fps in gerçekten 60 mı olduğunu nasıl anlayabiliriz?

siz config dosyası eklediniz mi? ben eklemeden açtım bi kaç ayara kendim baktım o kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpugur -- 27 Kasım 2020; 23:27:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xpugur

aynen 7.3 iyi gibi, telefonu almadan önce telegramda (Samsung M31-M51-M30S-M31S - M30 Türkiye) 7.3 apk paylaştıkalrını gördüydüm mesajı kaydetmiştim, onu indirdim demin, 60fps seçtim çalıştı kaydetti de fps in gerçekten 60 mı olduğunu nasıl anlayabiliriz?

siz config dosyası eklediniz mi? ben eklemeden açtım bi kaç ayara kendim baktım o kadar

Alıntıları Göster

60fps yazdıgına bakmayın ne yazık ki pc den dosya info bilgilerinden 30 gözüküyor hala. Zaten video yu dikkatlice izleyince geçişlerden anlayabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tam1marjinal -- 27 Kasım 2020; 23:23:42 >

• quote:

60fps yazdıgına bakmayın ne yazık ki pc den dosya info bilgilerinden 30 gözüküyor hala. Zaten video yu dikkatlice izleyince geçişlerden anlayabilirsiniz

Alıntıları Göster

off yaa neden böyle bi kısıtlama yaparlar ki? sensör aynı işlemci yeterli ne diye 30fps e kaldık :/ ...

foto çekerkende direk çözünürlük olarka seçme yok mu ben mi göremiyorum sadece en boy oranına göre kendi mi ayarlıyor?

• brolog kullanıcısına yanıt

25.11 gecesi aldığım telefon kargoya verildi

• MicroSD card olarak ne kullanıyorsunuz arkadaşlar?

• 128 gb yetmiyomu hocam ben teli fazla doldurmuyorum resim video belli bir müddet birikince laptoba aktarıp teli boşaltıyorum
  • SeqlinOqlu38 kullanıcısına yanıt

Resim ve videolari direkt sd carda kaydetmek istiyorum telefona bir seyler olursa kalsinlar diye

• Spigen rugged armor gelmiş, sadece sitesine var şu an. %35 indirimle 97 lira. Bunun iki katına yurtdışından alan arkadaşlar vardı.

https://www.spigen.com.tr/urun/galaxy-m51-kilif-spigen-rugged-armor

• destiny184 D kullanıcısına yanıt

Ben de dün öğlen 12 gibi iptal ettim para hesabıma geçti. Akşam 17 gibi kargoya verildi maili geldi. Şuan yolda. N11 canlı destek ile görüştüm. Geldiğinde kutuyu açmayın bize yazın aynı fiyattan satışı yapabiliriz diyor kuponlar dahil. Yani 3369 tlye vereceklerini söylüyorlar. Bu konuda bilgisi olan durumla alakalı yardımcı olabilir mi?

• edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Bu kılıfı bekliyorum.
    SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.