Şimdi Ara

Samsung Galaxy M21 [ANA KONU] [Android 11 Geldi] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.515
Cevap
31
Favori
105.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Email olarak gönderilen faturanın seri numarası kısmında imei 1 yazılmış şekilde mevcut bende. İmei2 yazılmamış

• samet3063 S kullanıcısına yanıt
    Tek imei yazılır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim faturada hiç imei yazmıyor. Aradım aldığım yeri, kutudaki imei yapışkanını faturaya yapıştırın dediler. İnşallah Bi sıkıntı yaşamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam.

bizde aldık 15 gün once m21 samsung satıcısından n11 uzerınden

eskı sımkartı takdık 4,5g yazıyor, kullanıyoruz sorun yok.

yenı 1 tanede m31s aldık 3 gün once geldi eskı sımkartı kartım 4,5g yazdı ve bırde HD+ yazdı ust barda

arastırdım (HD+ Görüşme (VoLTE) nedir? ... HD+ Görüşme (VoLTE) ses ve görüntülü görüşmelerinizi 4.5G şebekesi üzerinden çok daha yüksek bir ses ve görüntü kalitesiyle gerçekleştirilmenizi sağlayacak bir teknolojidir. yazıyor nette

2 telefonda aynı operator 4,5 uyumlu kartı neden m31s telde hd+ yazdı m21 telde yazmadı

bu telefonlamı ılgılı yoksa sımkartla ılgılı bu sekıl deneyen oldumu

m21 telde 4,5 den ayrı hd+ yazıyormu

bılgısı olan varsa

• quote:

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

Arkadaşlar merhaba. n11 den ürünü satın alan arkadaşlardan fatura çıktı mı? İçinden herhangi birşey çıkmadı. E fatura da gelmedi.

n11 uzerınden samsung satıcısından m21 aldık 15gun once

faturası eposta ıle geldi ve faturada imei yazıyor.

faturasız urun garantı ıcın sorundur.aldıgınız yerden fatura talebi yapın.

• Merhabalar
    Bende son 2 gündür uygulamaları açarken ekran pırpır yaparak açılıyor sanki ama kasma olmuyor.
    Sizde de böyle bir sorun var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tootpick

Merhabalar
    Bende son 2 gündür uygulamaları açarken ekran pırpır yaparak açılıyor sanki ama kasma olmuyor.
    Sizde de böyle bir sorun var mı?

15 gun oldu urunu alınalı su an herhangı bır kasma yok..

• Samsung resmen kıyak geçiyor bu modellere. Açık ara en iyi telefon markasıdır bana göre. Bu cihazdan önce m20 kullanıyordum oda harikaydı ama gece foto çekimleri biraz yetersiz kalıyordu onun haricinde tam bir f/p tel idi. Onu satınca M21 in özelliklerini gördüm ve çok beğendim. Bi kere 3 lü kamera ve 48mp olması 64gb hafıza aod,nfc gibi baslıca özellikler en önemli etkenler. Yani samsung 2400-2600tl bandında bir telefona her özelliği ekliyor haliyle insan düşünüyor gidip 5000-6000tl telefona ne gerek var daha fazla ne özellik sunabilir diye:) Kısacası almayı düşünenlere hayırlı olsun süper cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Nomad_ -- 18 Kasım 2020; 22:3:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sunset58 S kullanıcısına yanıt

Hocam size kaç günde geldi? Ben dün akşam sipariş verdim hala sipariş alındı olarak gözüküyor. Tahmini teslimat tarihi 20 Kasım - 9 Aralık arasında gözüküyor da.

• Ben de m21 almak istiyorum ama aklıma takılan bazı şeyler var.

1- m31 için 400-500 tl fark vermeye değer mi

2- normal kullanımda ısınma oluyor mu

3- hoparlör kalitesi nasıl bazı yerlerde eleştiri vardı

4- gerçekten 6000 mah bataryanın hakkını veriyor mu

5- beklemede şarjı nasıl gidiyor? mesela gece 12 den sabah 8e % kaç gidiyor

6- kaç saat ekran süresi alıyorsunuz 13-14 saat ekran süresi alınıyor mu gerçekten

7- %25-%30 parlaklık sadece wifi açık şekilde, küçük oyunlar oynayarak (clash royale, clash of clans tarzı) film dizi izleyerek, youtube da video izleyerek 13-14 saat ekran süresi alabilir miyim

bir de hangi rengi önerirsiniz? yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denemelik07 -- 19 Kasım 2020; 13:50:16 >
  • Arkadaşlar almak isteyen için elimde N11 den aldığım cihaz var satılık. (kapalı kutu, faturalı, yeşil renk)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • denemelik07 D kullanıcısına yanıt

hocam dün öglen saat 4 te yuzde 75 sarj degerınde cıkardım bugun aksam saat 6 ya yaklasıyor ve hala %20 sarjım var oyle dusunun oyun oynamıyorum ama sosyal medya ve wifi+mobil veri açık takılıyorum genelde karanlık modda kullanmayı sevdiğimden o modda kullanıyorum dediginiz ekran sürelerini karsılar yani

• natural pathfinder kullanıcısına yanıt

ben 10 kasımda siparişi verdim 11 kasım 17.30 da teslim etti trendyol express istanbul içi teslimat diye sanırım dagıtım hızlı oldu trendyol express aksam dokuz bucuga kadar calısıyomus megersem ondan öglen üçte teslimat şubesıne gelen telefon hemen elime geçti

• quote:

Orijinalden alıntı: denemelik07

Ben de m21 almak istiyorum ama aklıma takılan bazı şeyler var.

1- m31 için 400-500 tl fark vermeye değer mi

2- normal kullanımda ısınma oluyor mu

3- hoparlör kalitesi nasıl bazı yerlerde eleştiri vardı

4- gerçekten 6000 mah bataryanın hakkını veriyor mu

5- beklemede şarjı nasıl gidiyor? mesela gece 12 den sabah 8e % kaç gidiyor

6- kaç saat ekran süresi alıyorsunuz 13-14 saat ekran süresi alınıyor mu gerçekten

7- %25-%30 parlaklık sadece wifi açık şekilde, küçük oyunlar oynayarak (clash royale, clash of clans tarzı) film dizi izleyerek, youtube da video izleyerek 13-14 saat ekran süresi alabilir miyim

bir de hangi rengi önerirsiniz? yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

1- m31 bilmem ama hocam snapdragon islemcili telefon alin. M21'de exynos islemci var. Bu islemcili bi telefonun isinma donma gibi seylerin olmasi beklenen birsey zaten

2-Isinma oluyor. Herkesin telefonunda isinma var. Exynos işlemci telefonlarda isinma problemi var. Ben baya arastirdim. 10 kisiye sordum . Isinma yok diyenler telefona toz konduramayanlar.

3- hoparlorde konuşurken bazen karsisinin sesi gelmiyor. Bu kronik mi bilmiyorum

4- Tek iyi oldugu konu batarya hocam iyi.

5-Onu hesaplamadim ama az gidiyor

6-11-12 rahat aliniyor

Sonuç olarak ille de garantili bi cihaz alacagim diyorsan 2100 tlye alınabilecek bir cihaz ama kronik isinma problemi filan var. Bu paraya Xiaomi her turlu tercih edilir. Kacak almayi problem etmiyorsan 6 gb ramli Snapdragon islemcili red mi note 9s her turlu alinir. Kacagi 2100 lira filandi. Ille de samsung diyen ille de garanti diyen birisi için vasat bi telefon fiyat performans ürünü ama dedigim gibi red mi note 9s filan her turlu buna tercih edilir

• quote:

Orijinalden alıntı: sunset58

hocam dün öglen saat 4 te yuzde 75 sarj degerınde cıkardım bugun aksam saat 6 ya yaklasıyor ve hala %20 sarjım var oyle dusunun oyun oynamıyorum ama sosyal medya ve wifi+mobil veri açık takılıyorum genelde karanlık modda kullanmayı sevdiğimden o modda kullanıyorum dediginiz ekran sürelerini karsılar yani

teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: riquelme76

1- m31 bilmem ama hocam snapdragon islemcili telefon alin. M21'de exynos islemci var. Bu islemcili bi telefonun isinma donma gibi seylerin olmasi beklenen birsey zaten

2-Isinma oluyor. Herkesin telefonunda isinma var. Exynos işlemci telefonlarda isinma problemi var. Ben baya arastirdim. 10 kisiye sordum . Isinma yok diyenler telefona toz konduramayanlar.

3- hoparlorde konuşurken bazen karsisinin sesi gelmiyor. Bu kronik mi bilmiyorum

4- Tek iyi oldugu konu batarya hocam iyi.

5-Onu hesaplamadim ama az gidiyor

6-11-12 rahat aliniyor

Sonuç olarak ille de garantili bi cihaz alacagim diyorsan 2100 tlye alınabilecek bir cihaz ama kronik isinma problemi filan var. Bu paraya Xiaomi her turlu tercih edilir. Kacak almayi problem etmiyorsan 6 gb ramli Snapdragon islemcili red mi note 9s her turlu alinir. Kacagi 2100 lira filandi. Ille de samsung diyen ille de garanti diyen birisi için vasat bi telefon fiyat performans ürünü ama dedigim gibi red mi note 9s filan her turlu buna tercih edilir

Alıntıları Göster

böyle diyince soğudum telefondan o kadar ciddi ısınma sorunu varsa olmaz yani

xiaomi konusunda da ilk önce onları düşünmüştüm ama batarya testlerinde o kadar iyi değiller emin olamadım. m serisi hoşuma gitmişti kafam karıştı şimdi bi daha  

• riquelme76 kullanıcısına yanıt

Isınma işlemci den kaynaklı. Bu işlemci sürekli yüksek performansta çalışıyor. 8 çekirdek sürekli aktif. Snap dragon işlemciler de ise 4 çekirdek aktif iken diğer 4 uyur. Telefon ısınmaz kolayına.

• Ben herhangi ısınma problemi ile karşılaşmadım. Uzun süre aktif kullanımda mı karşılaşıyorsunuz? Mesela oyun ya da film izlerken. İşin açığı telefonu aralıksız 30 dakika kullanmadım. Belki ondan fark etmemişimdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: scientia

Ben herhangi ısınma problemi ile karşılaşmadım. Uzun süre aktif kullanımda mı karşılaşıyorsunuz? Mesela oyun ya da film izlerken. İşin açığı telefonu aralıksız 30 dakika kullanmadım. Belki ondan fark etmemişimdir.

Hocam zaten 10 dk kullanmayla hiçbir yeni tlf isinmaz. Bu telefonda bariz isinma sikintisi var. Zaten standart telefon kullanıcıları icin bi telefon. Yani baba anne telefonu diyeceğim de artik anne babalar bile telefondan basini kaldırmıyor.

Ustte de yazdim yine yazayim. Ille de samsung olsun garantili olsun diyenler icin isinma ileride de donma problemlerini goze alip alınır.

• Isınma her telefonda olabilecek bir ısınma. Abartmayalım. Bir gerçek ki snapdragon işlemci daha az ısınır nokta

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.