Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.163
Cevap
38
Favori
98.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam gece çekimlerini bazı sitelerde yerin dibine sokuyorlar ama gayet güzel bence, ben de deneyimledim.
    M30s de kullanmış biri olarak bariz iyileştirmeler var gece çekimlerinde.
    N11'den aldığınız kılıfın linkini paylaşabilir misiniz?
  • BlackRange kullanıcısına yanıt
    Hocam bence gerçekten kötü.
    Dün akşam aynı şartlarda aynı pozu hem p9 lite ile hem m31 ile çektim defalarca yanına dahi yaklaşamaz.

Kılıfı da N11 de kılıfland isimli mağazadan aldım ama şu an aynı mağazanın ilanı çıkmıyor, farklı mağazalar var

Samsung Galaxy M31 Kılıf Negro Silikon 39,90 TL yerine 28,90 TL
    https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-m31-kilif-negro-silikon-P428930195

n11.com'dan Samsung Galaxy M31 Kılıf Elde Kaymaz Karbon Tasarım Negro TAMUYUM seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
    https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-m31-kilif-elde-kaymaz-karbon-tasarim-negro-tamuyum-P428561623

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• mert_özcan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler link için, P9 Lite'ın elbette yanına yaklaşamaz, haklısınız. Ben M30s'e göre baya performans farkı gözlemlediğim için iyi buldum sadece. Çok fotoğraf çeken birisi değilim zaten, hele gece vakti hiç ihtiyaç duymuyorum.
  • arkadaşlar meraba

555 mb güncelleme sonrasında orta güç tasarrufu modunda telefon arasıra samsung yazısına düşüyor ve takılı kalıyor.sonra güç ve kısma tuşları kombinasyonuyla açıyorum.bunu 3 günde 2 kez yaptı.güç tasarrufunu kapadım.android 10 güncelleme sonrası oldu.bu durumu yaşayan oldumu
  • Arkadaşlar. Aod bildirim gelince yanıp sönecek şekilde ayarlayamaz mıyız. Sürekli açık, programlı açık şeklinde ayarları var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu alalı 3 gün oldu, arayüz akmıyor. Daha önce huawei p30 lite kullanıyordum ve arayüz, programlar arası geçişler daha seriydi. Acaba cihazda problem mi var?
    Açık olan programları gösteren tuşa bastığımda resmen 10fps ye düşüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ISEE kullanıcısına yanıt
    Bende yeni sipariş verdim gerçekten takılmalar çok mu ?
  • alicand A kullanıcısına yanıt
    Anlamsız bi ağırlık var uygulamalar arası geçiş yaparken. 4gb ramli huawei kadar seri geçişleri yok, belki de android 10'dan kaynaklı bi problem. Ya da benim cihazda sıkıntı var

• ISEE kullanıcısına yanıt
    Bugün kargoya verilecek umarım 500 lira daha vermeyip note 9 pro almadığıma pişman olmam.Düzelir belki sizin problemde güncelleme ile felan.
  • Bende donma takılma yok sayılır bazen yoğun kullanımda saniyelik bir yavaşlama oluyor ama genel akıcılığı bozacak şekilde değil

• quote:

Orijinalden alıntı: ISEE

Telefonu alalı 3 gün oldu, arayüz akmıyor. Daha önce huawei p30 lite kullanıyordum ve arayüz, programlar arası geçişler daha seriydi. Acaba cihazda problem mi var?
    Açık olan programları gösteren tuşa bastığımda resmen 10fps ye düşüyor.
    Telefona bok attıktan 5 saat sonra motosikletle seyir halindeyken cebimden düştü. Yalnızca ekranın sağ alt köşesinde küçük bir kırık oluştu ve kılıf, kırılmaz cam vs yoktu. Bütün fonksiyonları hala çalışıyor.
    Bu da seyir defterine işlensin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ISEE -- 6 Haziran 2020; 1:14:7 >
  • Arkadaşlar M31 durum çubuğu rengi nasıl değiştiriliyor? Tema değiştirince değişmiyor da o yüzden soruyorum.

• BlackRange kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bendede mevcut hocam

• ParTaa kullanıcısına yanıt
    Sen de bilmiyorsun yani

• Merhaba herkese, bu telefonu dedeme almayı üşünüyorum. Şuan iPhone 4s kullanıyor. Bu telefonu düşünmemeni en büyük nedeni bataryası. Mümkün olduğunca uzun gitmesi en önemli kriter. Kullanım amacı olarak da alo demek dışında bizlerle, çocuklarıyla görüntülü konuşabilmesi. Sanırım böyle bir kullanımda(mobil veri devamlı açık kalacak şekilde) pil ömrü epey uzun gidecektir diye düşünüyorum. Konunun tamamını okudum. Ancak yinede birkaç sorum olacak. Cevaplarsanız sevinirim.

1- En basit şekilde arayüz geçişlerinde herhangi bir kasılma, takılma, donma vs sorunlar yaşayan var mı?
    2-Yukarıda bahsettiğim kullanım senaryosunda bekleme süresi tahmini ne kadar olur?
    3-Bu telefonu aldığımızda bekleme süresini uzatmak için yapılmasını özellikle tavsiye ettiğiniz şeyler var mı?
    4-Bu telefon en az 4-5 yıl götürür mü?
    5-Telefonda yaşlıların arayüz açısından kullanımını kolaylaştıracak özellikler var mı?Yazı tipi boyutunu büyütmek dışında.
    6-Telefonda yazı tipi boyutunu büyütünce görüntüde yazılarda bulanık gibi bozulmalar oluyor mu?
    7-Bu telefonu babalar gününe kadar almayı planlıyorum. Yani 1,5-2 hafta içinde kısmetse almak istiyorum. Bu sürede fiyatta bir azalma olur mu?

• erayerinc E kullanıcısına yanıt
    Elimden geldiğince yardım etmeye çalışayım
    1-23 Mayısdan beri kullanıyorum.Kasılma,donma,tekleme gibi problemler yaşadığımı hatırlamıyorum
    2-Virüs nedeniyle malum vaktin çoğu evde geçiyor.Eski telefonumda hâlâ elimde onu da uygulamalarda kullanıyorum.M31 yeni olduğu için kıyamıyorum pek kullanmaya.Yine de günlük kurcalama, kamera vs derken ben 3 gün rahat yettiriyorum.Ama dediğim gibi yüklenmeden.Dedenizde sürekli kurcalamayacak,oyun oynamayacak, sosyal medyada dolaşmayacağına göre gerekli tasarruf ayarları ile en az 3-4 gün gider
    3-Koyu mod olabilir özellikle saat ayarlı olarak geceleri,bildirimleri kapatmak,arka planda işe yaramayacak uygulamaları uyku moduna almak,uygulamaların konum ayarlarını yapmak,always on display i kapatmak vs vs bunlar ilk aklıma gelen tasarruf önlemleri
    4-Buna kesin bir şey diyemem.Ama ben neredeyse 42 ay boyunca bunun çeyreği donanım da P9 lite 2016 kullandım en ufak problem yaşatmadı.Biraz da kullanacak kişiye bağlı.Ben bana 3 sene gider diye aldım dedeye de muhtemelen gider
    5-Yaşım itibariyle pek ilgi alanıma giren bir özellik değil 😀Kabaca bir göz attım ama gözüme çarpan ekstra bir şey görmedim.
    Erişilebilirlik bölümünde şöyle bir şeyler var sade
    SAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera

6-Buna da negatif bir cevap veremem, denedim rahatsız edici bir şey görmedim

7-Fiyat konusunda ben düşeceğini sanmıyorum.Babalar günü için kampanya olur mu,olmaz mı bir şey diyemem
    Ben 23 Mayısda Hepsiburada'dan 2699 liradan 2 tane sipariş verdim,şu an 2899 lira. 15 günde 200 lira arttı fiyatı

• volkanadana V kullanıcısına yanıt
    Hocam maalesef öyle bir şey yok.
    Babamda S8 var bahsettiğiniz olay onlarda var mesela bildirim gelince ekran cümbüş gibi oluyor.Ama bunlarda maalesef yok

• mert_özcan kullanıcısına yanıt
    Cevaplar için çok teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar merhaba; M31 de ekran videosu kaydetme özelliği var mı? A51 de var ama M31 de gözükmüyor.

• cem_23 C kullanıcısına yanıt
    Yok ben AZ Screen Recorder uygulamasını kullanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.