Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M33 [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
8
Favori
10.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eşime almıştık yorumlamak için biraz kullanmak istedim.
    Yorumlar:
    Arayüz akıcı ama arada teklemeler, ufak kasmalar yaşatıyor. Sık değil ama yaşatması hoş değil. Ekranın amoled olmaması eksi olsa da sıradan bir insanın anlayabileceği bir kötülük yok, yan yana oled ve bunu koymadan fark çok net anlaşılmaz.
    Pili çok iyi gidiyor, çok yoğun kullanmazsanız 2 gün şarj etmezsiniz.
    Kamerasını çok denemedim ama bir beklentim yok orta seviye android telefonun kamerasından.
    Telefon çok büyük. İnanılmaz büyük. Çerçeveler çok kalın, alttaki büyük çıkıntı telefonu daha da büyük yapıyor. Küçük telefon isteyenler uzak dursun, büyük isteyenlere bile büyük gelir bu telefon.
    İnternet gezme deneyimi uygulama deneyimi falan fena değil, kasma çökme yapmıyor. Tabii daha 2 haftalık yeni sayılır, zamanla ne olacak bilemiyorum. Oyun da yüklemedik onda da beklentimiz yok.
    5800'e aldığımız için mutluyuz. Bu da 6500 oldu hemen. Yakında 7 üstü olur alınmaz artık, bir alt modellere yönelmek zorunda kalır insanlar. Yazık.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Ekran koruyucu önerisi sormuştum ama spigen'in ekran koruyucusu indirime girince aldım. İnşallah ekranı tam kaplıyordur. Spigen kılıfı zaten telefonu daha almadan 85 liraya almıştım. 210 liraya telefonu spigen'lemiş oldum🙂
    https://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-m33-5g--galaxy-m23-5g-cam-ekran-koruyucu-glastr-slim-2-adet---agl04308-p-HBCV000028LHBX?url_src=and-product-detail -125 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacı1992 -- 14 Eylül 2022; 21:18:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hacı1992 kullanıcısına yanıt
    X3 prodan m33 e geçtiniz sanırım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Lexco kullanıcısına yanıt

Doğrudur. Kardeşimin telefon artık ona yetmiyordu. Ben de zaten telefonda pek bir şey yapmadığım için x3 pro'yu ona verip bu giriş~orta seviye telefonu aldım. Günlük işlerimi çok rahat görüyor. Oyun zaten oynamıyorym ama denediğim bir kaç oyunda pek de memnun kalmış sayılmam🙂(Pubg hd 30 fps açıyor. Titan Quest legendary ayarlar sondayken ort. 50 fps ile oynatıyor ama yarım saat sonra 43 dereceye çıkıp 30fps nin altını görüyor. Giriş~orta seviye için normal tabi de Poco X3 pro'dan geçince tatmin etmedi tabi😀. Ha arayüz olsun ayarlar olsun Poco'dan daha iyi.)

Hayırlı olsun o zaman. Ben ise x3 proyu uzun bir süre değiştirmem ama değiştirecek olursam da S21 yada S22 serisine yönelirim.

• Lexco kullanıcısına yanıt

Eyvallah sağolun. Benim için telefon o kadar önemli değildi. Oyun oynayacaksam tabletten oynuyorum. Kardeşim telefonda oyun falan da oynuyor. O yüzden bir abilik yaptım😀. Poco için zamanı geldiğinde deji pil falan bulursanız uzun süre götürür ya.

• M23, M33 ve Realme 8 arasında kaldım telefonda oyun oynamam sadece günlük kullanım ve sosyal medya için alacağım. Sizce hangisi daha iyidir.

• hakanb. H kullanıcısına yanıt

Super Retina XDR OLED, HDR10, Dolby Vision, 800 nits (HBM), 1200 nits (peak) ekran olsa da 60hz telefon almam😈(Yani param yetiyorsa😀). M33 çok çok işinizi görür.

• Arkadaşlar DH de ilk defa böyle birşey görüyorum herşeyi buraya bakarak alırım veya almam burada bilgi sahibi olurum fakat bu telefon ile alakalı HepsiBurada yorumları okusam daha çok bilgi sahibi oluyorum...

Birileri yeşillendirse sayfayı yokmu deneyim?

veya bunun yerine ne önerirsiniz

• Galaxy M33 kullanıcıları, telefonun ekran parlaklığını düşürdüğünüzde ekranda titreme sorunu oluyor mu? YouTube'daki videoya göre ekranda titreme yok gözüküyor ama bu telefonu kullananlar durumu teyit edebilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LittleEinstein L kullanıcısına yanıt

Karanlıkta düşük parlaklıkta defalarca kullandım. Böyle bir soruna denk gelmedim.

Telefon düşük parlaklıkta kullanıldığında gözle görülemeyen titremeler oluşabiliyor, bunun olup olmadığı telefon düşük parlaklığa alınıp başka bir telefonun kamerasından telefonun ekranı gösterildiğinde anlaşılıyor. Örnek video:https://www.youtube.com/watch?v=acxQgU8ILcQ

Yukarıdaki videoda olduğu gibi kendi telefonunuzda test edip sonucu paylaşabilir misiniz?

• LittleEinstein L kullanıcısına yanıt

He ben böyle bakmadım ya 😀. Şimdi denedim ama en düşük parlaklıkta bile bir oynama yok.

https://www.youtube.com/watch?v=VxMEWrpQuM0 (Not: Çektiğim kamera zaten iyi değildi. Youtube efendi de 240p yüklemiş(ben 4k çektim/yükledim) ama görünüyor sanırım ya😀

Ekleme: Sanırım diğer çözünürlük sonradan yükleniyor👍.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacı1992 -- 30 Ekim 2022; 19:51:8 >
  • 6999 TL'ye alınır mı? Özellikle işlemci olarak 750G ile farkı ne kadardır?

Gayet iyi sonuç. Paylaşımınız için teşekkür ederim.

• cellat_006 kullanıcısına yanıt

Şu an Amazon'da 6400 liraya satılıyor.

SAMSUNG GALAXY M33 [ANA KONU]
  • Merhaba,
    NFC özelliği var mı?
    Bilgisi olan cevap verebilir mi

• Amazon prime üyelerine şu anda 6300 tl fiyatı var. Bu telefon alınır mı yoksa A52 yöneleceğim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.