Şimdi Ara

Samsung Galaxy M30S [ANA KONU] (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.787
Cevap
39
Favori
161.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar son 2 gündür telefon durduk yere donuyor ve kendi kendine kapanıyor. Samsung logolu siyah ekranda kalıyor sonra açılıyor. Yazılımım güncel, acaba neden olabilir?

• etrenjit E kullanıcısına yanıt
    Uygulama problemi olabilir. Son günlerde yüklenen veya güncelleme alan uygulamaları sıfırlamayı deneyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frk_Plt kullanıcısına yanıt
    deneyeceğim hocam, ancak en son 10 gün önce uygulama güncellemesi yapmıştım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • etrenjit E kullanıcısına yanıt
    Son android sürümünün bazı uygulamalarda uyumsuzluk yaratma dezavantajları olabiliyor. Umarım sorun budur.
    Hâlâ devam ederse yedeginizi alıp format atın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhba
    Arkadaşlar ekranım durduk yerde ihtiyacım yokken yatay dönüş yapıyor. Beklememe rağmen çoğunlukla dikeye geçmiyor. Otomatik ekran dönüşünü iptal etmek için menü bulamadım. Nasıl yapılacağını bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba ?
    Bu arada yeni sürüme geçmedim henüz.

Sağlıcakla

• ring R kullanıcısına yanıt

Bildirim ekranından otomatik döndürmeyi kapatın. Portre yazacak orada. Wifi, mobil veri, bluetooth gibi simgelerin yanında yer alır hemen otomatik döndürme. Oradan kapatabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • youtube da m30s*m31 özellikle ön kamera foto video karşılaşmalarında m31 in bariz üstünlüğü var ki o kadar benzer cihazlar. kamera için güncelleme geldi mi ? nasıl son durum

• cem_23 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Hallettim.

Sağlıcakla

• Tt online işlemde wifi armayı sonunda açmişlar

• quote:

Orijinalden alıntı: alex mahone.

Tt online işlemde wifi armayı sonunda açmişlar

Volte çalışıyor sadece. Wifi arama yine fiyasko malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şahsen -- 21 Ekim 2020; 13:20:7 >
  • unpop kullanıcısına yanıt

M30s m31 den hala pahalı nedeni nedir acaba

• Yeni güncelleme geldi. Ayarlardan kontrol edin. Ekim ayı güvenlik güncellemesini kapsıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cem_23

Yeni güncelleme geldi. Ayarlardan kontrol edin. Ekim ayı güvenlik güncellemesini kapsıyor.

Eğer yüklediyseniz lütfen adaptif parlaklık düzelmiş mi bakar mısınız? Güneş altında maksimum parlaklık olmuyordu.

• kutolo K kullanıcısına yanıt

Normalde adaptif parlaklığı kullanmıyordum çok fazla şarj yediği için. Denemek amaçlı kullandım biraz ve herhangi bir sorun görmedim şimdiye kadar. Tabi şuan akşam olduğundan doğruluğunu algılayamayabilirim. Önemli olan sabah, öğle zamanlarında doğru ayarlayabiliyor olması. Düzeltildi diye düşünüyorum ben. Birde en kısık parlaklıkta çok açık kalıyordu şimdi en dibe çekince eskisi gibi çok kısık kaliyor parlaklık. Onuda düzeltmişler. Sonunda geceleri gözlerimiz kamaşmayacak en çok buna sevindim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cem_23

Normalde adaptif parlaklığı kullanmıyordum çok fazla şarj yediği için. Denemek amaçlı kullandım biraz ve herhangi bir sorun görmedim şimdiye kadar. Tabi şuan akşam olduğundan doğruluğunu algılayamayabilirim. Önemli olan sabah, öğle zamanlarında doğru ayarlayabiliyor olması. Düzeltildi diye düşünüyorum ben. Birde en kısık parlaklıkta çok açık kalıyordu şimdi en dibe çekince eskisi gibi çok kısık kaliyor parlaklık. Onuda düzeltmişler. Sonunda geceleri gözlerimiz kamaşmayacak en çok buna sevindim.

Çok teşekkürler ilginize...Bir de unutmuşum telefon konuşmasında kulaktan ayırınca bazen yakınlık sensörü algılamayıp ekran aydınlanmıyordu.Bu konuda denemeniz oldu mu acaba?

Evet oda büyük problem. Umarım düzeltmişlerdir. Daha yeni güncelledim. Henüz telefon görüşmesi yapmadım. Birkaç güne deneyimlersem yazarım. Arayüzün biraz daha stabilleştiğini de belirteyim.

• Sanki bir hızlanma geldi telefona güncelleme ile

Düzelmiş

• 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.