Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her telefonda beyaz bence😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yilmaz976 kullanıcısına yanıt

Hoparlör tek ama kulaklık kullanırsanız stereo ses alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • converting35 C kullanıcısına yanıt

Sarj kablosunu sarj cihazindn ayırın sonrada kabloyu önce tele sonra sarj cihazına sokun ama pirize takmadan bunlari yapinki sarj cihazindaki elektirk desarj olsun

• CEBEP C kullanıcısına yanıt

Kusura bakmayın yanlış sormuşum, stereo video ses kaydı var mı, yani video sesini mono mu, yoksa stereo olarak mı kaydediyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: coskun755

Arkadaslar samsung sitesinde 3800 dusurdu yaninda ekran kılıfı hediye aklima son dk düştü beyaz mi siyah mi diye sizce alanlar hangisinde memnun ?

Kılıfla kullanacaksanız siyah, normalse beyaz, beyazın daha az çizikleri belli ettiği söyleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gontik -- 2 Kasım 2020; 9:7:6 >
  • M31 ile kıyaslama da fiyat farkına değer mi acaba

• Arka plastik olunca acaba siyah biraz metalik duruyor olabilir mi diye düşündüm oldugum yer itibariylede inceleyecek yer yok teşekkürler:)

• gontik G kullanıcısına yanıt

Kılıf takmak var düşüncemde ne yazikki biraz teli dusuren biriyim illaki düşürürüm sadece beyaz ve siyah plastik oldugu icin hangisi daha iyi olur bilemedim aslinda beyaz kir belli ettigi icin acaba siyah hem asil duruyor diye bir an kafami karıştırdı

• Siyahı daha hoş duruyor zaten bana göre :)

• quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz976

Kusura bakmayın yanlış sormuşum, stereo video ses kaydı var mı, yani video sesini mono mu, yoksa stereo olarak mı kaydediyor?

Epey.com da stereo ses kaydı olan telefonlar diye bi liste cikiyor oradan soldan samsungu seçip filtreledim,.m51 görünmüyor hocam. Genelde galaxy note serilerinde var gibi görünüyor. Ayrıca direk m51 video kayıt özellikleri kısmında da stereo görünmüyor.

Epey.comda.bazen eksik hatalı bilgilendirmeler yapabiliyor, daha net bilgi bulabilen varsa yine bilgi verebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gontik -- 2 Kasım 2020; 11:29:25 >
  • SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]
    Arkadaşlar aliexpress den aldığım rugged kılıf bugün elime ulaştı 17 TL gümrük bedely ödedim toplamda aliexpress e de 42 TL odemistim toplamda 60 TL gibi bir rakama mal oldu oldukça güzel bir kılıf meraklılarına tavsiye ederim.

• İnstagram ve snapchatte fotoğrafı çektikten 1 saniye sonra kendi efekt uyguluyor gibi. Özellikle selfie veya bir yazıyı çekerseniz fark edebilirsiniz. Bunu yaşayan var mı?

• coskun755 kullanıcısına yanıt
    Şeffaf kılıflar var onlar işini görür bence

• Samsung'un sitesinde fiyat 4000 TL'den tekrar çıkış fiyatı olan 3800'e düşmüş. Hemen sipariş verdim :)

S7'den geçiş yapıyorum bakalım nasıl bir deneyim olacak.

• Bende s7 edge den gecicem elim bir türlü al butonuna gitmedi değişimde bana ekran hayalet kısım olmasina rağmen 970lira verdi sizce degisim kampanyasi nasil ?

• coskun755 kullanıcısına yanıt
    Bence güzel fiyat tabi onlara gönderiyorsunuz inceleyip son fiyatı söylüyorlar diye biliyorum. Ben S7'i anneme vereceğim için değişim düşünmedim.

Alacaksanız acele edin geçici bir indirim olabilir veya dolar kuruna bağlı tekrar artış olabilir. Ben beyaz rengini aldım sepete ekleyince yanında cam koruma filmi hediye olarak ekleniyor. Bir de satın aldıktan sonra ücretsiz hijyen paketi istiyormusunuz diye birşey sordu evet dedim ne olduğu konusunda fikrim yok açıkçası :)

• Bende anneme vericem 4 yildir hayalet ekran var 3 4 cmlik kisminda o sekilde kullaniyorum ama annemin kullanip kullanamyacagini yarin test edip oyle alicam kampanya 2 3 kasim diyor erken bitirmez herhalde koca samsung 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: coskun755

Bende s7 edge den gecicem elim bir türlü al butonuna gitmedi değişimde bana ekran hayalet kısım olmasina rağmen 970lira verdi sizce degisim kampanyasi nasil ?

Telwfoncuya götürsen hayalet ekranlı olarak 750 den fazla vermez hocam. Sahibindende falan satim desen uzun sürer 970 iyi fiyat vermişler bence

• Evet güzel fiyat ama annem kullanabilecekse ki o internette gezer youtube video bakar facebook kurcalar onun ihtiyacini cok iyi giderir ona tel alayim desem 1 tlye bu kalite alamam

• Selam. Önceki gün telefonu amazon’dan aldım. Yanında fatura gelmiyor malum. Siteden e-faturasını indiriyorsunuz. E-faturada ise imei numarası yazmıyor. Bu durum amazon sitesinde belirtilmiş gerçi. Ben sonradan farkettim. Samsung Türkiye’ye mesaj atıp sordum. Bizim ithal ettiğimiz telefonların faturasında imei yazar diye dönüş yaptılar. Bu cevabı amazona ilettiğimde ise telefonun samsungda ve bizde 2 yıl garantisi var. Resmiyette garanti için faturada imei olma zorunluluğu yok. Takma kafaya minvalinde dönüş yaptılar :)

Kısacası cihazı alacaksanız ve faturada imei yazmasını önemsiyorsanız, ki önemseyin bence, ürünü samsung shop veya farklı sitelerden almanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuSeL -- 2 Kasım 2020; 19:39:37 >
  • 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.