Şimdi Ara

Samsung Galaxy M30S [ANA KONU] (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.787
Cevap
39
Favori
161.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gittigidiyor'da nasıl 6 taksit oluyor hocam biz mi bir şey kaçırıyoruz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android 10 update i ne zaman gelecek acaba? Nisana geldik. Bir an önce verseler bari.

• Saygıdeğer arkadaşlar m30s almaya karar verdim.hepsiburadadan yarın 1849tlye sipariş geçeceğim.Sizden ekran koruyucu tavsiyesi istiyorum.spigen kılıf da Alaçam lakin ekran koruyucu için sitede bazıları ekranı tam satmıyor diyor.sizin kullandığınız ve memnun kaldığınız ekran koruyucusu bu bana link olarak atarsanız yarına kadar çok memnun olurum.Şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: RecepB10

Gittigidiyor'da nasıl 6 taksit oluyor hocam biz mi bir şey kaçırıyoruz ?
    Yapı Kredi kampanyası var. Faizsiz 6 taksitli kredi veriyor.
  • arkadaşlar m30s en uygun nasıl alırım yardımcı olur musunuz
  • telefon çok mu büüyk ve kalın, pantolon ön cebe sığar mı, malum yaz geliyor, mont devri bitiyor.
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Telefon gayet ideal boyutta. Arkadaşımın 6.7 inç A70 i bile cebe sığıyor. 6.4 inç zaten çok büyük bir oran değil ki.

• Arkadaşlar Samsung Dex ile mi bağlanıyor bu PC ye?

Huawei de Huawei Suite vardı...

HTC de HTC Suite vardı...

Bu cihaz hangi Samsung Programı ile bağlanıyor pc'ye?
  • manilafortuna kullanıcısına yanıt
    Emin değilim ama eskiden "Kies" kullanarak bağlıyorduk. Hala bu program kullanılıyordur muhtemelen.

smart switch
  • Merhaba arkadaşlar.
    Telefon görüşmesi yaparken aynı anda whatsapp tan herhangi bir fotoğraf, belge vs. gönderemiyorum. Bununla ilgili bir ayar var mı?
  • srdrrr kullanıcısına yanıt
    Hocam kullanmış olduğunuz hat ile ilgili olabilirmi ben Vodafone kullaniyorum sorun yok

• Arkadaşlar merhaba, son iki haftadır ekranı otomatik döndür seçeneği açıkken sadece bir defa düzgün çalışıyor. Şöyle anlatayım seçenek aktifken bir defa cihazı yan yatırıp bir şey okuyorum ya da bir şey izliyorum, sonra cihazı tekrar dik konuma getirince ekranı düzeltmiyor. Telefonu tekrar yan yatırınca bu defa ekranı dikleştiriyor. Dik tutunca da yan yatırıyor ekranı kapatıp açana kadar düzelmiyor. Acaba sizden böyle bir sorunla karşılaşan var mı? Sorun yazılımsal mı yoksa donanımsal mı? Var mıdır bir çözümü ey ahali.
    Not: uygulamadan uygulamaya fark eden bir şey olmuyor. Youtube oyun tarayıcı vs. hepsinde aynı sorun baş gösteriyor.

• gordon_shumway G kullanıcısına yanıt
    Benzer sıkıntı bende de var. Eski sayfaları okudum kimse karşılaşmamış. Ekran döndürmeyi kilitleyerek kullanıyorum. Umarım güncellemelerle düzelir.
  • Arkadaşlar Sizde whatsupp kişiye video çekerken kaç sn video çekiyor? Bende 34 saniyeden fazla çekmiyor ... neden acaba? Yani whatsyupp içinde kısa çekiyor ama normal video istediğin kadar çekiyor...
  • gordon_shumway G kullanıcısına yanıt
    Bende ekran döndürme kapalı. Ekranı döndürünce sağ altta küçük bir simge çıkıyor döndürüldüğüne dair. Ona basıp döndürüyorum ekranı. Sizde deneyin. Belki ekran döndürmede bir sorun vardır.

• Geekbench 5

Samsung Galaxy M30S [ANA KONU]

AITUTU

Durumlar pek iç açıcı değil

Bu wp nin koyduğu bir sınır. Diğer telefonlarda da böyle. Belirli bir sınıra kadar kaydetmeye izin veriyor. Mi 6 da denedim onda da 36 saniye sürdü.

• bien kullanıcısına yanıt
    cem_23 C kullanıcısına yanıt
    Ben de o küçük simgeyi kullanmak mecburiyetindeyim. Android 10 ile düzelmezse servise yollarım garantisi bitmeden. Basit bir hata ama çok sinir bozuyor.

• Samsung Galaxy M30S [ANA KONU]

Antutu indirme linki

https://www.antutu.com/en/download.htm

Genel izlenimim birçok telefondan daha yavaş bir telefon.

Bu fiyata iyi diyeceksiniz ama bundan 300 lira daha ucuz telefonlar bundan daha hızlı.

Telefonu çok beğeniyorum. Ekrani, arayüzü, bataryası, kamerasi, nfc, vb...

Ama yeterli hızda değil, 2 senedir kullandığım redmi note 4 ile nerdeyse aynı hızda. Tek can sıkan kısmı bu.

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.