Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar benim de sipariş ettiğim telefonum bugün geldi. Samsung Shop tan sipariş etmiştim birde hediye olarak ekran koruyucu göndermişler. Ben bunu kendim takabilir miyim yoksa telefoncuya mi götürsem?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gsemjw kullanıcısına yanıt
    Youtube dan izleyin hocam zor bişe değil, bazen telefoncular da malzemeyi araya veriyor el göz koordinasyonunuza güveniyorsanız yaparsınız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gontik -- 23 Ekim 2020; 22:41:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlk %100 pil ile süreler:
    Kalan pil: %8
    Bekleme süresi: 63 saat
    Ekran süresi: 12 saat

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

• Whatsap youtube un 3 katı tüketmiş aynı sürede ben de bunları anlamıyorum donanimhaber uygulaması da mesela aynı sürede instayı ikiye katlıyor. Arka pland ne yapiyor olabilir bu kadar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gontik -- 23 Ekim 2020; 22:45:43 >
  • gontik G kullanıcısına yanıt

Sanırım whatsapp arka plandan dolayı bu kadar tüketiyor, ben gündüzleri whatsapp web kullanıyorum belki ondan dolayıda çok tüketmiştir.

Genel olarak ben sürelerden çok memnunum, gerçekten pil 3 gün gidiyor SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] 

Wifi da bende kopma problemi yaşıyorum, hatta bir süredir tekrar bağlanamadım SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] 

• Telefonu yaklaşık 15 gün kullanım sonrası son %100 pil ile süreler:
    Kalan pil: % 10
    Bekleme süresi: 63 saat
    Ekran süresi: 16 saat
    SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafasuren05 -- 23 Ekim 2020; 22:52:20 >

• Vay arkadaş millet bu süreleri nasıl alıyor ya anlamıyorum. Maks 11 taş çatlasın 12 saat gidiyor. Heralde uygulama çok dedim format attım doğru dürüst bir şey yüklü değil. Bu da benim ekran sürelerim. 9 saat ekran süresi almışım şarj yüzde 26.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolasx -- 23 Ekim 2020; 23:5:19 >

• Legolasx kullanıcısına yanıt

Hocam yalnız değilsiniz bu cihazda kesinlikle optimizasyon sorunu var yabancı forumlarda da aynı sorundan muzdarip kullanıcılar var yakın zamanda güncelleme alacağımızı umuyorum, böyle gitmez 4500 mah bataryalı telefonlar ile aynı süreleri alan insanlar benzer kullanımlar ile. Dün üşenmedim dikkat ettim 100 den şarjdan aldım durduğu yerde 9 dakika içinde 99 a düştü. Çok çabuk düşüyor

• carnageous kullanıcısına yanıt
    İnşallah düzelir hocam. Yani çoğu kişi memnun ve ekran süreleri gayet tatmin edici. Çokta eleştirmiyorum altını çiziyim ancak tatmin de etmiyor. O dediğinizi ben hep yaşıyorum. Sizin yine iyi 9 dakikada inmiş. Gece şarjda bırakın sabah kalkıp elinize alın 2 ya da 3 dakika içerisinde 99 a düşüyor. Yabancı forumlarda okudum bende eleştiri çok ama bizim forum donanımda herkes memnun 🙂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolasx -- 23 Ekim 2020; 23:45:38 >
    Olumlu yazanlara tabiki saygım var ama gerçekçi bir şekilde sorunları ifade etmek paylaşmak da önemli tabi bazıları bunu sorun olarak görmüyor ama bence bu bir sorun sosyal medya olarak sadece Twitter kullanıyorum oda sadece gündemi takip için oyun deseniz günde en fazla 30 dakika score match ve kelimelik normal dozda WhatsApp ve telefon konuşması buna rağmen 2 güne ucu ucuna yetiyor ben aynı değerleri 4300 mah realme 6 da alıyordum ben geriye halan 2700 mah ı sorguluyorum 🙂 nerede bu pilin kayıp kısmı

• quote:

Orijinalden alıntı: carnageous

Hocam yalnız değilsiniz bu cihazda kesinlikle optimizasyon sorunu var yabancı forumlarda da aynı sorundan muzdarip kullanıcılar var yakın zamanda güncelleme alacağımızı umuyorum, böyle gitmez 4500 mah bataryalı telefonlar ile aynı süreleri alan insanlar benzer kullanımlar ile. Dün üşenmedim dikkat ettim 100 den şarjdan aldım durduğu yerde 9 dakika içinde 99 a düştü. Çok çabuk düşüyor

Ben de a71 var bataryasi 4500 mah malum. Orta seviye guc tasarrufu kullanmama ragmen şarji 1 gun anca gidiyor. Wifi, Bluetooth, Konum kapali olarak sabaha kadar durdugu yerde ise %8 - 10 arasi sarj eksilmekte. Kisaca batarya performansindan pek memnun degilim. One ui sarj stabilitesi konusunda biraz savruk. M51'in bataryasi %50 daha buyuk olduğu icin yogun kullanimda dahi 1.5-2 gun rahat iadere edecektir. Fazlasi one ui ile biraz zor gibi geliyor bana. Samsung'un gelecek güncellemelerde batarya performansina agirlik vermesi gerekiyor. Zaten onu da hallederlerse tam anlamiyla mukemmel bir arayüze ulasmis olurlar.

• carnageous kullanıcısına yanıt
    Tam beni tarif ettin. Ben de aşağı yukarı senin gibi kullanıyorum ve ucu ucuna 2 gün yetiyor bakalım hayırlısı 🙂

• ercaner jr. kullanıcısına yanıt
    One ui arka planda pil çok tüketiyor gibime geliyor hocam.

• Arkadaslar merhaba 2 haftadır m51 kullanıyorum fakat ağırlık ve ekran boyutu olarak beni zorladığı için değiştirmek istiyorum. M31s su anda 3100 tl ye kadar düşmüş. Tavsiye edermisiniz. Telefonda oyun oynamam sosyal medya ve film izlerim sadece. O yüzden işlemci bana yeterli. Fakat kamera performansı olarak m51 kadar performanslimidir acaba. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Hocam abartmıyorum sabah 8 gibi şarjdan aldım 13.30 14 e kadar kurcalamadım Bluetooth ve Wi-Fi açık 99 a düşmüştü bayağı şaşırdım

• Blueorcid B kullanıcısına yanıt
    Aod açık mı hocam açıksa hangi parlaklıkta açık bir de ekran parlaklığı hangi seviyede?

Hayır aod kapadım ben, parlaklık genelde düşük tutuyorum ama zaten ekranı açmadım o saate kadar

• Blueorcid B kullanıcısına yanıt
    Aod kapalı olduğu için öyle olmuş hocam açtığınızda ortalama 1 saatte %1 gidiyor 🙂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolasx -- 24 Ekim 2020; 0:6:12 >
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.