Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.163
Cevap
38
Favori
98.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • M31 ve A31 arasında ki fark nedir hangisini tercih etmeliyim ikisi de aynı fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Link ikisi arasında bir karşılaştırma yapmış.

Kamera Çözünürlüğü, Yonga Seti, RAM, Video Kayıt Çözünürlüğü, Batarya Kapasitesi bakımından M31 daha iyi gözüküyor.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/420165-422334/samsung-galaxy-m31_samsung-galaxy-a31/

• Değerlendiricem, teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: alicaptain88

M31 ve A31 arasında ki fark nedir hangisini tercih etmeliyim ikisi de aynı fiyat

Tereddüt bile etmeyin. M31 her türlü tokatlar. Ayrıca a31 in sar değeri baz istasyonundan biraz düşük. İsterse 1000 lira olsun yine almayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: gladio2

Sıradan bir kullanıcıysanız bence m31s e de gerek yok. M21 ve m31 gayet yeterli telefonlar. Ayrıca m51 in boyutu çok büyük. Cebinizde bir tuğla taşımak istemiyorsanız bence m51 i silin. Oyun oynayıp film izlemeyecekseniz o kadar büyük ekranın hiçbir getirisi olmaz. Tek elle kullanmak halihazırda m31 de bile zor. Ve cepte gerçekten fazla yer kaplıyor. M51 ergonomi konusunda çok sıkıntı yaşatır.

Çok tesekkurler...M51 4000TL olmus...M31S ise 3200 TL...özellikleri birbirine cok yakin...iki telefon arasindaki en buyuk fark islemci gibi duruyor...Sizce siradan bir kullanici icin islemciye 800 TL gibi bir fark vermek mantikli mi...uzun dönem kullanimda islemci farki beni etkiler mi..

• quote:

Orijinalden alıntı: ssn

Çok tesekkurler...M51 4000TL olmus...M31S ise 3200 TL...özellikleri birbirine cok yakin...iki telefon arasindaki en buyuk fark islemci gibi duruyor...Sizce siradan bir kullanici icin islemciye 800 TL gibi bir fark vermek mantikli mi...uzun dönem kullanimda islemci farki beni etkiler mi..

Alıntıları Göster

SD 730G Exynos'dan çok daha iyi bir işlemcidir.

800 TL'lik fark bence verilir uzun süreli kullanım düşünülüyorsa...

• Kesinlikle m51 alın m31 deki işlemci yeterli bir işlemci ama eğer yüksek çözünürlüklü oyun oynayacaksanız m31 deki işlemci yeterli olmuyor + 7000 ve 25w hızlı şarjı çok daha iyi

• ank06TT A kullanıcısına yanıt

1000 tl fark var ara da

burada en önemli soru. poco x3 64 gb mi m 31 mi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShibLeg -- 31 Ekim 2020; 17:42:19 >
  • ÖZGÜNBEY kullanıcısına yanıt
    Bende benzer sorunu bugün yasadim vodafondan faturaya ek olarak m31 i almak için gittim ve cihazin sadecen internetten satildigini ve cok sikayet alan bir seri olduguni söyledi vodafon calisani bana a31 önerdi inceledim orada fiyat ayni ama m31 den 2 3 noktada geride özellikle ram 4 gb a31 m31 6gb o önemli degil islemci önemli dedi baktim islemcileri es deger seviyede almadan ciktim arastiracam diyerek kafam karisti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • shorhat S kullanıcısına yanıt

m31 hakkında çok şikayet var diyorlar ama bayadır kullanıyorum öyle sıkıntılı bir telefon değil orda çalışanlar neye göre öyle cevaplar vermiş anlamadım

bataryası gayet iyi

işlemcisi bir çok oyun için yeterli tabi snapdragon kadar iyi değil ama başarılı

görüntü kalitesini ses kalitesini ben beğendim özellikle telefonla konuşurken sesi dışarı verdiğimizde karşı tarafa ses çok iyi gidiyor hatta konuştuğum kişi normal konuştuğundan daha iyi geliyor sesin demişti

sadece dokunmatik bazen basmıyor gibi geldi ama daha tam çözemedim onu çözdüğüm zaman yazarım tekrar

şarj olayı kötü olmuş 15w hızlı şarj az geliyor

m31i anneme verip kendime m51 almayı düşünüyorum sadece bataryası için bile alınabilecek bir telefon kendi segmentleri arasında bana göre en iyisi

bence m serisi a serisinden daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ank06TT -- 1 Kasım 2020; 14:14:57 >
    Hayirli olsun kullanici yorumu herzaman daha degerlidir a31 4 gb ram kasar diye düsüyorum m31 de kasma falan varmi benim oynadigim tek oyun pokemon go pvp yani online savas yapiliyor bire bir elimde 3gb ram olan bir cihaz var inanilmaz kasiyor internetten m31 alsam mi önerirmisiniz yoksa a31 alinirmi

• shorhat S kullanıcısına yanıt

kasma donma gibi şeyler olmuyor ama sadece marvel strike force yüklemiştim bir ara geçiş sahnelerinde yarım saniyelik anlık takılma olmuştu aktif oynadığım oyun archero var onda hiç takılma kasma vs olmuyor

asphalt 9 oynamıştım bir ara ondada donma vs olmamıştı

bence a31 ile kıyaslanırsa kesinlikle m31 alınmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ank06TT -- 1 Kasım 2020; 18:27:4 >
    Cevaplarin icin tesekkur ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: shorhat

Hayirli olsun kullanici yorumu herzaman daha degerlidir a31 4 gb ram kasar diye düsüyorum m31 de kasma falan varmi benim oynadigim tek oyun pokemon go pvp yani online savas yapiliyor bire bir elimde 3gb ram olan bir cihaz var inanilmaz kasiyor internetten m31 alsam mi önerirmisiniz yoksa a31 alinirmi
    Samsung com da 1 ay iade garantisi diyor, işinize yarayabilir

• Deneyip kullanmanız için

• m21 / m31 arası çok fark var mı, anneme almayı düşünüyorum günlük kullanım yani

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla fazla bir fark yok arasında hangisi fiyat olarak avantajlıysa onu alın bence

• deke D kullanıcısına yanıt

128/64 6gb/4gb ram farkı var sanırım.

m21, m31, realme 6 arasında kaldım

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Telefonu aldığım dönemde realme 6 ben de düşünmüştüm fakat fazla ısındığına dair yorumlar okudum. Mersin sıcağında bir de ısınan telefon işime gelmedi ve eledim. Ama telefonu anneniz kullanacaksa ısınma sorunu yaşamayabilir oyun falan oynamayacağını düşünürsek. Fiyatı da 2600 dolaylarında diye biliyorum gayet güzel telefon. Samsung da dediğim gibi m21 ve m31 arasında fazla fark yok. Makro kamerası yok m21 in , nfc yok, ön kamera 20 arka kamera 48, bir de sizin belirttiğiniz gibi 64 GB versiyonu satılıyor. O da 2600 civarında diye hatırlıyorum. M31 de 3000 lira . Yani karar sizin üçü de güzel telefon . İçinden biri snapdragon olsaydı onu alın derdim ama değiller maalesef.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.