Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burada linki verilen kılıflardan içi kadifemsi kaplama olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]
    SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

Değerlerde sıkıntı var mı sizce şuan %29 da şarjım pazartesi aldım telefonu

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt

Evet buldum hocam değiştirmeyi. Talep gönderdim bakalım ne sonuç çıkacak sonucu yazarım. Tekrar teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ShibLeg

evet biliyorum onu ben alan görüntüsü nasıl olacak o yok. yani whatsapdan atıyorum görüntü alacam, istediğim yeri kırpma özelliği yok. lenovo, xioami gibi telefonlarda var.

Alıntıları Göster
    Ayarlardan ekran alıntısi araç çubuğunu açık hale getirin kırpma ve düzenleme özelliği geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim telefon da Tuzla Mermerciler’den verilmiş kargoya. Muhtemelen binlerce telefon teslim etti kargoya samsung :)
    Şuan transfer sürecinde adımına geçti. Bakalım pazartesiye kalacak gibi.

Kılıf olarak da bunu aldım. Gayet güzel, kaliteli bir kılıf. Gelince deneyeceğim.

Edit: link:https://m.n11.com/samsung-galaxy-m51-kilif-rims-armor-metal-yuzuklu-stand-silikon-P368382503

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4hm3t.# -- 13 Kasım 2020; 22:27:0 >

Evet öyle oluyormuş anca. Tskler

• Arkadaşlar isteğimiz uygulamanın bildirim sesini kısma var mı? Sadece bildirim gelecek ama sessiz olacak. Baya baktım ama bulamadım.

• 4hm3t.# kullanıcısına yanıt
    Ben bunu aradım aslında. Link var mı?

• Frk_Plt kullanıcısına yanıt

Benim cihaz daha gelmedi ama bir tahmin yapayım.
    Uygulama bildirimi geldiğinde bildirim panelini sağa veya sola kaydırın. Orada sessize alma olması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Frk_Plt

Benim cihaz daha gelmedi ama bir tahmin yapayım.
    Uygulama bildirimi geldiğinde bildirim panelini sağa veya sola kaydırın. Orada sessize alma olması lazım.
    Maalesef sessize al yok. Bildirimleri kapatma var ama sesi kısma yok. Bir ayarı vardır inşaAllah yoksa çok saçma bir durum olur.

• SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

Yuvarlak içine aldığım simge nedir acaba çözemedim bilen var mı? Ve şarjı çok yer mi?

Elbette var. Uygulama ikonuna basılı tut, sonra Uygulama Bilgileri sonra Bildirimler, oradan bildirim türünü sec, mesela WhatsApp için mesaj bildirimleri diyelim, çıkan ekranda sessize alabilirsin. Ses tipini ve titreşimi de ayarlayabilirsin buradan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar tavsiye ediyor musunuz bu cihazı? ekran, kamera ve ses önemli benim için. artıları eksilerinden fazla mı? ona göre sipariş vermeyi düşünüyorum

• D..Drogba D kullanıcısına yanıt

Şans eseri benimde %29 şuan şarjım, hemen hemen aynı değerler bence bir problem yok.

• D..Drogba D kullanıcısına yanıt

Veri tasarrufunu açmışsınız, ayarlar bağlantı bölümünde. Aksine pilin daha az tüketilmesine faydası olur ama arka plan veri kullanımı azalacağı için bazı uygulama bildirimleri arka planda gelmeyebilir. Hangi uygulamaların arka planda veri kısıtlamasının olmamasını ayarlayabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: D..Drogba

Değerlerde sıkıntı var mı sizce şuan %29 da şarjım pazartesi aldım telefonu

şu an itibariyle sekiz buçuk saat ekran süresi almışım ve kalan şarjım %60. kullanım açısından farklılık zaten vardır ve bu kıyaslanamaz tabi ama az çok fikir vermesi bakımından belirtmeyi uygun görüyorum.

• visheras kullanıcısına yanıt
    Ses onemliyse kaliteli bir kulakliktan dinledigini dusunuyorum. Benim 200 liralik bt haylou kulakligi bile ucurdu. Ses konusunda kesinlikle oneririm.
    Renk konusunda gercegi veriyor mu bilmiyorum. Ancak favori filmlerimi bunda tekrar izliyorum karakterlerin kiyafetleri falan o kadar guzel renklerde gorunuyor ki sahneler cok detaylandi, cok hosuma gitti.
    Kamerayi degerlendiremem. 64 mbps arka 32 mbps on oldugunu biliyorum sadece.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • celebic kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.