Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

stok bilgisi yok, talebinizi ilettik dediler bana da...

ne boş herifler.

• iyi akşamlar arkadaşlar. konuyu bir süredir takip ediyorum. karşılaştırmanız için kendi cihazım 2 senelik meizu m6s in otomatik parlaklıktaki pc mark batarya testi sonucunu paylaşıyorum.
    SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben test yapmadım, ki çok uzun süruyor bildiğim kadarıyla mizancell de inceleme videosunda yapamadığını, 2-3 defa denemesine rağmen bitiremediğini söyledi hatta.

Ama yabancı inceleme vidolarında falan hep 20-21 saat görüyorum. Ne kadar doğrudur bilmem binara ben de deneyim pcmark work2.0 indirirsem.

Buradan da ulaşabilirsiniz.

https://benchmarks.ul.com/hardware/phone/Samsung+Galaxy+M51+review

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gontik -- 1 Kasım 2020; 20:27:5 >

• Merhaba arkadaşlar,
    Telefonu alalı 20 gün oldu genelde gece yatarken şarja taktiğim için fark edemedigim bir konuda yardım rica ediyorum.Telefonu bugün 08:50 de %17 şarjı varken şarja taktım (hızlı şarj modunda) şarjın %100 olması tam 3 saat sürdü.Neden böyle olduğu konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Daha öncede sanki yavaş oluyor gibi geldi ama çok dikkat etmemiştim.

• Telefon fiyatları sabit vergilerden dolayı 4000 civarına fikslendi.. Üç aşağı beş yukarı. Bu telefonu Hindistan'da ilk duyurusunu yaptıklarından beri takip ediyorum. İncelemelerin de fark ettiğim, konunun başındaki videoda gözüktüğü üzere arka kapak materyali yeterli kalitede değil. A51 ve A71 den farklı.. Zaten kalınlık sınırda bir de kılıfla kullanımda 6.7 inç ekranla beraber kaba, hantal bir görünüm olacaktır. Ben zaten kılıf kullanmayı sevmeyen biriyim ama o arka kapakla kullanmak zaruri.

Elimdeki telefonla biraz daha idare edip muhtemel yapısal iyileştirmeler geçirmiş S versiyonunu ya da A72'yi bekleyeceğim. Kavisli ekranlara alerjim olmasa ois'li, ip58'li S10 plus ta bu ara cazip fiyatlara düştü, alır geçerdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: converting35

Merhaba arkadaşlar,
    Telefonu alalı 20 gün oldu genelde gece yatarken şarja taktiğim için fark edemedigim bir konuda yardım rica ediyorum.Telefonu bugün 08:50 de %17 şarjı varken şarja taktım (hızlı şarj modunda) şarjın %100 olması tam 3 saat sürdü.Neden böyle olduğu konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Daha öncede sanki yavaş oluyor gibi geldi ama çok dikkat etmemiştim.

Ayarlar _cihaz bakımı - pil kullanımı- şarj oluyor, kısmımdan hızlı şarjı açarsanız 0 dan 100 e 1 saat 55 dakikada şarj olur hocam. Yüzde 20 - 80 arası kullanım tavsiye edilir ama 20 100 arası da kabul eilebilir sıkıntı yaratmaz 1 saat 40 dakikada falan dolar o da. Hızlı şarj batarya ömrünü çok az farkla da olsa daha çabuk tüketir.

Ben acelem varsa hızlı şarj yoksa da normal sarj ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gontik -- 1 Kasım 2020; 20:53:41 >

• Õncelikle yanıtınız için çok teşekkür ederim.Zaten hızlı şarj konumunu açıp şarja takmıştım hocam ama hızlı şarjda %17 den %100 olması tam 3saat sürdü normalde bir saat kırkbeş yada bir saat Ellibeş dakika sürmesi bekleniyor o yüzden sordum.

• Şarj bağlantısını kesin arkasından tekrar takın, hatta bu işlemi tahmini süre olağan görünene kadar deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: converting35

Merhaba arkadaşlar,

Telefonu güvenli moda alıp hızlı şarj etmeyi denemenizi öneririm ilk aklıma gelen olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ele.elec.eng.

Şarj bağlantısını kesin arkasından tekrar takın, hatta bu işlemi tahmini süre olağan görünene kadar deneyin.

Çok teşekkür ederim. Bir dahaki sarjda deneyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Freddie T.

Spigen Türkiye'ye m51 kılıfı yurt dışında satılıyor, Türkiye'ye ne zaman gelecek diye sordum. Talebinizi ileteceğiz dediler. Umarım en kısa sürede gelir.

Spigen ile 3 hafta ara ile 2 kez görüştüm talep iletiyorlar başka yaptıkları birşey yok, altı üstü 2 model var seçenek olarak spigende neyi bekliyorlar anlamıyorum gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: smilodon22__

Spigen ile 3 hafta ara ile 2 kez görüştüm talep iletiyorlar başka yaptıkları birşey yok, altı üstü 2 model var seçenek olarak spigende neyi bekliyorlar anlamıyorum gerçekten.

Alıntıları Göster

spigeni bekleyene kadar nillkin aldım ben aliexpress ten nillkin spigenden (bence) daha kaliteli kılıflar yapıyor. Bu hafta gelecek gibi duruyor bakalim. Bu 3. Nillkin kilif deneyimim olacak ilk ikisi gayet basarili idi.

• gontik G kullanıcısına yanıt

20 üstü görenler varsa batarya normal demektir. bazı arkadaşlar az gidiyor dediği için onlara referans olması açısından attım.

• Wifi kopması problemi için ayarlar-genel yönetim-sıfırla-ağ ayarlarını sıfırla-fabrika ayarlarına dön

Kopma problemi yaşayan arkadaşlar için denemesinde fayda olabilir, ben yaptım sorun çözüldü gibi duruyor.

Aman dikkat sadece ağ ayarlarını sıfırlayın, komple telefonu değil.

• MaterialScience kullanıcısına yanıt

nilkin kaliteli kılıflar yapıyor kullanmışlığım var.

ancak fotodaki modelde ön tarafta hiçbir çıkıntı olmadığını görüyorum. (eğer yanlış görmüyorsam) spigende altta üstte kalın kısımlar olur. bazen yanlarda da olur.

eğer bunlar olmazsa yüzüstü düştüğünde telefonun ekranı kırılacaktır.

spigen'in m51 için modellerine baktım kenarlarda 2-3 mm çıkıntı var gibi görünüyor.

ben bugün idareten bir kılıf aldım, spigen gelince ona geçmeyi düşünüyorum...

ya da aliexpress'ten şu tip bir şey alabilirim:

https://tr.aliexpress.com/item/1005001453744478.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.79e43f55EeXuQ0&algo_pvid=7b81d963-2e75-4434-a057-be7d23640904&algo_expid=7b81d963-2e75-4434-a057-be7d23640904-32&btsid=0bb0624316042614352987178e0757&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 1 Kasım 2020; 23:13:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

nilkin kaliteli kılıflar yapıyor kullanmışlığım var.

ancak fotodaki modelde ön tarafta hiçbir çıkıntı olmadığını görüyorum. (eğer yanlış görmüyorsam) spigende altta üstte kalın kısımlar olur. bazen yanlarda da olur.

eğer bunlar olmazsa yüzüstü düştüğünde telefonun ekranı kırılacaktır.

spigen'in m51 için modellerine baktım kenarlarda 2-3 mm çıkıntı var gibi görünüyor.

ben bugün idareten bir kılıf aldım, spigen gelince ona geçmeyi düşünüyorum...

ya da aliexpress'ten şu tip bir şey alabilirim:

https://tr.aliexpress.com/item/1005001453744478.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.79e43f55EeXuQ0&algo_pvid=7b81d963-2e75-4434-a057-be7d23640904&algo_expid=7b81d963-2e75-4434-a057-be7d23640904-32&btsid=0bb0624316042614352987178e0757&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Hocam fotoğraftan olduğunu düşünüyorum çünkü cok önceden bu seri kilif kullandığım dönemde bayağı çıkıntılı idi.

Spigen en son 100 kusur lira verip clear kilif almıştım mi 9 t pro telefonuma 3 ayda sapsarı oldu. Daha önce de akrilik sektöründe çalıştığım için biliyorum içinde uv dayanım katkısı kesinlikle yoktu. O yüzden spigene daha mesafeli davranıyorum artık.

• Arkadaşlar, telefonda stereo video özelliği var mı?

• Arkadaslar samsung sitesinde 3800 dusurdu yaninda ekran kılıfı hediye aklima son dk düştü beyaz mi siyah mi diye sizce alanlar hangisinde memnun ?

• Telefon iyi mi sizce alınmalı mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.