Şimdi Ara

★ Samsung Galaxy M31s | DH Ana Konu ★ (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.793
Cevap
39
Favori
91.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ÖZELKUVVET

Koyu mod sabah kalkınca beyaz moda dönüyor sürekli karanlık mod nasıl yapabilirim

ayarlar - ekran - karanlık mod ayarları na tıkla program ayarı var saat dılımı v.s o acık ıse zamanlı saatlerde karanlık mod gunduz mod gecıs yapar.

sizınde ayarlara bır bakın derım

örnek olarak bende kapalı

★ Samsung Galaxy M31s | DH Ana Konu ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frantic2 -- 13 Haziran 2021; 17:42:13 >
  • quote:

bildirim gelince ön kamerada ışık yanıp sönüyor mu özel bir ayarla

selam

ayarlar - bildirimler en altta ısıklı bildirim var acılan sayfada ıstedıgınız mevcut..

• quote:

Orijinalden alıntı: frantic2

selam

ayarlar - bildirimler en altta ısıklı bildirim var acılan sayfada ıstedıgınız mevcut..

Alıntıları Göster
    ön kameranın etrafında ışık dönüyor bazı modellerde o m31s de oluyor mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt

Bizde yok. Sadece arka flaş ve ya ekran kople yanıp sönüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: seiko1

Bizde yok. Sadece arka flaş ve ya ekran kople yanıp sönüyor.

teşekkürler

• ön kameranın etrafında ışık dönüyor bazı modellerde o m31s de oluyor mu? yazdıgınız

bıldırım geldıgınde camera etrafında yuvarlak etrafında güneş gibi baloncuk yapıyor bahsettıgınız bumu

efekler var bırcok

bahsettıgınız ise

edge bıldırım o

ayarlar+bıldırımler+bıldırım acılır pencere stılı kısa olsun+kısa acılır pencere ayarları +edge aydınlatma tarzı+efeklerden secıyorsunuz hepsi bu sekıl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frantic2 -- 13 Haziran 2021; 22:24:39 >
  • m31s ekranı yanlardan kavisli mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cihazdan tek beklentim batarya ve normal bir hız xiaomi redmi 7a kullanıyordum ama bıktım gerçekten bu telefondan, bu cihazı almayı düşünüyorum m21s ile çok farkı var mı ? dediğim gibi tek önemsediğim makul bir hız ve batarya süresi yoksa kamerası vs çok önemli değil, m31s m21s a51 arasında kaldım

• Coimbra kullanıcısına yanıt
    Batarya olarak m21 ile eşdeğer süreler verir. Fakat hız konusunda ram ve hafızasının yüksek olması dolayısıyla daha uzun süre kasmama ömrü olur. ( Kasma sorunlarının en önemli sebebi dahili hafızanın doluluğu ve bunun dolaylı yoldan sebep olduğu ram doluluğu. )

• quote:

Orijinalden alıntı: circassianman

Batarya olarak m21 ile eşdeğer süreler verir. Fakat hız konusunda ram ve hafızasının yüksek olması dolayısıyla daha uzun süre kasmama ömrü olur. ( Kasma sorunlarının en önemli sebebi dahili hafızanın doluluğu ve bunun dolaylı yoldan sebep olduğu ram doluluğu. )

Peki hocam sizce hangisini alayım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Coimbra

Arkadaşlar cihazdan tek beklentim batarya ve normal bir hız xiaomi redmi 7a kullanıyordum ama bıktım gerçekten bu telefondan, bu cihazı almayı düşünüyorum m21s ile çok farkı var mı ? dediğim gibi tek önemsediğim makul bir hız ve batarya süresi yoksa kamerası vs çok önemli değil, m31s m21s a51 arasında kaldım

m31s tavsiye ederim bataryası iyi gidiyor hızıda iyi

• Coimbra kullanıcısına yanıt
    M31s 3300 e falan düşerse alın bence. Şu an uçmuş.

• quote:

m31s tavsiye ederim bataryası iyi gidiyor hızıda iyi

Alıntıları Göster

Hocam o zaman hiç a51 almayım direkt m31s bakayım ben

• quote:

Orijinalden alıntı: frantic2

ön kameranın etrafında ışık dönüyor bazı modellerde o m31s de oluyor mu? yazdıgınız

bıldırım geldıgınde camera etrafında yuvarlak etrafında güneş gibi baloncuk yapıyor bahsettıgınız bumu

efekler var bırcok

bahsettıgınız ise

edge bıldırım o

ayarlar+bıldırımler+bıldırım acılır pencere stılı kısa olsun+kısa acılır pencere ayarları +edge aydınlatma tarzı+efeklerden secıyorsunuz hepsi bu sekıl.

bildirim geliyor fakat ön kamera etrafında yuvarlak ışık çıkmıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: sinandro

Peki ara yüzde donma kasma gibi bir sorun var mı? Bu arada ön ve arka fotoğraf kalitesi nasıl ? Tekrar teşekkürler

Kasma olmuyor ön arka kamerası iyi

• Almak İsteyenler İçin 14 Senelik iOS Kullanıcısı Olarak İlk Geçtiğim Cihazdır Kendileri. 3 Aylık Kullanım Tecrübemi Paylaşıyorum.

• Batarya&Şarj

Bataryası Muazzam Bitirmek İmkansıza Yakın (Hücresel Veri Açıkken Bitirmek Mümkün Gün İçinde)

Şarjı Acayip Hızlı Doluyor 1 Saat Gibi Sürede 1 Günlük Kullanım Verecek Derecede İyi Siz Düşünün.

• Ekran&Dokunmatik

Ekranı Muazzam, Dokunma Hissi, Canlılık Ve Renkler Çok Tatlı İnanılmaz Güzel.

• Tasarım&Kullanım

Tasarım Cidden Güzel Eli Yormuyor, Biraz Ağır Bir Cihaz Ama Olacak O Kadar. Oval Tasarımı İle Elinizi Uzun Kullanımda Yormayacak Bir Cihaz.

• Yazılım

Samsung Yazılımı Çok Basit Ve Sade. Xiaomi Arayüzü Gibi Kişiselleştirecek Fazla Alan Yok. Tatmin Edici. Gayet Yeterli.

• Performans

6 Gb Ram İle Gayet Güzel Yoğun Kullanımda Maksimum Ram Kullanımını 4 Gb Gördüm, İşlemci Konusunda Yetersiz Kimi Zamanlar Kastığını Gördüm, Ama Kullanıma Kesinlikle Engel Değil.

• Hoparlör&Mikrofon

Mono Hoparlör Olmasına Rağmen Gerçekten Yüksek Ve Kaliteli Bir Ses Sunuyor, Stereo Hoparlör Olmaması Aslında Büyük Kayıp Diye Düşünüyorum. Mikrofonların Kalitesini Apple Cihazlarından Sonra 2. Sıraya Koyacağım Sanırım.

• Kamera

Fiyatına Göre Çok Güzel Kamerasını Var, Resimlere Fazla Makyaj Yapmıyor. Kullanıcısına Yetecektir Ama Bir Amiral Gemisi Performansı Beklemeyin.

• Parmak İzi&Yüz Tanıma

Yüz Tanıma Gündüz Gayet Güzel Fakat Gece Facia, Parmak İzi Kusursuz Anında Açıyor, Hiç Sıkıntı Yaşamadım.

• circassianman kullanıcısına yanıt
    15 gün önce 2900 tlye samsung shop İnternet sayfasından aldım,şuanki fiyatı uçmuş

• ajf39 A kullanıcısına yanıt
    Doların son 15 gündeki hareketini yansıttılar.

• evet hocam 2800-2900 TL idi almamıştım o ara şimdi de uçmuş gitmiş tekrar düşmezse almayacağım bir süre daha idare edeceğim böyle.

• quote:

bildirim geliyor fakat ön kamera etrafında yuvarlak ışık çıkmıyor?

Alıntıları Göster

resımlerdekı menulerı denedınızmı acık kapalı olan yerler ..

resımde attıgım camera etrafı yuvarlask olan dogru yerdeyız dıılmı

edge bıldırım kapalı olabılırmı

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.