Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.163
Cevap
38
Favori
98.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yag gibi telefon yemin ediyorum, huawei kullandiktan sonra genclestim resmen

yillarin tecrubesi ve muhendislik kalitesi samsung iste

bunun yanina bir de galaxy fit dosedim mi on numara olacak

cin mallarina hayir.
  • mert_özcan kullanıcısına yanıt
    teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba

Samsung M31 (2700TL) ile xiaomi redmi Note 9 128gb (2500TL) arasında kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allaturcha -- 22 Eylül 2020; 1:4:44 >
  • allaturcha A kullanıcısına yanıt
    +200 liraya 6000mah batarya+Amoled ekran+NFC+6 gb ram gibi ciddi farklar var. Bence arasında kalmalık bir durum yok.
    Ek olarak belirtmek gerekirse redmi xiaominin bütçe markası. Halihazırda zaten bir bütçe markası olan xiaominin bütçe markasının bütçe telefonunu almaktansa premium sayılabilecek bir markanın bütçe telefonunu almak bence daha iyi eğer durumunuz el veriyorsa. (amma bütçe dedim he)
    Son olarak bir şey daha ekliyeyim. Xiaomiyi bilmiyorum ancak redmi telefonlarda çok fazla bloatware uygulama var. Bu biraz can sıkıcı olabiliyor. Yani kafanızda bu iki ürün varsa sadece hiç tereddüte bile gerek yok. M31 kat kat daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gladio2 kullanıcısına yanıt
    m21 le m31 aynı telefonmu ,özellikleri fiyatı çok benziyor hangisi daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gladio2 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Arkadaşlar acil yardım gerekiyor.Telefona outlook kuramadım.Hata veriyor.

Kendi içinde e-posta programını bulamadım.Büyük ihtimal yok. Play store dan hangisini indirmeli
  • dedekaan D kullanıcısına yanıt
    Samsung galaxy store ye gir email yaz cıkıyor orda samsung kendi email programı onu indirip kurun outlook reklam cıkıyor kullanmıyorum onu samsung kendi email programı iyi onu kullanıyorum ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 22 Eylül 2020; 11:24:2 >
  • Teşekkürler.Problemi sayenizde çözdüm.

Bir sorum daha olacak.Konum açık olmadan ana ekranda hava durumu nu görebiliyormuyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedekaan -- 22 Eylül 2020; 12:3:53 >
  • dedekaan D kullanıcısına yanıt
    Evet havadurumu widget guncelleme simgesi var
    Manuel guncelleme yaparak bakabilirsiniz yada widget ayarlarina 6 saat bir guncelle veya farkli seceneklerde otomatik guncelleme yapabikirsiniz SAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

m21 le m31 aynı telefonmu ,özellikleri fiyatı çok benziyor hangisi daha iyi.
    m21 ve m31 aynı telefon değil. m21 ve m30s birebir aynı telefonlar.
    m31 ikisinden de üst. aman aman farklılıklar yok öyle. makro kamera diğerlerinde yokken m31de var mesela. daha başka farkı var mı bilmiyorum. performans olarak da biraz daha iyi ancak kullanıcı deneyimini etkileyecek bir performans farkı olduğunu da sanmıyorum. makro çekim yapmam diyorsanız m21 de yeterli bir seçim olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladio2

+200 liraya 6000mah batarya+Amoled ekran+NFC+6 gb ram gibi ciddi farklar var. Bence arasında kalmalık bir durum yok.
    Ek olarak belirtmek gerekirse redmi xiaominin bütçe markası. Halihazırda zaten bir bütçe markası olan xiaominin bütçe markasının bütçe telefonunu almaktansa premium sayılabilecek bir markanın bütçe telefonunu almak bence daha iyi eğer durumunuz el veriyorsa. (amma bütçe dedim he)
    Son olarak bir şey daha ekliyeyim. Xiaomiyi bilmiyorum ancak redmi telefonlarda çok fazla bloatware uygulama var. Bu biraz can sıkıcı olabiliyor. Yani kafanızda bu iki ürün varsa sadece hiç tereddüte bile gerek yok. M31 kat kat daha iyi.
    Hocam haklısınız, kağıt üzerinde Samsungun bariz üstünlüğü var. Ama taaa geçmişten beri gelen Samsung yazılım zayıflığı, insanı tereddüt ettiriyor. ayfonu ayfon yapan herzaman yazılım olmuştur, donanım değil. Neyse şimdi burda 40 yıllık ios-android muhabbeti açmayayım.
    Yalnız son yıllarda, samsung arayüz konusunda ne kadar mesafe kaydetti bilemiyorum.
    Şuanda xiaomi mi 8 kullanıyorum. Ayfondan geçtim, hiç zorluk yaşamadım. Oldukça sade ve kullanışlı, akıcı bir android arayüzü (miui) var.
    Çok değil sadece 3 sene önce Samsung J7 prime kullandım. Arayüzü berbattı. Bir öğrencinin bitirme ödevi gibiydi. 2 senedir xiaomi mi8 kullanıyorum. Oldukça memnunum.
    Şimdi, bu dönemde samsung, android arayüz liginin neresinde ?

• allaturcha A kullanıcısına yanıt
    kıyaslama yapabileceğim güncel bir model kullanmadığımdan pek bir şey diyemeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: allaturcha

Hocam haklısınız, kağıt üzerinde Samsungun bariz üstünlüğü var. Ama taaa geçmişten beri gelen Samsung yazılım zayıflığı, insanı tereddüt ettiriyor. ayfonu ayfon yapan herzaman yazılım olmuştur, donanım değil. Neyse şimdi burda 40 yıllık ios-android muhabbeti açmayayım.
    Yalnız son yıllarda, samsung arayüz konusunda ne kadar mesafe kaydetti bilemiyorum.
    Şuanda xiaomi mi 8 kullanıyorum. Ayfondan geçtim, hiç zorluk yaşamadım. Oldukça sade ve kullanışlı, akıcı bir android arayüzü (miui) var.
    Çok değil sadece 3 sene önce Samsung J7 prime kullandım. Arayüzü berbattı. Bir öğrencinin bitirme ödevi gibiydi. 2 senedir xiaomi mi8 kullanıyorum. Oldukça memnunum.
    Şimdi, bu dönemde samsung, android arayüz liginin neresinde ?

Alıntıları Göster
    Hocam mevcutta hem a71 hem de mi note 10 lite kullanıyorum. Bu cihazlara iphone'dan geçiş yaptim ve 2012 yılından beri de hep iphone kullaniyordum. O yuzden tarafsız olarak yorum yaptigima emin olabilirsiniz :) samsung one ui arayuzunun, android tarafının en başarılı arayüzü olduğunu söyleyebilirim.

1) kendi uygulamalari cok başarılı, hele ios ekosistemin den gecen biri kesinlikle apple uygulamarini pek aramayacaktir. Muzik uygulamasi dahi Spotify ile entegre. Not programı kullanışlı, galerisi islevsel ve en onemlisi kendi arama ve mesajlaşma uygulaması var. Andorid tarafinda cogu marka gömülü olarak google arama/mesajlasma kullaniyor.

2) arayuz hizli, bug problemi hemen hemen yok. Ekrana bakarken göz takibinden, kaydirma hareketi ile arama ve mesaj cekmeye kadar kullanici odaklı bir cok eklenti mevcut.

3) görsel anlamda oldukça renkli, kişiselleştirme secenekleri de baya fazla. Klasorlerin rengini dahi değiştirebiliyorsunuz. Tema mağazasından aod eklenebiliyor vs.

Miui12 ile xiaomi arayüzünü her ne kadar geliştirmis olsa da, temel olarak bir çok sey eskisi gibi kalmis. Bug durumu hala cok fazla, reklamlar devam ediyor. Kapatmak icin tek tek girip önerileri devre disi birakmak lazim. Uygulamari da ayni sekilde kullanissiz. Gördüğüm en kötü galeri uygulmasina sahip.
    Stabilite olarak Oppo/oneplus arayüzleri begenilse de, saf andorid ten cok farkı olmadigi icin sıkıcı. Huawei bir nebze samsung arayüzene yaklaşabilir ama o da google ile problemli iste :)

• Merhaba arkadaşlar, müzik dinlemek için hangi programı kullanıyorsunuz? Bizim telefonun bir müzik oynatıcısı var mıydı aklımda kalmadı smart launcher yükledim, vardı da sildim mi yok muydu kalmadı aklımda...

• Arkadaşlar m31 ile m21 arasında çok afaki bir fark göremedim.işlemcide aynı pil kapasiteside. m21 2450 m31 2750 civarında. m31 i zaten biliyorsunuzdur da m21 hakkında ne dersiniz ? forumda konusunu bulamadım.

not: telefon kullanım amacı; bankacılık uygulamaları, sosyal medya ve telefon görüşmesi vb.
  • Telefon geldi şimdilik sıkıntı yok. Yalnız ekran çok sarımtrak ekran modu ayarlarında soğuk ya da sıcak ayarı yapıyorum hiçbir tepki vermiyor yani değişiklik olmuyor sıkıntı ne olabilir arkadaşlar?

• Demek istediğimi aşağıya ekledim soldaki telefon xiaomi redmi note 8 sağdaki m31 ekran acayip sarı gördüğünüz üzere normal mi bu canım sıkıldı bu duruma.
    SAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera

Ayarlara giriyorum aşağıdaki yerden soğuk ya da sıcak ayarına getiriyorum hiçbir değişiklik olmuyor.

SAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera

• Legolasx kullanıcısına yanıt
    mavi ışık filtresi açık gibi duruyor sanki. bir kontrol edin.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.