Şimdi Ara

Samsung Galaxy M30S [ANA KONU] (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.787
Cevap
39
Favori
161.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tucsonFL

İnternetten m30s için başka ülkenin kasım güncellemesini home csc ile attım, bir problem olmadı. Şu an cihaz kasım güncellemesinde ve csc değişmedi, bilginize.

Cihazdan memnunmusuniz efendim
    Mi.max 3 kullaniyorum xiaomi
    Bataryasi bana 2 gunnyetiyor fullnoyun oynuyorum
    M30s de durum nasil tksler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oskis kullanıcısına yanıt
    Ben samsung s10e'den geçtim bu cihaza, daha 2 günüm. Performans fena gelmedi, kamera da keza öyle parasının üstünde bir deneyim sundu,dün 1-2 saat denedim dışarıdayken. Batarya zaten dehşet, daha ilk şarjımı bitiremedim. 10 saat civarı ekran süresi oldu.

Cihazın kasa plastik ama elde tutuş hissi çok güzel. Arayüzde herhangi bir donma, takılma yok. Mono hoparlör var ama ses seviyesi tatmin edici düzeyde. 6000 mah pile rağmen cihaz hafif bile sayılabilir.

Oyun olarak bir tek clash royale oynadığım için ağır oyun performansını bilemem. İncelemelerde ekran parlaklığı için düşük deniyordu ama bana yeterli geldi, zaten gözüm hassas parlaklığa karşı. Ekran canlılığı olarak s10e'yi aratmıyor desem yeridir. Memnun gibiyim kısaca. 1900 liralık cihazdan daha fazlasını sunuyor.

• Batarya benim.icin onemli efendim
    Birde parmak izi nasil.calisiyor
    Batarya a70 cihazi war esimde.o.hemen bitiyor samsunglarda

Pilim şu an bu durumda. Telefonu aldığımdan beri ilk tam şarjım daha.

Parmak izi iyi çalışıyor ama ben genelde yüz tanıma kullanıyorum, o daha hızlı geldi bana. A70'te 4500 pil var bunda 6000.

Samsung Galaxy M30S [ANA KONU]

• Cok teskkurler.bilgilendirme icin
    4 sorum.daha olucakti
    1.cihaz cift hatlimi
    2.cihazda.wolte.wofi gibi ozellikler warmidir ve konusma.ses seviyesi nasildir
    3.cihazin hoperlor seviyesi.nasildir
    4.ekranda a70da geldig8 gibi ekran koruyucu cikiyormu ekranda tskler

Evet çift hatlı cihaz. Volte ve vowifi sorunsuz çalışıyor turkcell hattımda. Ahize kalitesi de gayet başarılı. Hoparlörden yukarıda bahsettim, mono hoparlör ama ses kalitesi ve seviyesi tatmin edici. Ben samsung shoptan sipariş ettim, yanında ekran koruyucu yolladılar. Cihaza uygulanmış biçimde çıkmıyor.

• Alinabilir.cihaz ise sorun yoktur efendim ekranj biraz ufak ama iadre eder gibime geliyor
    Cok teskkurler.bilgiler icin

• Gelen aramada calan müziği nasıl degistirebiliriz bir türlü halledemedim

Hocam ben amiral gemisi cihazdan geçtiğim halde memnun kaldım, siz her türlü memnun kalırsınız

• 55_42 kullanıcısına yanıt
    Ayarlar - sesler ve titreşim - zil sesi - sim1 sim2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frk_Plt kullanıcısına yanıt
    Oradan değiştiremedim hocam Sizde kac müzik gozukmekte bende sim 1 de 1 tane sim 2 de 1 tane müzik var ancak hoşuma gitmiyor farkli bir müzik zil sesi eklemek istediğimde yukenemedi uyarısı veriyor

Müzik var biraz.
    Şöyle yapın o zaman. Dahili depoda ringtones klasörüne istediğiniz müziği atın ve yine önceki mesajımda dediğim yere gelin, listede olduğunu görürsünüz.
    Ekleme imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frk_Plt -- 9 Ocak 2020; 16:24:50 >
  • Samsung Galaxy M30S [ANA KONU]
    Samsung Galaxy M30S [ANA KONU] bendw bu şekilde çıkıyor o müziğide kullandirtmiyor hohcam ayrıca dediginiz klasordebyok bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 55_42 -- 9 Ocak 2020; 16:54:36 >

Klasör oluşturun.
    Ringtones
    Tam bu isimde dahili depolamanın ana dizinine oluşturun. Sonra müzik atın bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frk_Plt -- 9 Ocak 2020; 17:40:56 >
  • Ne yaptıysam olmuyor hocam sikinti ne çöze medim sim1 de over the horizon solim 2 de atomic bell var baska da hiç-bir ses dosyasını kabul etmiyor
    Samsung Galaxy M30S [ANA KONU]bu sekilde hata veriyor

Devre dışı bıraktığınız uygulama mı var?

Galiba olabilir hocam ama telefonu tam kullanmayı bilemedigim için nereden yapılacaginida bilemedim sarj çok gitsin diye bildirimleri kapatmıştım durmadan uygulamalardan bildirim geliyor diye nereye girmem gerekiyor acaba

• Bugün ilk kez navigasyon kullanayım dedim baya sinir oldum. Sürekli gps sinyali kayboldu diyip duruyor
    Haritalar/Navigasyonu aktif kullanan varsa hangi ayarlarda kullanmak lazım bilgi verebilirmisiniz

Basılı fatura istemiştim ücretsiz kargoyla yolladı Samsung shop
    Migros çeki henüz gelmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metintekin -- 9 Ocak 2020; 20:4:14 >
    Ayarlar - uygulamalar içinde üst tarafta 3 noktaya basıp tercihleri sıfırla diyerek bir deneyelim

Evet bu sefer oldu hocam çok sağol sonunda değiştirebilirim ayarları sıfırlayınca

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.