Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.163
Cevap
38
Favori
98.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana Temmuz güncellemesi gelmiş arkadaşlar, şu an iniyor. İndiren var mı?
  • BlackRange kullanıcısına yanıt
    Ben yükledim, gözle görülür bir fark göremedim. Siz bir şey farkedebildiniz mi?

• Ben bu telefonu yeni sipariş ettim yolda. Güncellemeler iyi değilse dokunmayım
    Taavsiyeniz varsa dinlerim sizleri.

• northeast61 kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir problem yok hocam. Hayirli olsun

• Güncelleme yüklendi.

SAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera
    SAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera

• PAUL WALKER kullanıcısına yanıt
    Samsung amiral modeller hariç( not ve s serisi) bildirim ledini kaldırdı

• S ve Note modellerinde 9. seriden beri bildirim ledi kullanılmıyor hocam.

• Cevaplat icin tesekkur ederim. Bende yakinda siparis verip araniza katilacagim arkadaslar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefon internet disindan alinamiyor mu? Magaza vs?

bazı samsung mağazaları tek tük 1 2 adet getirtiyor sormanız lazım. izmir forum bornova samsung mağazası birkaç tane getirtip satmıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

bazı samsung mağazaları tek tük 1 2 adet getirtiyor sormanız lazım. izmir forum bornova samsung mağazası birkaç tane getirtip satmıştı
    Bir yeri aradim magazalarda yok bu cihaz dedi

• Arkadaşlar merhaba, bu telefonda hiç Gcam kullanan var mı acaba? Gcam ile kamera performansının çok daha artacağını düşünüyorum bildiğiniz m31 e uygun bir sürüm var ise paylaşır mısınız?
  • Merhabalar, redmi note 7 pro dan bu cihaza geçtim. Bu sabah aldım telefonu kargodan. Hepsi buradadan 2850 ye sipariş etmiştim mavi renk olanı.
    Türkiye de satılmayan cihaz alacak olanlara nacizane tavsiyem o telefonun hangi ülke için üretildiğine bakın yoksa benim gibi 1 yıl içinde telefon değişmek durumunda kalırsınız. ( redmi repair li, ve şebeke problemi veriyordu)
    M31 bana yetecek bir telefon olacağını düşünüyorum. Arka kapağı çok dandik gibi geldi 😅 ekranı gayet canlı. Tüm dosyalarımı m31 e smart switch ile taşıdım kolaylıkmış valla. Henüz kartı takıp denemedim, şebeke nasıldır ahize sesi nasıldır diye bakamadım.
    Bir de kılıf sipariş etmem gerekecek 😊 herkese iyi günler dilerim

• Bende dün aldım öğlen sipariş verdim akşam elime geçti 2850 hepsiburada üzerinden aldım. Cihaz efsane.

j7 prodan geçtim Samsung internet üzerinden parmak iziyle kullanıcı oturum açmak bile başlı başına bir özellik.

Yüz tanıma ve parmak izi gayet iyi çalışıyor. Bunlar benim kendi adıma yeni gördüğüm özellikler.
    Pazartesi günü xaomi nin 10. Yıl dönümü bakalım güzel indirim yapmaz ise m31 sipariş geçmeyi düşünüyorum hayırlı olsun sizede

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senatorts

Pazartesi günü xaomi nin 10. Yıl dönümü bakalım güzel indirim yapmaz ise m31 sipariş geçmeyi düşünüyorum hayırlı olsun sizede
    Teşekkürler hocam. Bekleyin bakalım olmazsa bu cihaz alınabilir.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.