Şimdi Ara

Samsung Galaxy M21 [ANA KONU] [Android 11 Geldi] (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.515
Cevap
31
Favori
105.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon eskiye göre çok çok yavaş, kasıyor takılıyor, ana sayfa ekran geçişleri bile sorunlu . Hiçbi güncelleme telefonumu bu hale getirmemişti. Telefon daha hızlı oldu yorumları yapan arkadaş ciddi miydi ya. Onun sayesinde yüklemiştim. Pc olmadan eski sürüme dönmenin yolu var mı. Yardım :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt

Herkes sizin bu yorumunuza güvenip güncellendi. Mağdur durumdayız... Yeni sürümden memnuniyetiniz hala devam ediyor ise sırrınızı ivedilikle paylaşın, zor durumdayız.

• Benim telefonda bu sorunların hiçbiri yok. Ramdan kaynaklanan önceki takılmalarda kalktı. Sadece bir sorunla karşılaştım. Telegram bazı kullanımlarda donma yapıyor. Güncellemeden sonra telefonun sıfırladım. 1 haftadır en ufak takılma yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Eskisine göre cihaz hızlandı baya. Güncellemeyi yaptıktan sonra sıfırlamak büyük etken

• arkadaslar merhabalar tlf nu alalı eylül ayında alalı iki sene olacak.tlf da acayip cizgiler cıkıyor her 10 dk bir boyle oluyor en sonunda ekran kitleniyor.fiziksel olarak tlf ne dustu ne sıvı temasına maruz kaldı.iki defa garantiye gitti sorunum yazılımsal değil donanımsal diyorum.servisten sıfırlanmıs sekilde geri geliyor.''servis uygulamarınız da sıkıntı vardır''gibi tuhaf tuhaf bahane sunuyor.tlf amazondan aldım iade edebiliriz para iadesi yaparız diyorlar ama aynı ozelllikteki tlf nu almaya kalksam iki katı para ne yapayım boyle bir sıkıntı yasayan var mı?

Samsung Galaxy M21 [ANA KONU] [Android 11 Geldi]

Samsung Galaxy M21 [ANA KONU] [Android 11 Geldi]

• gmyo31 G kullanıcısına yanıt
    Elveda patron diyor senin tel..

• hocam servis hiçbir sekilde tlf da sorun oldugunu kabul etmiyor tüm testlerden basarıyla gecti falan filan diyor.ne yapacagımı bilemedim gidip yenisi alacagız artık

• FikirLideri kullanıcısına yanıt

Ben de o yoruma istinaden güncelledim. Pişman oldum.

Telefon çok ağırlaştı.

Telefonu sıfırlayın yeniden kurulum ile uğraşmak istemiyorum.

Nasıl idare edeceğiz bakalım

• Android 12 güncellemesi sonrası arayüzde oluşan lag problemi için şu videoda öneriler verilmiş.

Samsung Galaxy M21 [ANA KONU] [Android 11 Geldi]ES Technoyoutube
    How To Solve Lag Issue After One UI 4.1 Update In Samsung Devices? Wipe Cache Partition https://youtu.be/KOIsrDgttoU Factory Reset Guide https://youtu.be/IhOVhLRSSDY 00:00 Intro 00:42 Wipe Cache Partition 01:17 Disable Blur Effects 02:15 Enable Touch Sensitivity 02:48 Enable Gesture Hint 03:51 Animation Scale 05:10 Factory Data Reset 05:22 Wrap Up 🔥Follow ES Techno On Twitter https://twitter.com/es_techno?s=09 🔥Subscribe My New Channel for short videos https://youtube.com/channel/UCKq5m48cytlFaj-nUrIW63g 🔥Follow me on my Instagram to get free app coupons, quick solution, quick tips, exclusive leaks of upcoming videos and contests. https://www.instagram.com/es_techno/
    https://www.youtube.com/watch?v=yGHmb3-TRac

Telefonu yavaşlayan arkadaşlar uygulayıp, sonucu yazarlarsa iyi olur.

Videoda benim anladığım şu adımlar önerilmiş:

Blur efekti devre dışı bırakma: Eerişebilirlik --- Görünebilirlik geliştirmeleri --- Saydamlık ve bulanıklık azaltma

Dokunma hassasiyetini açma: Ekran --- Dokunma hassasiyeti

Hareket ipuçlarını açma: Ekran ---- Navigasyon çubuğu --- Eğer "kaydırma hareketleri" seçiliyse hareket ipuçlarını aktif etmek

Animasyon ölçeklendirmesini değiştirme: (Bu biraz daha karışık)

Telefon hakkında --- Yazılım bilgileri --- yapım numarası üzerine 7 kere tıklayarak menüde geliştirici seçeneklerini aktif etmek --- Geliştirici seçeneklerindeki pencere animasyonu ölçeği, geçiş animasyonu ölçeği, animatör süre ölçeğini 0,5x yapmak. (Bu menünün en üzerindeki butonu kapatmak geliştirici seçenekleri menüsünü tekrar görünmez yapar)

En son fabrika ayarlarına sıfırlama önerilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mvg -- 18 Haziran 2022; 2:14:52 >

• Animasyon ölçeklendirmesini değiştirmek gerçekten ciddi hız artışı sağlıyor ama bir kez 0.5x yaparsanız bir daha geri dönemiyorsunuz diğerleri çok yavaş geliyor 😂

• Merhabalar tekrardan. Üstte iki defa yavaşlıktan şikayet etmiştim. Dün gece telefonu sıfırladım. Arada ciddi fark var telefon hızlandı şu an neredeyse eskisi gibi (android11) Eger sizi de rahatsız edecek boyutta bir sorun varsa bence yedek alıp sıfırlamayı kesinlikle deneyin. Bu arada benim telefon full doluydu . Çok gereksiz uygulamalar pdfler vs vardı çok. Ondan dolayı hızlanma olmuş da olabilir. 1 ay sonra önceki gibi takılıp kasabilir belki bilemiyorum. Sadece merak edip güncellemek isteyen arkadaşlar varsa da önerim gerek yok güncellemeye. Çok farklı özellikler yok zaten . Eski sürümle de gayet iyiydi. İyi günler herkese.

• Android 12 geldikten sonra wfi hızında yavaşlama var bende sabit 72 MBS gösteriyor hiç hareket yok modemin dibindede 72 MBS android 11de evin en uzak köşesinden wifiye sıkıntısız bağlanırdı ama şimdi wifi çekim gücü sıkıntısı var bu sorunu yaşayan çözen varmı sürüm düşürmek garanti dışı kalıyor dedi samsung servisi

• Arkadşalar M21 için androıd 11'e geri dömümkün mü? androıd 12 sorunlu.

# Telefonda sanal ram özelliği olmasına rhmen kasılmalar var.

# Kamera odaklanma ve arayüz berbat.

# NFC Güncelleme sonrası çalışmıyor. (M21 özel bir durumdeğil androıd 12 alan bir çok modelde çalışmıyor.

# Kilit ekranında muud uygulaması kullanırken çalan şarkının adını görebiliyor ve ekranı açmadan önceki sonraki şarkıya geçiş özelliği kayboldu, sadece uygulama ikonu görünüyor.

• İlk olarak çektiğim videoda zaman barı görünmüyor yani mesela 1.dk dan 5.dk ya atlamak için bir tuş bar vs.. birşey yok baştan sona kadar videoyu izlemem gerek
    İkinci olarak video bitince sürekli başa dönüp tekrar oynatılıyor durmuyor
    Bu iki konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumdan kale -- 7 Temmuz 2022; 15:27:9 >
  • videonun üzerine tıklayınca ileri geri barı çıkıyor.

• ACE 2012 A kullanıcısına yanıt

Galeriden giriyorum malesef öyle bişey çıkmıyor

• kumdan kale kullanıcısına yanıt
    Hocam galeriden videoya tıklayınca zaten otomatik oynatmaya başlıyor. Altta videoyu oynat butonu var ona tıklayınca daha kapsamlı video player da oynatıyor bu yıllardır böyle

• Samsung Galaxy M21 [ANA KONU] [Android 11 Geldi]

• quote:

Orijinalden alıntı: WildFang

Teşekkürler sağolun

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ben güncelleme yapmak istemiyorum ama durmadan güncelleme bildirimi geliyor bunu nasıl kapatabilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.