Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.163
Cevap
38
Favori
98.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Autofocus için kamera lensleri hareket edince ufak bir ses çıkar normal ama m31 de bu ses diğer telefonlardan biraz fazla galiba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • deke D kullanıcısına yanıt
    Aynen biraz fazla hocam birde bu isinma kullandıkça geçiyormu yeni olduğu icinmi ısınıyor acaba

• Bilgisayar Teknisyeni kullanıcısına yanıt
    Benim bu telefonu seçmemin en önemli sebeplerinden biri az ısınma yapmasıydı. İnternet videolarında 39-40 dereceyi geçmediği görünüyordu. Isı telefonun düşmanı. Ben de listemdeki telefonların çoğunu ısındığı için eledim (redmi n8pro, realme 6 gibi). Mersin'de yaşadığım için ısı problemi benim için daha fazla sorun teşkil ediyor. Sizin de dediğiniz gibi telefon biraz ısınıyor ama bence aşırı bir ısınması yok. Şarj olurken ve sürekli ekran açık kullanımında ısınıyor benimki sadece. Kamerayı çok uzun süre açık tutup kullanan biri olmadığım için belki de kamera kullanımında bi aşırı ısınmaya rastlamadım. Umarım sizin sorununuz geçici bir durumdur ve zamanla düzelir. Ha bir de ben sürekli kılıfla kullanıyorum ve belki bu yüzden sizin farkettiğiniz bazı ısınma sorunlarını farketmiyor olabilirim.

Merhaba hocam parlaklık kısık ta kullanıyorum bende kılıfla kullanıyorum ekran ısınıyor üst kısmı on kameranın oraları bugün 2. Şarjını yaptım ilk günkü gibi çok ısınmıyor gibi geldi bana bende a20s de var o ısınmıyor pek snapdragon islemci var onda kamerayı 10dk açık bıraktım islemci ısısı 36 batarya da 34 derece oldu

• Bilgisayar Teknisyeni kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam ekranın üst kısımları donanımın yoğun olduğu bölüm olduğu için muhtemelen ısı üretiyor bolca. Ama dediğim gibi çok rahatsızlık veren bir durum yok bende. Eski telefonuma (z17 mini) kıyasla ideal bir ısı sayılır. Ayrıca abimde iphone 5 var ona kıyasla hiç ısınmıyor denebilir.

Aynen benim ısı değerleride normal sanırım daha önce s7 edge kullanıyordum onda isinma olmuyordu

• Merhabalar .İstanbul Bilişim'de 2300 liraya satılan Samsung Galaxy m31 in farkı nedir acaba bilen var mı? Sadece garantisimi farkli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul Bilişim hakkında sikayetvar'da bir dünya kayıt var. Kredi kartınla ödersin, telefonu alamazsın, paranı almak için de bir dünya uğraşırsın. Bence hiç bulaşma.

Önceki İstanbul bilişim değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fruer

Merhabalar .İstanbul Bilişim'de 2300 liraya satılan Samsung Galaxy m31 in farkı nedir acaba bilen var mı? Sadece garantisimi farkli
    Aynı cihaz ama ellerinde olmadığı için yaklaşık 1 ay paranızı işletip sonrada tedarik edemiyoruz diyorlar sizde bu süreçte sinir hastası oluyorsunuz. Şikâyet var sitesine bir göz atın isterseniz.

• fruer F kullanıcısına yanıt
    İstanbul Bilişim de 2300 lira ya M31 varsa,emin olun öyle bir telefon ellerinde yoktur ☺️
    Çünkü parasını aldıkları bir şeyi teslim ettiklerini pek duymadım.Şikayetler ve yaşananlar meydanda

• Yarın cihaz ile 1.ayı doldurmuş olacağım.Aldığımda 2699 liraydı Hepsiburada'da,şu an 2999 lira gözüküyor

1 ay süresince her şey yolunda gidiyor sıkıntı yaşamadım çok büyütülecek.

Geçmiş sayfalarda arka plandaki uygulamaları açma butonuna basınca hafif donuyor, kasılıyor gibi bir şeyler yazıyordu.Benim de başıma bir kaç kere geldi.Arka planda özellikle çok sayıda uygulama açıksa ve uygulamaları görüntülemek için ekranı kaydırınca bir anlık bug,yavaşlama gibi bir şeyler oldu.Fakat son zamanlarda denk gelmedi ve burası hariç farklı bir yerde kasma,donma yaşamadım

Yine son bir kaç mesajda ısınma ile ilgili yazılanlar vardı.Evet ekranda özellikle kameranın altındaki kısımlarda bir miktar ısınma bende hissediyorum bir kaç gündür.Dokununca hissediliyor.Normalden biraz fazla bir ısınma ama kesinlikle anormal abartı bir şey değil.

Telefonda hayatımda oyun oynamazdım normalde.Sırf hevesten Pubg ve Call of Duty indirdim.Pubg pek sarmadı bir kaç sefer oynayıp sildim.Cod daha keyifli geldi.35 dakika civarında bir oyunda %7 gibi şarj gitti bende.Orta grafik ayarında rahatsız olmadan oynadım.Bahsettiğim ısınma olayı da oyun oynarken belli oluyor.

Şarj konusunda memnunum.Zaten teli sürekli elinden düşürmeyen biri değilim evde eski telefonda yedek olarak duruyor.Bu şekilde 3-4 gün arası şarj gidiyor bana..
    En son dün gece 00:20 de full şarjdan çektim yatarken wifi ve mobil kapalı.Sabah 9 civarında uyanınca wifi bağladım şu an saat 15:16 şarj hâlâ 100 de duruyor.
    Fakat geceleri yatak odasına götürüp wifi açık yattığım zamanlarda sabaha kadar 5-6 kademe düşüyor, muhtemelen modeme uzaklıktan iyi çekmiyor.Aynı yerde mobil veriyi açıp yatınca bazen hiç şarj kesilmiyor yada maksimum 1-2 kademe gidiyor

1 ay sonunda aklıma gelen pek bir şey yok daha fazla.

Dürüst olmak gerekirse 3000 lira eder mi bilemem.Bugün alacak olsam 3000 liraya 1 ay öncesine göre daha fazla düşünürdüm

• Ekran süresi ne kadar alıyorsunuz arkadaşlar?

• 1 aydır aktif olarak m31 kullanıyorum. Kimse dikkat etmemiş ama en sinir bozucu yanı, akşam ekran ışığı adaptifte ve en kısıkta kullaniyorken kamera açınca parlaklık çok yükseliyor ve hadi bunu görmezden gelelim diyelim, kamera ile işiniz bitip kapattıktan sonra zifiri karanlıkta da olsanız ekran parlaklığı azalmıyor ve yüksek halde kalıyor. Her defasında ışığı kısmak zorunda kalıyorsunuz.

Sırf önceki xiaomi Mi5 telefonumdan sırf bu tarz yazılımsal saçmalıklardan kurtulmak için bu Samsung tercih ettim ama bu bahsettiğim ve birkaç tane daha insani uyuz eden yönleri can sıkıyor gerçekten. En azından bunu bir güncelleme ile düzeltebilirlerdi.

• Funnerman33 F kullanıcısına yanıt
    Şimdi mesajı okuyunca defalarca denedim.
    Koyu mod açık, otomatik parlaklık açık ve en kısıkta.
    Kamerayı açıyorum parlaklık otomatik olarak ortanın da yukarısına çıkıyor kendiliğinden.Kapattığım zaman direk eski en kısık haline geliyor benim.Herhangi bir sıkıntı yok

• ottogünsche O kullanıcısına yanıt
    Yukarıdaki mesajda da yazdığım gibi çok yoğun kullanmadığım için 3-4 gün gidiyor şarjım.Benim şarjım ekran süresinden çok beklemekten bittiği için ekran süresi için belirleyici bir şey söyleyemem size.Cihazı yorarak aktif kullanan arkadaşlar daha sağlıklı bilgi verebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Funnerman33

1 aydır aktif olarak m31 kullanıyorum. Kimse dikkat etmemiş ama en sinir bozucu yanı, akşam ekran ışığı adaptifte ve en kısıkta kullaniyorken kamera açınca parlaklık çok yükseliyor ve hadi bunu görmezden gelelim diyelim, kamera ile işiniz bitip kapattıktan sonra zifiri karanlıkta da olsanız ekran parlaklığı azalmıyor ve yüksek halde kalıyor. Her defasında ışığı kısmak zorunda kalıyorsunuz.

Sırf önceki xiaomi Mi5 telefonumdan sırf bu tarz yazılımsal saçmalıklardan kurtulmak için bu Samsung tercih ettim ama bu bahsettiğim ve birkaç tane daha insani uyuz eden yönleri can sıkıyor gerçekten. En azından bunu bir güncelleme ile düzeltebilirlerdi.
    Bende birkaç kez denedim kamerayı kapatınca parlaklık otomatik olarak kısılıyor sorun yok yani. Siz bir cihaza reset atın bence.

• fruer F kullanıcısına yanıt
    Ben de bu cihaz için fiyat araştırması yapıyorum, o fiyata hiç düşmemiş İB satamaz hocam vaktinizi harcamayın hiç.

Genel bir sorum olacak M31 kullananlara. Her telefon alışımda minimum kullanım hedefim 3yıl oluyor. Okuduklarıma göre bu cihazda bunun hakkını misliyle verebilecek gibi. Telefonda yapacaklarım sesli-görüntülü görüşme, fotoğraf-video kaydı, sosyal medya, youtube, netflix kullanımı olacak. Son bir aydaki fiyat artışı hariç, sizlerin aktaracağı bir olumsuzluk ve/veya şu telefona da bak önerisi var mıdır?

Edit: Sipariş ettim arkadaşlar Amazondan. Umarım hızlı ve sağlam bir şekilde gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DgnByz -- 22 Haziran 2020; 23:30:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DgnByz

Ben de bu cihaz için fiyat araştırması yapıyorum, o fiyata hiç düşmemiş İB satamaz hocam vaktinizi harcamayın hiç.

Genel bir sorum olacak M31 kullananlara. Her telefon alışımda minimum kullanım hedefim 3yıl oluyor. Okuduklarıma göre bu cihazda bunun hakkını misliyle verebilecek gibi. Telefonda yapacaklarım sesli-görüntülü görüşme, fotoğraf-video kaydı, sosyal medya, youtube, netflix kullanımı olacak. Son bir aydaki fiyat artışı hariç, sizlerin aktaracağı bir olumsuzluk ve/veya şu telefona da bak önerisi var mıdır?

Edit: Sipariş ettim arkadaşlar Amazondan. Umarım hızlı ve sağlam bir şekilde gelir.
    Bende a50 kullanıyorum, gözüm bu tele kaydı ama vazgeçtim, borcuda bitmişken tel değiştirmek saçma geliyor artık, çok fazlasıyla yetiyor, bende sürekli netflix youtube izliyorum, arada birde clash of clans, fortnite pubg felan oynuyorum :D her haltın altından kalkıyor meret. a50 tek avantajı istersem 9 sürüme istersem 10 geçebiliyorum. 10 ay garantisi kaldı halen taş gibi :D
    Şimdiden hayırlı olsun

• Hayalci kullanıcısına yanıt
    Emektar GM5 kullanıyordum 2.5 yıldır. Motorla sağanak yağmura yakalanıp, bataryasını çıkarmayı akıl edemeyince kendime masraf çıkardım. Yoksa sizin gibi o seviye bir cihaz kullanıyor olsam değiştirmezdim muhtemelen telefonumu.
    Teşekkürler.
  • DgnByz kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.