Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.163
Cevap
38
Favori
98.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BySerkan

2980 den m31 yerine

3290 a m31s almaya değer mi?

kur arttıkça günden güne zam yiyor bir an önce alıp kurtulayım

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=10079&idPhone2=10333#diff-

buradaki karşılaştırmaya göre farklar şöyle: m31s ekranı 0.1 inç daha büyük, kamerada geniş açı lensi 8 yerine 12 megapiksel, parmak izi okuyucu arkada değil yanda, şarjı 15 Watt değil 25 Watt ayrıca reverse charging destekli. bu farklar 300 tl eder mi ona göre düşün. bana göre etmez de eğer telefonu yoğun kullanıyorsanız daha hızlı şarj olayı çok işinize yarayabilir. diğer farklar önemsiz gibi.

• BySerkan kullanıcısına yanıt

en büyük farkı m31s in şarjı neredeyse 2 kat daha hızlı. m31 şarj olurken 2-2.5 saat civarı bekletiyor. m31s büyük ihtimal 1-1.5 saat civarında fuller. m31 in tek artısı ön kamerası daha iyi. başka tek fark parmak izinin konumu ama bence 300 lira 6 aylık daha uzun bir güncelleme için çok bir fark değil.

• Merhaba M31S ile M51 arasinda kararsizlik yasiyorum...Cok siradan bir kullaniciyim haftaici bazen konusmak haricinde aksama kadar telefonu elime almadigim gunler bile oluyor...bu iki telefon arasinda hayati farkliliklar var mi...uzun yillar kullanicam.. mesela islemci farkliliklari benim icin onemli bir konumu? oyunlarlada isim yok...pil cok onemli herkes gibi...m51 de pil sanki 6000 mah gibi demis bir arkadas...o zaman m51 almaya gerek var mi... yada 300 tl daha veriyim kafam rahat mi olsun..bugun alacak olsaniz hangisini tercih ederdiniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar;

bu telefonu hızlı şarj modunda kullanmayı öneriyor musunuz veya genel olarak enerji tasarrufu noktasında önerisi olanlar var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: ssn

Merhaba M31S ile M51 arasinda kararsizlik yasiyorum...Cok siradan bir kullaniciyim haftaici bazen konusmak haricinde aksama kadar telefonu elime almadigim gunler bile oluyor...bu iki telefon arasinda hayati farkliliklar var mi...uzun yillar kullanicam.. mesela islemci farkliliklari benim icin onemli bir konumu? oyunlarlada isim yok...pil cok onemli herkes gibi...m51 de pil sanki 6000 mah gibi demis bir arkadas...o zaman m51 almaya gerek var mi... yada 300 tl daha veriyim kafam rahat mi olsun..bugun alacak olsaniz hangisini tercih ederdiniz..

m51 tabiki, snapdragon farkı var arada.

bu işlemci her türlü m31s fark atar.

• ssn S kullanıcısına yanıt

Sıradan bir kullanıcıysanız bence m31s e de gerek yok. M21 ve m31 gayet yeterli telefonlar. Ayrıca m51 in boyutu çok büyük. Cebinizde bir tuğla taşımak istemiyorsanız bence m51 i silin. Oyun oynayıp film izlemeyecekseniz o kadar büyük ekranın hiçbir getirisi olmaz. Tek elle kullanmak halihazırda m31 de bile zor. Ve cepte gerçekten fazla yer kaplıyor. M51 ergonomi konusunda çok sıkıntı yaşatır.

• ssn S kullanıcısına yanıt
    m

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D005531C9 -- 28 Ekim 2020; 14:19:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar yeni telefon almam lazım
    oyun oynamam, pil optimizasyon yaparın eski alışkanlık bayağı ayar çekerim arka planlar,gereksiz uygulama kapatma filan....vs
    çin malı istemiyorum , ortalama ne kadar ekran süresi alıyorsunuz. evde wi fi yok
    sadece mobil veri ile oyun oynamadan pil ayarı çekerek 12saat 15 saat ekran süresi alırmıyım?

• Ana ekranda pilin % olarak görünmesini nasıl sağlayabilirim?

• mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt
    Ayarlar / bildirimler / durum çubuğu menüsü içinde

• tuğs@n kullanıcısına yanıt
    Oyunda 12 saat biraz zor gibi. Tahminim 9-10 saat civarı alırsın. Dediğin ince ayarları yapsan da tahminim oyun oynayacağın için fazla bir etkisi olmayacaktır. Ama günlük kullanımda etkisi olur. Çünkü telefon kullanılmazken de çok pil harcıyor.

• deke D kullanıcısına yanıt

oyun oynamam hocam belirttim

• quote:

Orijinalden alıntı: tuğs@n

arkadaşlar yeni telefon almam lazım
    oyun oynamam, pil optimizasyon yaparın eski alışkanlık bayağı ayar çekerim arka planlar,gereksiz uygulama kapatma filan....vs
    çin malı istemiyorum , ortalama ne kadar ekran süresi alıyorsunuz. evde wi fi yok
    sadece mobil veri ile oyun oynamadan pil ayarı çekerek 12saat 15 saat ekran süresi alırmıyım?
    Merhaba hocam, ben de oyun oynamıyorum 15 saat pek mümkün değil ama 10-12 saat rahat alırsın

• k_koray K kullanıcısına yanıt

hocam telefonunuzda pil optimizasyonu var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuğs@n -- 22 Ekim 2020; 9:28:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuğs@n

hocam telefonunuzda pil optimizasyonu var mı?

Ozel bir program kullanmıyorum, telefonun içindeki optimizasyonu düzenli olarak yaparım ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: deke

Ayarlar / bildirimler / durum çubuğu menüsü içinde

Teşekkür ediyorum.

• sırf şu konu için üye oldum. :) Şimdi 3 tane sorum olacak.

1.si güncelleme ile alakalı bilginiz varmı ne zamana kadar destek verirler

2.si m31s tasarım anlamda daha hoşuma gittiği için onu almayı planlıyorum şuan sepette ona göre sipariş vereceğim.

3.sü her hangi bir teknik sorunda samsung teknik servis problemi rahat çözebilir mi? Bu telefon serisi(M) dışlanmış gibi hissediyorum.

cevaplarsanız sevinirim.

• İzmir Gaziemir Metro'da teşhirde m31 var. izmirde olup ta telefonu birebir incelemek isteyenler bakabilirler fiyat 3150 tl

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    sıfırı 2900 zaten

• birebir incelemek isteyenler için yazdım m31 teknoloji mağazalarında satılmıyor

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.