Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.163
Cevap
38
Favori
98.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: atisaca

M30 ve m30s 2019 telefonu m31 ve 9s 2020 model ikinci el de bakabilirsiniz uygun fiyatlı bulabilirsiniz.

M31 pek ilgi görmeyecek gibi Türkiyede ilgi görmezse kılıf cam çeşidi az olur 19 martta satışa çıkmış cıhaz Türkiye de 3 ay oldu hâlâ spigen sitesinde hiç bir şey yok yakında diyor mesaj attım sordum henüz tarih belli değil deniyor bundan anladığım satış rakamı iyi olursa ürün getirecekler. normalde üst düzey modellerde cıhaz çıkmadan kılıflar satışta olurdu.
    2.el düşünmüyorum ama bazen çok az kullanılmış üst modele geçilmiş olanlar oluyor denk gelirsem neden olmasın. M30s mayıs ayında 1000 lira artmış o artış olmasa M31'in adı bile duyulmazdı bence. Bu durumda fiyatlar yakınken M31 tercih edilir. Kılıf cam olayı biraz da corona nedeniyle düşük de olabilir çoğu Çinden geliyordu zaten.

• Piyasada m31 diye satılan kılıfların hepsi m30s için üretilmiş bunda 4 lü kamera olduğu için kılıf bir kameranın kenarını kapatıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android auto sorunsuz bir şekilde çalışıyor mu?

• arkadaşlar mi note 9 pro ile m31 arasında kaldım.
    Bir çok inceleme videosu izledim ama karar veremedim.
    ne dersiniz? Hangisini alayım?

• Redmi Note 9 Pro ile bunun arasında kaldım. Hangisini tercih etmeliyim? Ana önceliklerim telefonun sağlamlığı, ekran kalitesi, tasarımı ve performansı. Telefonu en az 4 yıl kullanacağım o yüzden uzun ömürlü olmasını istiyorum. Sizce hangisini tercih etmeliyim?
  • consultant34 C kullanıcısına yanıt
    aferinamca A kullanıcısına yanıt
    Özelikleri tek tek karşılaştırıp sizin karar vermeniz lazım.

• redmi note 8 pro mu samsung m31 mi karar veremedim sevgili dostlar ? kamera yönünden özellikle hangisi daha iyi ?
  • Ben yeni telefon alacak olsam 9s ya da 9pro alırdım amoled ekran dışında daha iyi bir özelliği yok m31 in bence batarya performansı 720g den dolayı hemen hemen aynı sayılır kamerda da çok bi fark yok üstüne bendeki m31 de kendi kendine kapanıp açılma sorunu ve cepten çıkardığımda bi 10 saniye dokunmatik gelmeme sorunu var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • telefon aşırı ağır, kamerası zenfone 5 2018'den daha kötü, bataryası çok iyi fakat telefonda sesli harf sorunu var menüde bir yere giriyorum mesela, Kullnm özllklri öğrnlyr yazıyor. herkeste bu şekilde mi acaba?
  • kukaraça kullanıcısına yanıt
    Aynı hocam nedense kısaltma yapmışlar bazı yazılarda. Yazı ekrana rahat sığsın diye galiba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kullanıp memnun kaldığınız kılıf, temperli cam önerisinde bulunabilir misiniz?

• Samsung Galaxy M31 Kılıf Yüzüklü Tam Koruma Standlı 49,90 TL yerine 34,90 TL
    https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-m31-kilif-yuzuklu-tam-koruma-standli-P281750781
    Bunu kullanıyorum. Sanırım biraz farkla kırılmaz cam opsiyonu da var. Tavsiye ederim güzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • redmi note 8 pro mu samsung m31 mi karar veremedim sevgili dostlar ? kamera yönünden özellikle hangisi daha iyi ?
  • volkanadana V kullanıcısına yanıt
    Kılıfın görünüşü değilde köşeleri önemli spigen silim armor yapısında mı köşelerde hava boşluğu varmı önde kılıf ekrandan 2,3 mm yüksekte duruyor mu. Köşe üzerine ilk düşmede çatlak diğer undan çıkacaksa hiç bir anlamı yok sadece görünüşü güzel olur.

• https://www.teleplus.com.tr/samsung-galaxy-m31-kilif-deri-dokulu-silikon.html

Şu kılıf tan kullanan varmı köşeleri nasıl

• volkanadana V kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, güzel duruyor.

• Bende ekrandan çıkıntılı olsun diyorum. Şu an kullandığım telefondaki kılıf öyle, kutusundan çıkmıştı, sert plastik. Bu kılıfta fotoğraflara bakıldığında çıkıntılı duruyor. Kamera ve parmak izi kısmından belli oluyor.

https://www.hepsiburada.com/tekno-grup-samsung-galaxy-m31-kilif-super-silikon-kilif-cam-ekran-koruyucu-seffaf-p-HBV00000UWYIY?magaza=tekno%20grup
    Biraz araştırdım bu kılıfı almak mantıklı duruyor. Htc telefonumda kullandığım kılıf bunun gibi sert plastik ve ekrandan biraz yüksekte duruyor. Yanında gelen ekran koruyucuda iş görsün yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonyxelck -- 13 Temmuz 2020; 11:13:26 >

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.