Şimdi Ara

Samsung Galaxy M30S [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.787
Cevap
39
Favori
161.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Note 4 ile hala arama kaydı yapabiliyorum. İyi ki almamışım m30s o zaman. Bana hep lazım çünkü. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mcraeconrad

Note 4 ile hala arama kaydı yapabiliyorum. İyi ki almamışım m30s o zaman. Bana hep lazım çünkü. Teşekkürler.
    Eninde sonunda onu da değişeceksin

• Mcraeconrad kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer sırf arama kaydı yapmıyor diye bir cihaz almıyorsanız hiçbir güncel sisteme sahip bir cihazı alamazsanız. Çünkü güvenlik açısından arama kaydına artık google izin vermiyor. Daha öncelerde ilk defa xiaomi nin miui arayüzünde verdiği bu özellik sonraki güncellemelerle kaldırıldı. Yani üreticiye koyma izni yok google tarafından. Eğer böyle bir özellik arıyorsanız google play de fazlasıyla uygulamalar mevcut. İndirip kulllanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_23 -- 5 Aralık 2019; 9:35:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_23

Hocam eğer sırf arama kaydı yapmıyor diye bir cihaz almıyorsanız hiçbir güncel sisteme sahip bir cihazı alamazsanız. Çünkü güvenlik açısından arama kaydına artık google izin vermiyor. Daha öncelerde ilk defa xiaomi nin miui arayüzünde verdiği bu özellik sonraki güncellemelerle kaldırıldı. Yani üreticiye koyma izni yok google tarafından. Eğer böyle bir özellik arıyorsanız google play de fazlasıyla uygulamalar mevcut. İndirip kulllanabilirsiniz.
    Google markette de yok böyle uygulamalar. Daha doğrusu kaydı doğru yapmıyor, tek taraflı ve telefon numaralarını kaydetmeden yapıyor

• Samsung Note7 Fun edition Vietnam sürümünde Telefonun kendisinde ses kayıt özelliği var. Yani Samsung vietnam sürümünün içine kendisi ses kayıt özelliğini koymuştu.
  • Arkadaslar otg yok mu bu telefonda, s7 ile yazicimdan cikti aliyordun usb ile bağlayıp, bunda bağlanıyorum tepki yok galiba otg yok, her yerde de var yaziyor oysa ki

• Görüşme kaydı için ACR ya da benzer uygulamayı play store'dan değil Galaxy Store'dan indirin. Çalışıyor bende şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemikk

Görüşme kaydı için ACR ya da benzer uygulamayı play store'dan değil Galaxy Store'dan indirin. Çalışıyor bende şu an.
    Ben de harici olarak play store dan değil farklı sitelerden apk dosyası olarak yüklüyorum note 4 e. Aynı sistemle m30s e yükleyip yükleyemeyeceğimi merak ediyorum. Siz m30s e mi galksy store üzerinden yüklediniz call recorder , acr veya truecaller uygulamasını?

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainTsubasa483

Arkadaslar otg yok mu bu telefonda, s7 ile yazicimdan cikti aliyordun usb ile bağlayıp, bunda bağlanıyorum tepki yok galiba otg yok, her yerde de var yaziyor oysa ki
    Hocam otg mevcut M30s de. Ben kullanmadım şimdiye kadar ama almadan önce youtube da görmüştüm M30s otg testlerini.

Evet ACR uygulamasını galaxy store'dan indirdim. Sorunsuz çalışıyor.

• Tamamdır. Teşekkür ederim. İnternetten almak riskli midir sizce kargo açısından. ? Elden adımıza faturalı mı almalı?

• selam arkadaşlar, elimde 2016 ekim de sıfır aldığım s7 edge var.
    samsung un online sitesinde m30s fiyatı şu an 2299 tl.
    birde samsungun değişim kampanyası var.
    (PlayStore’dan Değişim Zamanı Uygulamasını indir. Uygulamaya kayıt ol ve ön değerlendirme testlerini tamamla.)
    bu işlemi yaptım ve benim s7edge 1250 tl değer biçti.

1. m30s te çift tık ile ekran açma/kapama var mı?
    2. m30s te always on display var mı?
    3. m30s te yüz tanıma var mı?
    4. s7 edge ile m30s i 2299-1250 = 1049 tl. üste verip almaya değer mi? Mantıklı olur mu?
    cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemikk

Evet ACR uygulamasını galaxy store'dan indirdim. Sorunsuz çalışıyor.
    Güncel sürüm hangisi cihazda?

• quote:

Orijinalden alıntı: su55

selam arkadaşlar, elimde 2016 ekim de sıfır aldığım s7 edge var.
    (PlayStore’dan Değişim Zamanı Uygulamasını indir. Uygulamaya kayıt ol ve ön değerlendirme testlerini tamamla.)

4. s7 edge ile m30s i 2299-1250 = 1049 tl. üste verip almaya değer mi? Mantıklı olur mu?
    1.cift tikla ekran acma var
    2.kaldirinca ekrani uyandir var
    3.yuz tanima var
    4.always on display var
    5.kisaca orta segment bir cihaz icin lazim olan hersey mevcut dostum.

Ben gitti gidiyor samsung turkiye magazasindan aldim samsung shopdan almak ile aynı online olarak, fatura falan o sekilde kesilmiş.

• hepsiburada dan m30s aldim. fakat internetde 10 dk gezeyim hemen üst tarafı işlemcisi ısınıyor. iade etmek istedim ama edemiyorum.14 günü geçmedi alali. kargo kodu hatalı diye iade edemiyorum. müşteri hizmetlerini 3 defa aradim yazdim ama gerii gönderemiyorum.
    telefonda 1 saatlik youtube videoda 100de 10 sarj gidiyor ama ısınıyor ust tarafı. çok rahatsız edici değil ama ürün sıfır olması nedeniyle ısınmamalı. işlemcinin arızalı olduğunu düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: cem_23

Evet arkadaşlar çok saçma ama M30s de güvenli klasör yok. A50 de olup M30s de olmaması çok saçma. Samsung neden böyle bir şey yapmış anlayamadım. Güncelleme ile gelebilir belki ama bilemiyorum
    sırf bu yüzden m30s alamıyorum güvenli klasör kullanıyorum
    acaba bunun bir çözümü var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: su55

selam arkadaşlar, elimde 2016 ekim de sıfır aldığım s7 edge var.

Hocam aynı şeyi ben de düşündüm.

Bende de S7 var. Bana da 1000 TL diyor.

4. senesindeyim.

Bu cihaz da yeni gelmiş. Özellikleri gayet iyi görünüyor.

AOD yok diye bakıyordum ama sanırım varmış.

kamera ve GPU tarafı dışında büyük bir sıkıntı yaşatmaz gibi geliyor bana.

Aklımın bir tarafında düşünüyorum vallahi.

Gençler nasıl cihaz

• Arkadaşlar faturaya 2 imei yi de yazdırmak yeterli mi garanti için yoksa 1i yeterli mi? Aldığım yer 1ini yazmış sadece.

Gittigidiyor Samsung magazası aynı sekilde faturaya tek imei yazıyo kutuda da tek imei var telefonda iki imei var..

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.