Şimdi Ara

Samsung Galaxy M30S [ANA KONU] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.787
Cevap
39
Favori
161.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok kardeş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mm.mustafa

Arkadaşlar M30s Ekranı kendisinden koruyucu film kaplı geliyor mu?
    selam,
    ben shopsamsung tan telefonu sipariş geçtim.
    kargo içeriğinde telefonun yanında bir adet ekran camı eklendiğini gördüm.
    gerçi siparişi verirken de bu camın artı ücret istemeksizin verileceği belirtilmişti.
    kargo yolda, geldiğinde içinden cam çıkar umarım.

gerçi camı ben takabilecek miyim ya da gidip telefonculara mı rica edeceğim takmaları için bu da bir soru işareti.
  • Bu cihazı rootlayabilirmiyiz bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün aldım beklediğimden çok daha iyi çıktı. düşünenler hiç çekinmesin.
  • 15 saat ekran süresi aldığını söyleyen var hatta Kasım ayı güncellemesi sonrası 17 saate çıktığını yazmışlar. Doğru mu 15-17 saat ekran süreleri?

• _RaGoN_ _ kullanıcısına yanıt
    Doğru. Camera light sensörü kapattım 9 saatten 12 ye çıktı. Oto parlaklık kapalı yani. CPU hızını düştüm 70 e,15 i geçerdi. Ama yüzde 23 de şarj ettim. Kasmaya gerek yok.

• Aldigimdan beri yuzde 45 in altina hiç şarji dusurmedim 1 kere bile, acaba bir kere tam bosaltsam mi ki yaklasik yuzde 15 e kadar, her gün aksam maks yuzde 50 ye dusuyor oyle şarja takiyorum en sagliklisi da bu galiba uzun ömür icin lipo pillerde

• Bende dün hepsiburada üzerinden indirimli olarak sipariş vererek, aranıza katıldım. İndirim hala devam ediyor, almayı düşünenlere duyurulur. 1999 TL' den aldım. Ek olarak spigen rugged armor kılıf ve Samsung shop'tan factor-m cam ekran koruyucu aldım. Gelince yorumları yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: su55

selam,
    ben shopsamsung tan telefonu sipariş geçtim.
    kargo içeriğinde telefonun yanında bir adet ekran camı eklendiğini gördüm.
    gerçi siparişi verirken de bu camın artı ücret istemeksizin verileceği belirtilmişti.
    kargo yolda, geldiğinde içinden cam çıkar umarım.

gerçi camı ben takabilecek miyim ya da gidip telefonculara mı rica edeceğim takmaları için bu da bir soru işareti.

Alıntıları Göster
    evet arkadaşlar, kargom geldi.
    içinden cam ekran koruyucu da çıktı.

ancak telefonun kutusunu açmadım.
    s7 edge imi shopsamsung a gönderdim bugün. değerlemesini yapıp bana fiyat bildirmelerini bekliyorum.
    fiyatı beğenirsem, m30s i açıp kullanırım.fiyatı beğenmezsem geri iade ederim.

• nfc varmı cıhazda?kullanan oldumu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nfc var kullanıyorum her alanda

• Sammobilede knox lu cihazlar arasında m30s de gösteriliyor. Cihazda knox var mı? Sanırım sadece güvenli klasör yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zorlasam 16 saatin üzerini görürüm. Bu normal kullanım.
    Samsung Galaxy M30S [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: su55

evet arkadaşlar, kargom geldi.
    içinden cam ekran koruyucu da çıktı.

ancak telefonun kutusunu açmadım.
    s7 edge imi shopsamsung a gönderdim bugün. değerlemesini yapıp bana fiyat bildirmelerini bekliyorum.
    fiyatı beğenirsem, m30s i açıp kullanırım.fiyatı beğenmezsem geri iade ederim.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun hocam şimdiden. Umarım içinize sinen bir fiyat bildirilir de cihazı kullanmaya başlarsınız.

Onun dışında içinden ekran koruyucu çıkıyor mu diye soran arkadaşlar olmuş. Normalde kutu içeriğinden ekran koruyucu, kılıf gibi meteryaller çıkmıyor. Sadece M30s, şarj ünitesi ve kablosu, 1 adet kulaklık ve 1 adet iğne çıkıyor. Ancak Samsung shop dan alırsanız çeşitli hediyeler de verebiliyor cihazın yanında. Ben hepsiburada' dan almıştım. Dolayısıyla içinde ekran koyucu falan yok. Samsungun resmi sitesinden alırsanız hediyeleri var. Yanlış bilgi olmasın.

• mm.mustafa kullanıcısına yanıt
    güvenli klasör yok eklenebiliyor mu bilmiyorum sırf bu yüzden m30s alamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mm.mustafa

Sammobilede knox lu cihazlar arasında m30s de gösteriliyor. Cihazda knox var mı? Sanırım sadece güvenli klasör yok.
    Hocam kaynağınızı linkle birlikte verebilir misiniz? Sammobile ın sitesinde böyle bir şeye rastlamadım. Samsungun uygulamasını "secure folder" diye google play den arattığımızda cihazınız bu sürüme uyumlu değil hatası veriyor. Ve yükleyemiyoruz. Ek olarak uygulamayı diğer bir seçenek olan apk olarak yükleseniz bile yükleme tamamlanamadan hata veriyor.

Eğer M30s KNOX koruma desteğine sahip olsaydı hata vereceğini zannetmiyorum. Dolayısıyla söylediğim gibi M serileri Knox koruma desteğine sahip değil. Bu özellikte baştan eklenmediğinden güncelleme ile verilmesi de mümkün değil. Yapabileceğiniz tek şey bu uygulamaya benzer bir uygulamayı google play den indirmek. Ama baktığım kadarıyla benzer uygulamada yok. Alacaklar o yüzden bu koşulu değerlendirsin yok yapamam diyen A serisine yönelsin.

• Arkadaşlar telefonu aldığından beri güncelleme alan arkadaşlar var mı? Ben aldığım günden beri cihazıma güncelleme gelmedi. İnşallah sizde almamışsınızdır da benim cihazda bir problem yoktur

• quote:

Orijinalden alıntı: Deae

Zorlasam 16 saatin üzerini görürüm. Bu normal kullanım.
    Iyi de arada şarj etmişsin

• quote:

Orijinalden alıntı: cem_23

Hocam kaynağınızı linkle birlikte verebilir misiniz? Sammobile ın sitesinde böyle bir şeye rastlamadım. Samsungun uygulamasını "secure folder" diye google play den arattığımızda cihazınız bu sürüme uyumlu değil hatası veriyor. Ve yükleyemiyoruz. Ek olarak uygulamayı diğer bir seçenek olan apk olarak yükleseniz bile yükleme tamamlanamadan hata veriyor.

Eğer M30s KNOX koruma desteğine sahip olsaydı hata vereceğini zannetmiyorum. Dolayısıyla söylediğim gibi M serileri Knox koruma desteğine sahip değil. Bu özellikte baştan eklenmediğinden güncelleme ile verilmesi de mümkün değil. Yapabileceğiniz tek şey bu uygulamaya benzer bir uygulamayı google play den indirmek. Ama baktığım kadarıyla benzer uygulamada yok. Alacaklar o yüzden bu koşulu değerlendirsin yok yapamam diyen A serisine yönelsin.

Alıntıları Göster
    Knox olan uygulamalar listesinde m serisileri karşısında none yazıyor. Yani yok anlamına geliyor. Bilgisayara geçince link atarım. Yanlış bakmışım kusura bakmayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• android 10 güncellemesi yayınlandı diye haberler var alan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.