Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşın pembe ekrani görünce sormak istedim ben de ilk defa 4kamerali bir telefona geçtim ve makro kamera böyle çekiyor normali bu mudur yoksa ben de mi sorun var bilen var mı acaba bir kuskulandim, diğer kameralarda sıkıntı yok ama bu böyle

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dfghjkl34 D kullanıcısına yanıt
    Makro için cisimle aranızda 5-10 cm arası olması lazım odak noktası uzaklastikca puslu gösterir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dfghjkl34 D kullanıcısına yanıt

Makro kamerayı 3-5 cm. uzaklıktaki objeleri çekmek için kullanın zaten bu yüzden makro kamera var, telefonda uyarı veriyor.

• onurQ7 kullanıcısına yanıt
    Gün doğumu gün batımı gibi zamanlarda oluyor sanırim ben de test ettim bende bir türlü olmadı debk gelmedi, ama büyük ihtimal bu yazılimsal, mizancell de söyledi yazılımsal olduğunu zaten güncellemede kamera için de düzeltmeler yazıyor , türkiyeye güncelleme gelince düzelir büyük ihtimalle hocam, çok önemli bir şey değil bence ama yine de düzeltilirse iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gontik -- 24 Ekim 2020; 21:5:8 >
  • Arkadaşlar size bir tavsiye. Biliyorsunuz ki arka kapak malzemesi çizilmeye karşı çok elverişliydi. Her ne kadar kılıfta kullanıyor olsak maalesef bugün fark ettim ki arka kapakta ince kılcal çizikler oluşmuş. Sizde herhangi bir avizenin parlak ışığı altında test edebilirsiniz.Kılıf kullanmasam vay haline.

Neyse uzatmadan şunu söylemek istiyorum. Ben bu saatten sonra ne kadar az zarar gelirse iyidir hesabı arka kapağa streç film çektim aynı ekran koruyucu gibi. Tabi onun gibi dümdüz olmadı ama kılıfın içinde kaldığı için gözükmüyor. Karar sizin sadece bir öneri sunmak istedim..

Edit:Yaptığım işlem biraz dalga konusu olmuş ancak ben bunun üzerine zaten kılıf takıyorum hiçbir şekilde gözükmüyor tekrar belirtmek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolasx -- 24 Ekim 2020; 23:12:31 >

• gontik G kullanıcısına yanıt

Gün doğumu-batımından ziyade mizancell'in video cekimi yaptıgımı gibi yeşilliğin ve kahverenginin bol oldugu yerde video cekimi yaparak test etmek istedim sonuc aynı çıktı. Bu denli durumlara pek takılmam çünkü abartılı şekilde video ve fotograf vazgeçilmezim düşüncesinde olmadım. Adamın yorumlarına bakıyorum sokakta gündüz cektim olmadı diyor :) Normal yerlerde video çekimlerinde zaten sorun yok. Bu denli yerlerde videolarda renk tonu sıcaklıgı gibi bir sey var sanki o devreye giriyor. Benim kanaatimce hepimizin telefonunda bu durum mevcut. Yeşilliğin çok oldugu ve ısıgın pozisyonuyla alakalı denk geldik mi aynı sararma hepimizde vardır diye düşünüyorum

Velhasıl benım takıldıgım bir sey değil aslında. Ayarı varsa açma-kapatma özelliği gibi bu benım için kafidir :) olmuyorsa da güncellemelerle göreceğiz bakalım.

• Legolasx kullanıcısına yanıt

Beyaz modeli çizik konusunda daha iyi siyah kapakta çok belli oluyor ama beyazda göze batmıyor ben beyaz modelini aldım ve çok memnunum ileride satarken avantaj sağlar.

Hocam güzel düşünmüşsün de bu kadar korumacı olmaya gerek yok, telefon al satçısı değilsek ve her aldığımız telefonu en az 2-3 yıl kullanıyorsak bunlara gerek yok diye düşünüyorum. Zaten kılıfla kullanıyoruz, kılıfın altında da ne kadar çizilirse çizilsin artık. Bir de sakınılan göze çöp batar derler ya bunu gerçek hayatta o kadar çok görüyorum ki inanın değmez :)

:) hocam yanlış anlamanı istemem ama dünya malıdır sonucta , çiziklerden bu denli korumakta ne bileyim .. Sonucta garantisiyle aldıgımız cihaz , biraz tadını cıkartmak lazım . N11'de seffaf kılıflar mevcut bakmanızı tavsiye ederim.

• Virtual Reality kullanıcısına yanıt

Wi fi yi otomatik aç var mı telefonda? Bixby routines yok sanırım m51 de değil mi?

• Cihazım m30s göre hız testinde daha düşük bağlantı gösteriyor.
    Bunun bir çözümü varmıdır acaba ?
    Bağlantı hiç stabil çalışmıyor sanirim.

• Arkadaşlar cihazımı bul özelliği telefonun sarjını tüketen özellik mi . Deaktif etmekte yarar var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Legolasx

Arkadaşlar size bir tavsiye. Biliyorsunuz ki arka kapak malzemesi çizilmeye karşı çok elverişliydi. Her ne kadar kılıfta kullanıyor olsak maalesef bugün fark ettim ki arka kapakta ince kılcal çizikler oluşmuş. Sizde herhangi bir avizenin parlak ışığı altında test edebilirsiniz.Kılıf kullanmasam vay haline.

Neyse uzatmadan şunu söylemek istiyorum. Ben bu saatten sonra ne kadar az zarar gelirse iyidir hesabı arka kapağa streç film çektim aynı ekran koruyucu gibi. Tabi onun gibi dümdüz olmadı ama kılıfın içinde kaldığı için gözükmüyor. Karar sizin sadece bir öneri sunmak istedim..

Edit:Yaptığım işlem biraz dalga konusu olmuş ancak ben bunun üzerine zaten kılıf takıyorum hiçbir şekilde gözükmüyor tekrar belirtmek istedim.

kadıkoy delısı olmaya gerek yok abım kılıf var zaten gorunmıuyo bıle orası

• quote:

Orijinalden alıntı: garipyolcu0113

ön kameradaki pembelesmeyi goruyorsunuzdur. baska olan var mi boyle. çözümü nedir? donanimsal hata mi yazilimsal mi acaba

bu arada sunu ekleyim. ekrandaki pembelesen sey benim elim. ayni sekilde yuzumu yaklastirinca da yuzum pembelesiyor. bu sorunun haricinde bataryasi da b.k... kisabildigim her seyi kistim,orta duzey guc tasarrufunda oyun moyun oynamadan sadece internette gezinmeyle 2 gun anca gidiyor.sosyal medya uygulamasi da yok.korkumdan interneti surekli acik tutmuyorum. bir seye bakacagimda acip geri kapatiyorum.boyle kullanacaksam neden 7000 mah diye piyasaya cikiyor bu telefon. 3000 mah'lik telefon da ayni sureyi veriyordu bana.googleda gezinmeyle,iki alisveris uygulamasina girip cikmayla 7000lik batarya boyle biter mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garipyolcu0113 -- 24 Ekim 2020; 22:41:30 >

2.telefonum olan note 9 pro modelime aşağıdaki arka kapak kaplamasından aldım. M51 için çıkınca da alacağım. Tabsiye ederim
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/xiaomi-redmi-note-9-pro-full-arka-kaplama-koruma-filmi-P434651790

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu batarya işi tartışıldığı için hesaplamak istedim,
    Telefonum 23 Ekim Cuma günü sabah 10 da şarjdan çektim, şuan itibariyle 9 saat 22 dakikalık ekran sürem var. Şarj dakikasından sonra hesapladım tek tek. Wifi sürekli açık, evde kullandım genelde. Bluetooth kapalı, ekran parlaklık orta veya daha düşük seviyede ( fazla ışığa tahammülüm yok), Senkron açık, karanlık modda kullanıyorum, AOD açık (00.00 -07.00 arası kapalı), parmak izi açık. Whatsapp, Twitter ve Opera Tarayıcı kullanımı ilk üç sırada. Telefon kullanımı en fazla 45 dk. Volte açık. Şuan şarjım yüzde 34

• Haklısın kesinlikle rengi koyu olduğu için aşırı belli ediyor.
    @carnageous

Son lafına kesinlikle katılıyorum hocam. Sakınılan göze gerçekten çöp batıyor. :) Al satçı değilim ama benim de gıcık bir yönüm var kendimce.Gözüme böyle şeyler çok batıyor nasıl olsa altta kalıyor diye de böyle bir şey yaptım. Lakin sürekli de bu şekilde olmaz zaten.
    @gontik

Yanlış anlayacak bir şey yok hocam. Zaten kılıf kullandığım halde böyle olmuş. N11 den de alsak değişmez. :) Bir de şu an şeffaf satılan kılıflar uyumlu değilmiş üretici firma geri çekmiş. Ben yoksa dün almıştım satıcı mesaj attı ürünü iptal edin diye bilginiz olsun.
    @onurQ7

Kullandığın kelime mecazi dahi olsa tanımadığın bir insana bu şekilde cümleler sarf etme!!! Hoş değil.
    @YouWillNeverWalkAlone

Verdiğiniz linke tıklayınca n11 ana sayfa açılıyor hocam.
    @auafina47

• Ramo8001 R kullanıcısına yanıt

O kadar haklısın ki...

• onurQ7 kullanıcısına yanıt
    Ben iptal etmek zorunda kaldım şeffaf kılıfların kalıp hatası varmış

• 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.