Şimdi Ara

Samsung Galaxy M30S [ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.787
Cevap
39
Favori
161.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu telefonun ekranı gorilla glass değil mi hiç bir yerde bilgi yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tucsonFL

Selamlar. Şu an s10e kullanıyorum fakat cihazın beklemedeki yani kullanılmadığındaki pil performansından hiç memnun değilim. 8 saatte ortalama %10 kaybım oluyor. Pil için m30s'e geçmeye değer mi?
    Hocam valla S10e amiral gemisi ve siz orta sınıf bir cihaza geçmeye düşünüyorsunuz. Kamera işlemci donanım gibi alanlarda S10e performansı kadar beklemeyin. Ha batarya olarak S10e den daha iyi gider M30s kesinlikle. M30s zaten sırf batarya için değer. Ama S10e den geçilir mi pek emin değilim. S10 e den tek üstünlüğü batarya diyebilirim. Kamera orta sınıf için ideal hızdan falan da memnunum ama siz S10e den geçerseniz biraz bocalama yaşayabilirsiniz. Sonuçta S10e amiral gemisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cem_23 C kullanıcısına yanıt
    Öyle de pil deli gibi tükeniyor gece beklemedeyken, ortalama %1 gidiyor saatte. Kararsız kaldım, sormak istedim.

• Nfc ile Mobil ödeme yapan oldu mu hiç. Ben kart tanımladim ama henüz kullanmak nasip olmadı. Düzgün çalışıyor mu kullanan oldu mu?

• Hocam M30s de 10 saatten aşağı ekran süresi almazsınız genel olarak ve kullanıma bağlı olarak 2 hatta 3 gün bekleme süresi alabilirsiniz. Batarya olarak şahane zaten diyecek söz yok.

• cem_23 C kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Benim derdim ekran süresi kasmak değil aslında, s10e zaten yoğun kullanımda wifida 8 saat civarı ekran süresi veriyor. Sorun şurda, gece bekleme süresinden şikayetçiyim. Her şeyi kapatsam bile saatlik %1 tüketim düşmüyor

• Deae kullanıcısına yanıt
    Ben mobil ödeme kullanıyorum akbile bakiye de yüklüyorum nfc de sorun yok güzel çalışıyor.
    Yukarda arkadaş sormuş ekranımız gorilla glass falan değil normal samsung cami galiba dikkat etmek lazim ekrana gorillalar bile çabuk kırılabiliyor.

• Gençler parmak izi okuma hızı nasıl?

İnternette bazı yorumcular "yavaş çok yavaş" diye söylenmişler.

Hoax gibi geldi ama...
  • astegon kullanıcısına yanıt
    Hocam parmak izi gayet olması gerektiği gibi. Yavaşlık söz konusu değil. Hızlı gayet yani

• değişim kampanyasından aldım. az önce geçtim siparişi. saat:19:45 itibariyle.

2299 tl yi karttan çekti. telefonu bana gönderecekler. telefon elime ulaştıktan sonra ben benim s7edge i onlara göndereceğim.
    uygulamada 1250 tl fiyat biçmişlerdi. teknisyenlerin canlı incelemesinden kaç lira çıkarsa o fiyatı bana teklif edecekler. kabul edersem s7 edge in ikinci el değerini kartıma iade edecekler.
    kabul etmezsem, uzak mesafe satışlarındaki hüküm gereği, ben onlara m30s i göndereceğim, onlar bana s7 edge imi ve ödediğim 2299 lirayı geri gönderecekler.
    shopsamsung mh ile görüşmem bu şekilde oldu. sonuçta kayıt altına alındı bu görüşme.
    hayırlısı olsun.
    hepimiz güle güle, güzel günlerde kullanırız inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_23

Hocam parmak izi gayet olması gerektiği gibi. Yavaşlık söz konusu değil. Hızlı gayet yani
    Anladım hocam.

9611 hususunda biraz tereddütlerim var aslında ama... Çok battery friendly bir işlemci değil gibi kendisi.
  • Isterse batarya düşmanı bir işlemci olsun hocam rüzgar ne kadar sert eserse essin kayadan alıp götüreceği tozdur demişler, amoled ekran vs işlemiyor telefona böyle seyler, 8 9 saat ekran çok rahat alınıyor telefonda orantisiz sarj harcayan tek şey kamera parlaklik sensoru o da gene yüksek ekran surelerine engel olamiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Anladım hocam.

9611 hususunda biraz tereddütlerim var aslında ama... Çok battery friendly bir işlemci değil gibi kendisi.

Alıntıları Göster
    Hocam exynos 9611 daha yeni tanıtıldı bu sene yani yeni bir işlemci. A50 de kullanılan exynos 9610 un yenilenmiş versiyonu. İşlemci de iyi bence. Normalde oyun oynamam bir kaç oyun test ettim. Gayet akıcı oyunlar. Ekranın Amoled olması ayrı bir artı tabi Amoled olmasa bu kadar verimli şarj kullanımı olmazdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainTsubasa483

Isterse batarya düşmanı bir işlemci olsun hocam rüzgar ne kadar sert eserse essin kayadan alıp götüreceği tozdur demişler, amoled ekran vs işlemiyor telefona böyle seyler, 8 9 saat ekran çok rahat alınıyor telefonda orantisiz sarj harcayan tek şey kamera parlaklik sensoru o da gene yüksek ekran surelerine engel olamiyor.
    Evet samsung maliyetlerden kısmak için ambient sensörü ön kameradan yararlanarak yapmaya çalıştı. Başarılı da oldu sadece fazlasıyla yavaş tabi.

A20 den biliyorum.

Spigen'in de kendi sitesinde rugged armor'u çıkarmış m30s için. 80 TL'ye.
  • Çok değil 2 gün kaldı 12 Aralık'ta yeni A serisi A51 ve A71 tanıtılacak. Aynı etkinlikte S10 lite ve Note 10 lite'ın da tanıtılacağı söyleniyor. Aralık ayı bitmeden Türkiye'ye gelir diye düşünüyorum. Note 10 lite'da Exynos 9810 işlemci olacağı söyleniyor. S10 lite'da da Snapdragon 855. İkisinde de 4500 mah batarya olacak. Note 10 lite, S10 lite'a göre biraz daha düşük fiyatlı olacak.

• _RaGoN_ _ kullanıcısına yanıt
    S10 lite modelini ben de merak ediyorum açıkçası. Çok pahalı olmazsa geçmeyi düşünürüm.

• Fiyatlar sızdırıldı geçen gün.
    S10 lite: €670
    Note10 lite: €610
    Avrupa fiyatı. Türkiye'de kaç TL'den satılır bilmiyorum.

• _RaGoN_ _ kullanıcısına yanıt
    S10 lite'ın vergisiz fiyatı zaten 4.321 lira yapıyor şu an için. En az 6000-6500 bandında gelir diye düşünüyorum.
  • hepsiburadada 1999 tl alacak olacak kaçırmasın
  • Arkadaşlar M30s Ekranı kendisinden koruyucu film kaplı geliyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.