Şimdi Ara

Samsung Galaxy M30S [ANA KONU] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.787
Cevap
39
Favori
161.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Weisanstein

Bu telefondaki işlemci Snapdragon ailesinde hangi modele yakın bir performans veriyor acaba?
    Snapdragon 710 sanırsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi A3 ten geçmeyi düşünüyorum. Ağırlık ve kalınlığı biraz düşündürüyor
    3.4saat kesintisiz kullanımda eli bileği yoruyormu?
    İzmirde taksitle satan mağaza varmı teknosa vatan gibi

• placebo90 P kullanıcısına yanıt
    710 bundan daha iyi özelllikle oyun konusunda, bu daha çok 665 ayarinda hocam, mi a3 ya da redmi note 8 islemcisi gibi yani.

• The KsM T kullanıcısına yanıt
    Hocam bende xioami kullanıyorum hoparlör sesi çok güzel m30s cihazı görüp test edemedim.
    Note 8 pro ile sesi aynimi aynıysa alacağım tşkler

• quote:

Orijinalden alıntı: SHARKY

1.cift tikla ekran acma var
    2.kaldirinca ekrani uyandir var
    3.yuz tanima var
    4.always on display var
    5.kisaca orta segment bir cihaz icin lazim olan hersey mevcut dostum.

Alıntıları Göster
    Hocam ben xioami kullanıyorum.
    Hoparlör sesi çok güzel. M9lite
    M30s ses nasıl yüksekmi.
    M30s çift tıkla ekran açma var.
    Peki kapama varmi. Xioami her ikisi de var. Tşkler

• Cihaz gelsin 10 madde de önemli eksik ve fazlalıklarını yazarım. Note fe den sonra kullanacağım. Size bir fikir verebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • placebo90 P kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bayarya odaklı istediğim için bu moddli tercih ettim. Yaklaşık 20 gündür kullaniyorum. Kamerası iyi. Evet genel olarak memnunum. Ama şunu da söylemek isterim eğer sürekli oyun oynarım dersen biraz zorlanabilir sanki. Oyun oynamam ama bir kaç oyun deneyeyim dedim. Pubg de biraz kasmalar oldu orta ayarda. Tabi bahsettiğim oyunlar yüksek boyutlara sahip. Ufak oyunlarda kasmaz. Güncellemeyle android 11 e kadar yolu var. 2 sene götürür diye düşünüyorum.

• mehmetolmez M kullanıcısına yanıt
    Hocam xiaomi mi 9 lite den mi geçeceksiniz anlayamadım. M30s de ses kalitesi yeterli. Ama kıyas yapacaksanız youtube da aratın redmi note 8 pro vs M30s speaker test diye. Çift tık ile sadece ekran uyanır. Ekran kapatma özelliği yok

• Geçmeye degermi.?

• Bir yerde teşhirini görebilsem belki alırım bu teli. Ama hiç bir mağazada göremedim. Oyunla pek işim yok bataryası için istiyordum ama bende hanıma aldığım Note 8 Pro yolundan gideceğim heralde.
  • Kullanan arkadaşlar video çekim için bu cihazı tavsiye edermisiniz?
    Aslında Xiaomi Redmi Note 8 almayı düşünüyordum fiyat olarakta daha cazip. Fakat Xiaominin kamera konusunda malesef durumu pek iyi değil diğer cihazlarını kullanan birisi olarak.

Redmi Note 8 ve Note 8 Pro ile video çekim açısından kalite farkı nedir merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weisanstein

Bir yerde teşhirini görebilsem belki alırım bu teli. Ama hiç bir mağazada göremedim. Oyunla pek işim yok bataryası için istiyordum ama bende hanıma aldığım Note 8 Pro yolundan gideceğim heralde.
    Ben de cihazı hiç bir yerde göremedim. 1999 a düşünce satılır diyordum ama forum hala sakin. Ben sipariş verdim. Gelince bakarım beğenmezsem iade ederim. Fakat Xnote8 de akran amoled olsa idi onu alabilirdim. Amoled ekran benim için önemli.
  • note8 pro mu m30s mi kamera önemli
  • Bu telefon için tavsiye edebileceğiniz kılıf var mı?

• yakert kullanıcısına yanıt
    Şu videoyu izleyin hocam. Hemen hemen aynı. Ama teoriğe de bakmak lazım ki Note 8 pro da diyafram aralığı bir tık daha iyi. Yani gece bir tık daha aydınlık fotoğraflar elde edebilirsiniz. 2 si de hemen hemen aynı. Bence M30s in kamerası gayet iyi çekiyor Note 8 pro nun da. Bir üstünlük göremedim.

https://www.youtube.com/watch?v=eMd6I9tPXg0&feature=youtu.be

Not: 5.20 den itibaren izleyiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_23 -- 17 Aralık 2019; 16:20:30 >
  • cem_23 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• auysal kullanıcısına yanıt
    Note 8 in diyafram aralığı daha düşük. Ama Note 8 pro da da 64 MP kamera var. Bu nasıl iş anlamadım . Note 8 proyu önermiyorum hocam. MediaTek işlemcinin uzun süreli kullanımda ne olacağını bilemeyiz. Çok ilginç Note 8 de Snapdragon işlemci kullanıp Note 8 pro da MediaTek işlemci kullanmış Xiaomi.

• mehmetolmez M kullanıcısına yanıt
    Bence değmez. Xiaomi mi 9 lite gayet iyi bir model. Bende bu ikisi arasında kalıp batarya dan dolayı bunu tercih etmiştim. Batarya benim için çok önemli derseniz geçin. Yoksa xiomi mi 9 lite modelinden M30s e geçilmez bence. Aynı şekilde M30s den de xiaomi mi 9 liteye geçilmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_23 -- 17 Aralık 2019; 17:3:49 >
  • Xiaomi kiyaslama topigine çevirdiniz valla, başka paylaşım yok.

• Deae kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum hocam. Hiç teknik özelliklerinden veya güncellemesinden olsun sırf M30s konuları geçmiyor. Sürekli kıyaslama malesef..

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.