Şimdi Ara

Samsung Galaxy M30S [ANA KONU] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.787
Cevap
39
Favori
161.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben de sizin gibi düşünmeye başladım artık. Iphone larda yaptıkları gibi sanki her güncellemeyle performans biraz düşüyor gibi. En son güncellemeyi de yapınca kasmalar falan baş gösterebiliyor.İlk aldığımız gibi kesinlikle olmuyor. Android 10 değil belki ama android 11 e geçerken düşünürüm açıkcası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, xiaomi mi 9 lite ile m30s arasında kaldım. Haftalardır inceleme videoları izliyorum hintçe videoları bile izledim ama karar veremedim. Siz görüşlerinizi yazarsanız çok sevinirim.
    İş gereği gün boyu resim çekip WhatsApp grupları kullanıyorum,ortalama 1.5 saat telefon görüşmesi sosyal medya kullanıyorum, pubg oynamak istiyorum ama şuan ki telefonumun şarjı beni yarıda bırakacağı için oynayamıyorum. 2100₺ye m30s mi alayım? Xiaomi mi 9 lite mi?

• placebo90 P kullanıcısına yanıt
    M30s in pili çok çok iyi. Kamera iyi. 9lite nasıl bilemem. Ama 30s ile yolda kalmazsın. Bu arada oyun oynamam. Buna yorum yapamam.

• cem_23 C kullanıcısına yanıt
    Bu pil ve bu hızı bize yedirmez kapitalist şirketler. Güzelim Xiaomi, 2 güncelleme GPS ve pili bozdu. Ben de güncelleme düşünmüyorum. Zaten Android 9 var. Telefon da yeni çıktı. 4 sene gider umarım.

Teşekkürler, benim eski s4 bu telefonun yanında oyuncak gibi kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: thinkfloyd

M30s in pili çok çok iyi. Kamera iyi. 9lite nasıl bilemem. Ama 30s ile yolda kalmazsın. Bu arada oyun oynamam. Buna yorum yapamam.
    umarım 1 yıl sonra işlemci şişip kasmalara başlamaz telefon

Hocam mi 9 lite çok güzel bir model. Ben de arasında kalmıştım. Bataryasından dolayı ve birazda samsungun arayüzü hoşuma gittiğinden M30s i seçtim.

Batarya olarak mi 9 lite den üstündür M30s. Batarya odaklı bir telefon istiyorsanız M30s kesinlikle önerebilirim. Ama tabi mi 9 lite de snapdragon 710 işlemci var. Kamerası iyi. Ram olarak daha iyi 6 GB ram var. M30s in sadece batarya üstünlüğü var. Oyun olarak sorarsanız Exynos 9611 de kötü bir işlemci değil 710 a eş değer hemen hemen. Ama tabi snapdragon 710 bir tık daha iyidir. İşlemcide eşit diyebiliriz. Yani batarya zaafınız varsa M30s geri kalanlar için Mi 9 lite modeli. 2 cihaz da üzmez ikisi de iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_23 -- 15 Aralık 2019; 22:21:38 >
    O yüzden güncelleme yapmam büyük ihtimal.

• Arkadaşlar Samsung, M20 ve M30 a android 10 (Q) güncellemesi dağıtmaya başlamış. Amiral gemileriyle aynı zamanda vermesi çok şaşırtıcı. Note 10 ve S10 serileri alırken aynı zamanda orta pigmente sahip modellere verilmesi çok değişik olmuş. M30s e de umarım yakın bir zamanda verilir.

One UI 2.0 desteğiyle gelen güncellemeyle navigasyon çubuğunun kalkması ve full ekran kullanımı en çok sevindiğim özellik. Sırf bunun için bile güncelleyebilirim. Beklemedeyim..

• Navigasyon tuşları zaten su anda da kayboluyor ayarlardan, tek çizgi halini aliyor dipte 3 adet. Bilmiyorum ya belki 10 guncellemesi gelse bile ben baya bir süre yüklemem galiba.

• Güvenli klasör ne işe yarıyor. Bende var ama hiç kullanmadım. Sadece şimdi 1 resim ekledim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Az Önce m30 s siparişi verdim. 1999 ve 75 TL bonus.
    Note fe telefonum vardı anakart arızası oldu ve tamir edilemedi. Note Fe den sonra çok yavan gelmez umarım. Note Fe yi günde iki kere şarj ediyordum ama akşama yine bitiyordu. M30S en azından o konuda iyi.
  • mm.mustafa kullanıcısına yanıt
    75 Bonus ile kulaklık al hocam. Eminönü Pazar işi kulaklık maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainTsubasa483

Navigasyon tuşları zaten su anda da kayboluyor ayarlardan, tek çizgi halini aliyor dipte 3 adet. Bilmiyorum ya belki 10 guncellemesi gelse bile ben baya bir süre yüklemem galiba.
    Hocam bizdeki öyle değil ama bu videoyu izleyin çok daha güzel gözüküyor. Ayrıca iphone lardaki gibi sağ tarafa çekince geri gelme olayıda var. Bu özellik hoşuma gitti.

https://www.youtube.com/watch?v=znVBEjkbK4o&feature=youtu.be

• mm.mustafa kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam aramıza hoş geldiniz.

Videodaki aynı gesturelar var bende şuanda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • intikam91 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu özellik One UI 2.0 da var. Bizdeki ne kadar benzesede buradaki gibi değil. Ayrıca bir sayfadayken sağ doğru çekince geri gelme olayıda yok bizde. Burada daha iyileştirilmiş.

• Bu telefondaki işlemci Snapdragon ailesinde hangi modele yakın bir performans veriyor acaba?
  • Kulaklık çıkışı nasıldır arkadaşlar??
    Çoğu insan gibi a50, m30s ve note 8 pro arasında kaldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_23

Hocam mi 9 lite çok güzel bir model. Ben de arasında kalmıştım. Bataryasından dolayı ve birazda samsungun arayüzü hoşuma gittiğinden M30s i seçtim.

Batarya olarak mi 9 lite den üstündür M30s. Batarya odaklı bir telefon istiyorsanız M30s kesinlikle önerebilirim. Ama tabi mi 9 lite de snapdragon 710 işlemci var. Kamerası iyi. Ram olarak daha iyi 6 GB ram var. M30s in sadece batarya üstünlüğü var. Oyun olarak sorarsanız Exynos 9611 de kötü bir işlemci değil 710 a eş değer hemen hemen. Ama tabi snapdragon 710 bir tık daha iyidir. İşlemcide eşit diyebiliriz. Yani batarya zaafınız varsa M30s geri kalanlar için Mi 9 lite modeli. 2 cihaz da üzmez ikisi de iyi
    Hocam ne kadar süredir m30s kullanıyorsun? Kamerası nasıl?genel olarak memnunsun sanırım. Birde min. 2 sene götürür mü telefon yoksa kasma yaparmı işlemci exynos?

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.