Şimdi Ara

Samsung Galaxy M30S [ANA KONU] (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.787
Cevap
39
Favori
161.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Şahsen

Arkadaşlar Android 9 kullanıyorum. Telefonu mayis başında hepsiburada dan 1850tl ye aldim
    Batarya biraz hızlı bityor sanki. Batarya ilk zamanlarda baya uzun godiyordu. Kulanımda bir değişiklik yok. Bu performans normalmi merak ettim. Bazı arkadaşlar 15 saat ekran süresi almışlar. Ben 10 saati göremedim.
    Birde epeyde 29 saat video oynatıyor diyor. Ekran kapalımı denediler acaba

Hocam karanlık modda kullanırsanız bir miktar daha tasarruf edebilirsiniz.

Bende de Android 10 yüklü telefonun şarjı şu anda %12 ve ekran süresi 11 saat 20 dakika (aod kapalı karanlık mod açık parlaklık yüzdesi en fazla %30'da).

• su55 S kullanıcısına yanıt
    Hattım faturasız Türk telekom. volte özelliğini aktif edebiliyorum. Ama çalışıp çalışmadığını nasıl kontrol edebileceğim hakkında bilgim yok.
  • N3F3S kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Yani batarya performansı normal diyorsunuz sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bien kullanıcısına yanıt
    Bende telofondan volteyi aktif ediyorum ama hattın aktif olması gerekiyor. Mesajla abone olmak verekiyor ama desteklemiyor hatası geliyor. Aktif olduğunda ekranın üst kısmında (volte veya hd+) ibaresi çıkması lazım. Forumdaki arkadaşlar paylaşmışlar

• Samsung Galaxy M30S [ANA KONU]Samsung Galaxy M30S [ANA KONU]

Ben Android 9 kullanıyorum gayet memnumum ama tek sorun arama geldiği zaman arayan kişinin ismi ekrana geç geliyor.

• Şahsen Ş kullanıcısına yanıt
    Bence bu süreler normal değil. Full oyun oynasan bile 10 saatin üstünde alıyorsun. 10 saatin altında aldığım olmadı hiç. Hatta full oyun oynayayım desem 11-12 saat alıyorum. Oyunsuz genelde 13-14 zorlasam 15 saat alıyorum. Attığınız kullanımlarda da oyun yok. Oyun olmadığı halde ekran süresi az. 2 gün 7 saat boşta olması da var ama yine 10 saatin altında olmaması lazım. Sıfırlayın cihazı bir de öyle bakın performansına. Adaptif parlaklık açıksa kapatın. Gece modunu kullanabilirsiniz. Bilmiyorum pek mantıklı gelmedi bu süre. Arka planda bir şey çalışıyor olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: cem_23

Bence bu süreler normal değil. Full oyun oynasan bile 10 saatin üstünde alıyorsun. 10 saatin altında aldığım olmadı hiç. Hatta full oyun oynayayım desem 11-12 saat alıyorum. Oyunsuz genelde 13-14 zorlasam 15 saat alıyorum. Attığınız kullanımlarda da oyun yok. Oyun olmadığı halde ekran süresi az. 2 gün 7 saat boşta olması da var ama yine 10 saatin altında olmaması lazım. Sıfırlayın cihazı bir de öyle bakın performansına. Adaptif parlaklık açıksa kapatın. Gece modunu kullanabilirsiniz. Bilmiyorum pek mantıklı gelmedi bu süre. Arka planda bir şey çalışıyor olabilir.
    Teşekkür ederim bilgi için. Evet oyun oynamıyorum. Simdi sıfırlasam telefonu tekrar kurulum vs baya bi uğraştıracak. Parlaklık genelde %30 civarı kullanıyorum. Otomatik parlaklık kapalı zaten always on display de kapalı. Birde pek düzelme ihtimali yok gibi geliyor bana. Bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şahsen -- 8 Temmuz 2020; 11:52:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Salih1954

Ben Android 9 kullanıyorum gayet memnumum ama tek sorun arama geldiği zaman arayan kişinin ismi ekrana geç geliyor.
    Bende de oluyor o

• Arkadaşlar instagramdayken ekranı kitletip tekrar açtığınızda sizde de kısa süreli donma oluyor mu? Her kilidi açtığımda bir kaç saniye bekliyor ve sonra kendine geliyor. Bu durum sadece instagramda oluyor. Sadece instagramda ekranı kilitlersem oluyor. Instagrama girerken herhangi bir sorun yaşamıyorum anında giriyor. Ama instagramda olup kilitlersem kısa süreliğine donuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cem_23

Arkadaşlar instagramdayken ekranı kitletip tekrar açtığınızda sizde de kısa süreli donma oluyor mu? Her kilidi açtığımda bir kaç saniye bekliyor ve sonra kendine geliyor. Bu durum sadece instagramda oluyor. Sadece instagramda ekranı kilitlersem oluyor. Instagrama girerken herhangi bir sorun yaşamıyorum anında giriyor. Ama instagramda olup kilitlersem kısa süreliğine donuyor.
    Evet instagramda iken kilitlediğim zaman tekrar açmaya çalıştığımda üstte şarj ve saat simgesi olan siyah bir ekran geliyor kilitleyip açınça düzeliyor.Fakat sürekli olmuyor arada sırada yapıyor. Telefonda buna benzer küçük yazılımsal sorunlar var.Parmak izi de stabil çalışmıyor
  • Hocalarım güncelleme yedik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gençler güncellenmişiz Samsung Galaxy M30S [ANA KONU]

• Gençler acaba nerde hata yapıyorum parlaklık yüzde 15in altinda ma ekran süresini bi 10 saate çıkaramaz oldum en son 6 bucuk sast ekran süresi yedim bj yardimci olurmusunuz Samsung Galaxy M30S [ANA KONU]

• gordon_shumway G kullanıcısına yanıt
    Güncelleme ile hatalarda giderilen bişey var mı hocam ben ukrayna romu kullanıyorum da güncelleme yok bende.

• Güncellemede animasyonlar biraz iyileştirilmiş gibi. Eski sürümde biraz kasar gibi oluyordu uygulamaları açıp kapatırken. Şimdi biraz daha iyileştirilmiş animasyonlar. Güncellemeyi yapmanızı öneririm. Haziran ayı güvenlik yamasını da kapsıyor bu update. Onun dışında çok bir değişiklik yok.

• Twitterda kaydırırken aşırı kasma yapıyor diyen bir arkadaş vardı. Güncellemeden sonra ben de aynı sorunu yaşıyorum. Parlaklık sorunu vs. çözülen bir şey yok gibi geldi bana.

• cem_23 C kullanıcısına yanıt
    Aynen. En bariz fark animasyon. Biraz da hız artmış.
    Parlaklık ile ilgili fark göremedim. Asıl beklediğim buydu aslında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnstagram ve whatsapp sizde de geç açılıyor mu
  • Samsung Galaxy M30S [ANA KONU]

Bu eski tarz batarya omrunu gorebiliyormuyuz android 10da. Baktim baktim bulamadim.

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.