Şimdi Ara

Samsung Galaxy M32 [ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
9
Favori
12.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

işlemci kaldırmıyor

• Merhaba arkadaşlar bende anneme bu telefondan aldım. Anneme uygun olacağını düşündüm. Umarım memnun kalır. Kendisi sosyal medya ve Youtube'den dizi izliyor genelde. Öyle çok yoğun bir kullanımı da yok.

• Temmuz ayı güvenlik güncellemesi geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temmuz güncellemesinde sorun sıkıntı var mı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hsyn_38 kullanıcısına yanıt

Şarj durumu biraz vasatlaştı.

• Razor Crest kullanıcısına yanıt
    Hız nasıl?

Akıcılıkta sorun yok ancak 90hz de anlık takılmalar oluyor bu yüzden 60hz de kullanıyorum.

Teşekkürler. Ben de 60 da kullanıyorum artık alıştım :)

Rica ederim samsung da cogunluk yuksek hz de kullanmiyor pili epey olumsuz etkiliyor bizim cihazda da G80 artık eskidiği için problemler ilerleyen güncellemelerde daha da artacaktır.

• arkadaşlar oyun oynamadan günlük kullanımda w-fi + mobil veri ortalama ne kadar ekran süresi alıyorsunuz?

bir de a32 ile nerdeyse aynı telefon m32'de hızlı şarj var. bir tanıdığa almayı düşünüyorum m32 m, a32 mi ne dersiniz?

• arkadaşlar m52 5g elimde mevcut, şuan memnunum. aynısından alacaktım ama fiyatı uçmuş. 5500 bandına kadar alacak cihaz bakıyorum. bu cihazı önerir misiniz? m52'de ekran kalitesi ile ilgili bazı sorunlar vardı (full karanlıkta beyaz çizgiler çıkıyor) bu tarz bir problem var mı bu cihazda?

• Telefonu kullanırken kendi kendine yeniden başlatıyor son zamanlarda otomatik yeniden başlatma kapalı aynı problemi yaşayan var mı?

• M32 ile M33 arasında kaldım.Amoled nedeniyle M32 olabilir diyorum ama.Siz hangisini alırdınız ?

• On7Lee kullanıcısına yanıt

M32'de amoled ekran var ama işlemci eski nesil şimdiden bazı uygulamalar da takılmalar meydana geliyor hatta ben oyun oynamam bazen takılmalar oluyor bence realme 8 bakın.

Dahada zamlanmazsa inşAllah A33 karar verdim ama zam devam ederse realme 8 alabilirim.

Realme 8 kullanıyorum. Bluetooth kulaklık mükemmel müzik sesi veriyor. Arkadasimda s21 var samsung benimkinde kötü veriyor düsünün artık gerisini bence realme 8 tavsiye ederim.

• okanygtt kullanıcısına yanıt

Vatan 7500 lira yapmış A33'ü. Mediamarkt 6899. Mediamarkt zam yaparsa Realme 8 bakıcaz artık. Orada ikisinide inceledim amoled harici ekranların siyahını hiç sevmiyorum. Realme hem amoled hem aod var o yüzden sıcak bakıyorum.

Realme 8 dogru tercih olur.

• Telefonda bluetooth kulaklıklarda sıkıntı yaşayan oldu mu? Ben Honor marka bir kulaklık almıştım sürekli kopuyor ve ucuz diye servise gönderdim. Huawei Freebuds 4 aldım ama onda da aynı. Laptopta sıkıntı yok ama telefonda ara ara Honor'daki kadar olmasa da ufak teklemeler yapıyor. Bu tarz problemlerle karşılaşan ya da stabil kullandığınız bir bluetooth kulaklık var mı?

• Armo_ kullanıcısına yanıt
    Anker Life Q10 sorunsuz çalışıyor.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.