Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.496
Cevap
109
Favori
316.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 21 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 476
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 29
  • Ortalama Mesaj Aralığı 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 22
  • Favoriye Eklediklerim 109
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Mr.Chesterfield (253 mesaj) gontik (249 mesaj) Legolasx (238 mesaj) Blueorcid (225 mesaj) gokmay (218 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2708 mesaj) Mobil (2264 mesaj) Mini (430 mesaj) Uygulama (1094 mesaj)
  • @
29 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
51. Sırada  bugün en iyi #9
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]
Giriş
    15454 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Atakantiras

Arkadaşlar ben hala emin olamadım da bilenler yardımcı olursa sevinirim. Bu n11 den tık hızında kuponlardan alınca kesin olarak telefon alırken kullanabiliyor muyuz? Az önce 4000 tl üstü için 400 tl tık hızında kupon aldım. Bu kupon telefon satışlarında geçerli mi? Önceden hiç kullanmadığım için bilmiyorum

Hocam kupon detayında geçerli olmayan kategorileri yazar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    15454 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

merhaba normal bir kullanıcı için m31 ile arasındaki 1000 tl farka değer mi? annem için alacağım

Bence değmez zaten M31 bataryası da muazzam. Bunun dışında annenizin göreceği bir fark yok.

|
    |
  • Teğmen
    249 Mesaj

Benim telefonda açılmadı hata verdi. Diğerlerini bilmiyorum.

|
    |
    Burnin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    28 Mesaj

hocam geçerli olmayanlar kısmında telefon&aksesuar> hat,simkart gibi birşey yazıyor öyle olunca telefonda geçerli mi değil mi anlayamadım açıkcası. Bazı kişiler geçerli derken bazıları değil diyor diyor. İyice kafam karıştı açıkcası 

|
    |
    celebic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    15454 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Atakantiras

hocam geçerli olmayanlar kısmında telefon&aksesuar> hat,simkart gibi birşey yazıyor öyle olunca telefonda geçerli mi değil mi anlayamadım açıkcası. Bazı kişiler geçerli derken bazıları değil diyor diyor. İyice kafam karıştı açıkcası 

Evet orada yazılan ürünlerde geçerli değil.

Bunun dışında elektronik, telefon dahil ürünlerde geçerli indirim kuponları var. Onlardan yakalamanız gerekir ancak o kuponlarda bu kadar büyük rakamlı olmuyor indirim olmuyor. Mesela 3.000 lira üzeri alışverişte geçerli 80 liralık veya 7.500 liralık alışverişte geçerli 175 liralık kuponlar oluyor.

Eğer böyle kuponlar bulamazsanız forumda "çek satış, takas" başlığına girin ve oradan sadece N11 için değil diğer alışveriş siteleri için geçerli olan kupon veya indirim kodları satan kişiler var. Oradan kendinize uygun bir kupon veya indirim kodunu cüzi bir rakamla satın alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 7 Kasım 2020; 14:15:17 >

• Yüzbaşı
    385 Mesaj

Hocam orada anlatılmak istenen telefon ve aksesuarları kategorisindeki, sim kart hat,paketler kısmını kapsıyor sadece, yani telefon ve aksesuarlar kategorisinde yer alan diğer bütün ürünlerde geçerli ama sim kart, hat, pakette geçersiz. Kısacası telefonda geçerli.
    Yıllardır bu kuponlarla telefon alanlar var.
    Sadece aşağida altını çizdiğim alt kategorilerde geçersiz yani. Onların dişinda n11 deki bütün ürün ve kategorilerde geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gontik -- 7 Kasım 2020; 14:29:4 >
    |
    |
    Atakantiras kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    385 Mesaj

Yanlış biliyorsunuz hocam bence, yukardaki mesajımı bi inceleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gontik -- 7 Kasım 2020; 14:24:7 >
    |
    |
    celebic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    694 Mesaj

evet geçer ben geçen sene kuponla telefon almıştım. geçerli olmayan kategori telefonun alt kategorileri

|
    |
    Atakantiras kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    267 Mesaj
    Merhabalar

Ben de m51 furyasına katılanlardanım. Sipariş verdim henüz gelmedi. Gelmeden sizlere sormak istediğim şeyler var.

1. İlk telefonu açtığımda hemen şarja mı takmalıyım. Eğer hayırsa ne zaman takmam gerek?
    2. Şarjı %100 olduktan sonra hemen prizden çıkarmalı mıyım? Hemen çıkarmayacaksam kaç dk daha durmalı prizde?
    3. Mesela kullanırken şarjı azaldığında ne zaman şarja takmalıyım %20 de yada %15te mi? Ya da daha farklı bir yüzdede mi?

• Yüzbaşı
    385 Mesaj

M51 vs orta segment rakipleri, düşük ışıkta da açık ara önde bence

|
    |

• Yarbay
    7864 Mesaj
    Arkadaşlar bende katıldım. Hepsiburada da bonus kampanyaları ile aldım. Ekran koruyucu ve kılıf olarak tavsiyelerinize açığım. Hayırlı olsun hepimize.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    385 Mesaj

Hepsiburada bonus kampanyaları nedir hocam n11 kuponları gibi mi

|
    |
    xweser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7864 Mesaj

Yok hocam ya. Bonus flaş kampanyaları. 80 ve 50 tl genel bonus. 30 tl de hepsiburada bonus var. Bonusflaş da görebilirsiniz.

|
    |
    gontik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9732 Mesaj

Hayırlı olsun.

1-Telefonun şarjı yüzde 20 civarındayken şarja takın. Cihazın pilini tamamen bitirmeniz gerekmiyor , ki tavsiye de edilmez.

2-)Gerek yok. Şarj yüzde 100 olduktan sonra zaten adaptör şarj etmeyi keser. İstediğiniz zaman çıkartın.

3-)Yüzde 20'de 15'te makul.

|
    |
    D..Drogba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    397 Mesaj

Hayırlı olsun hocam kazasiz belasiz kullanın. Kılıf olarak linkini paylaştığım ürünü tavsiye ederim. Kamera ovallerine kadar kapatmakta fakat genis açılı fotograflarda kaydadeger olmayacak ufaklıkta kılıfın silikonu görülmekte. Haricinde cok guzel bir kılıftır hele ki piyasaya ilk çıkan siyah silikon kılıfı mecburiyetten kaynaklı aldıktan sonra bu kılıfı kullanmaya başlayınca eski kullandığım s7 edge telefonumun zarifligini hissetmekteyim. Telefonumu gostersin çiziklerden korusun derseniz tavsiye ederim. Lakin telefonu tutmakta zorlanirim düşürebilirim düşüncesi olustuysa kullanima bagli , daha kalın kiliflar mevcut.

Ekran koruyucunda ne yazik ki tavsiye edebilecegim ürün yok çünkü piyasada adam akıllı m51 jelatini yok benim kullandigim jelatin kenarlardan bir hayli fazla boşluk birakmakta. Mecburiyetten idareten kullanmaktayim. Ekran çizilmesin idareten takayim derseniz tek tiklamayla birçok urune ulasabilirsiniz

https://www.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-m51-kilif-orjinal-super-seffaf-silikon-kilif_pdp_617971459

|
    |
    xweser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    7864 Mesaj

Çok sağol. İncelemeye aldım.

|
    |
    onurQ7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4621 Mesaj

1-gelince 1 saat falan takabilirsiniz. fark etmez.

2-gerek yok. şarj bitirince çıkarın.%100'de (maksimum streste) ne kadar az kalsa o kadar iyidir. yani telefonu sürekli %100'de tutmayın. kaynak:

https://www.businessinsider.com/the-best-way-to-charge-your-phone-2015-9

3- Müsait oldukça şarja takın. %10'a düşmesini beklemeyin, pilin tamamen bitmesini ise hiç beklemeyin. lithium-ion piller tamamen tüketilmekten hiç hoşlanmazlar. ayrıca kısa kısa şarj seansları uzun bir şarjdan iyidir.

bonus bilgi: çok acil işiniz yoksa hızlı şarj yerine normal şarj tercih edin. hızlı şarj bütün pillerin düşmanıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 8 Kasım 2020; 1:0:31 >
    |
    |
    D..Drogba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    7421 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SuSeL

Bu nedir arkadaşlar yahu. Pilin %55'i bitti ve ekran süresi 2,5 saat bile değil. Bu gidişle 5 saatin altında kalacak ekran süresi. Hani nerede 20+ saat ekran süreleri. Kaldı ki oyun ve video da yok. Hatta müzik dinleme bile.

Benimkine yanlışlıkla pili 3000'lik mi koydular neci :)
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/2a/63/a4/2a63a470f8010df7951276303a6c4a36.jpg&t=0&width=480&text=1
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/ff/c6/95/ffc69582c89788bb09685c670f6a2345.jpg&t=0&width=480&text=1

Yetmedi mi?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/8e/37/86/8e37860db3ff5b4bac1a5fbdcbe20fc8.jpg&t=0&width=480&text=1

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/85/08/a5/8508a50897e192fd76d181e68c341737.jpg&t=0&width=480&text=1

Bu telefon daha ne yapsın

|
    |

• Yüzbaşı
    267 Mesaj

Çok teşekkür ediyorum

|
    |
    ***Leopard*** kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    267 Mesaj

Çok teşekkürler peki normal şarjı kendimiz seçebiliyor muyuz?

|
    |
    MacGyver. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
kripto para haberleri
Ekonomi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,609
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.