Şimdi Ara

Samsung Galaxy M21 [ANA KONU] [Android 11 Geldi] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.515
Cevap
31
Favori
105.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çok Teşekkürler, ya o veri izleme olayı Lenovo da var demeyi unutmuşum. Peki o bildirim ışığı için yüklenen AOD'ler çok şarj yemiyor mu? Bir de NFC kesin olarak var değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • natural pathfinder kullanıcısına yanıt

AOD bildirim uygulamasını kullanmıyorum. Bilgim yok maalesef. NFC var. Sayısız kez kullandım :)

• Arkadaşlar merhaba. n11 den ürünü satın alan arkadaşlardan fatura çıktı mı? İçinden herhangi birşey çıkmadı. E fatura da gelmedi.

• Dün sipariş verdim m21 bakalım. 2026 TL ye gelmiş oldu. İnşallah sorunsuz kullanırız. Daha önce bir adet Samsung ana kart yanmasından çöp olmuştu. Huawei kullanıyordum, sırf playstore yüzünden Samsung almak zorunda kaldım

• Telefon az once geldi. Fatura vardi icinde. 5 dk ekran testlerini yaptim kameranin orasi isindi gibime geldi. 5 dakika oynamaya telefon isinir mi? Eski telefon mi max 2 elimden dusmuyor isinma yoktu. Sizde de var mi boyle bisi

• Fatura gelmiyor
    E fatura artık. Mail adresine bir irsaliye faturası gönderilir.

• NFC kesin olarak var

• N11 den m21 i 1813tl ye aldım. Gayet iyi bir fiyat oldu. Kuponlar ile 2118tl ye geldi. Bonuslar ile 1813tl ye geldi. Gayet iyi bir telefon. Öncelikle kamerası güzel çekiyor. Bataryası 2 gün rahat gidiyor. Oyun falan oynamam. Isınma az telefonda. Çok değil. Ben memnun kaldım. Sonuçta Samsung kalitesi.

• Ekranin ust tarafi yani islemcinin oldugu kisim isiniyor. Kaldı ki daha yeni uygulamaları indiriyorum. Hattimi bile takmadım. 3 senelik mi max 2 de gram isinma yok. Oyun filan oynasam heralde bu tlf patlar. Sizlerde de bu isinma var mi yoksa benim telefonda mi sıkıntı var sadece? Kameranin oldugu kisim ve on ekran ust kisim ısınıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: neşter61

N11 den m21 i 1813tl ye aldım. Gayet iyi bir fiyat oldu. Kuponlar ile 2118tl ye geldi. Bonuslar ile 1813tl ye geldi. Gayet iyi bir telefon. Öncelikle kamerası güzel çekiyor. Bataryası 2 gün rahat gidiyor. Oyun falan oynamam. Isınma az telefonda. Çok değil. Ben memnun kaldım. Sonuçta Samsung kalitesi.

Tam olarak isinma neresinde var hocam senin? Kameranin oldugu kisim ve onunde varsa herkeste oldugunu düşünüp iade etmicem. Yoksa iade etcem tlf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riquelme76 -- 16 Kasım 2020; 18:44:52 >
  • Bende bu telefondan aldım arkadaşlar. Güzel bir cam ekran koruyucu önerir misiniz ?

• Telefonu iade etme karari aldim. Suan telefona guncelleme geldi. Telefon guncellenirken ust kismi acayip isinmis vaziyette. Elimde mi max 2 var ve sarjda kulaniyorum ısınmıyor. Bu telefon suanda cayir cayir yanacak nerdeyse.

• Merhaba. Telefonu yeni aldım sim kart takmadım.

Arka kamerada fotoğraf "karanlık" görünüyor. Geniş açılı ve ön kamerada net.

Herkeste böyle mi?

Arka Kamera

Samsung Galaxy M21 [ANA KONU] [Android 11 Geldi]

Geniş Açılı

• Merhaba yakın zaman da bu cihazı almaya karar verdim yeni bir fırsat görürseniz yazarmısınız
    1800tl hakikaten güzel fiyatmış
    N11 yeni kupon verir mi cuma için

• maestro2 kullanıcısına yanıt

Hocam çektim senin için. Ancak bana normal geldi. Geniş açı daha fazla ışık toplar gibi geldi bir de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scientia -- 17 Kasım 2020; 13:41:11 >

• scientia kullanıcısına yanıt

Emeğin için teşekkürler hocam. Yalnız geniş açı olmasa da normal bir kameraya göre karanlık duruyor. Beyaz renk ağırlıklı bir fotoğraf çeker misiniz?

Bir de benim fotoğraflar sizinki gibi net değil. Hangi ayarlarda çekiyorsunuz?

• maestro2 kullanıcısına yanıt

Default ayar ile çekim yapıyorum. Herhangi bir ayarı özelleştirmedim. Kapı var beyaz. Onu çektim. Samsung Galaxy M21 [ANA KONU] [Android 11 Geldi] 

• Sizinde uzak çekim karanlık çıkmış.

Bir şey fark ettim. Hdr aktif olunca aydınlanıyor.

• Arkadaşlar N11 den aldığım telefon geldi. Fatura mevcut ama faturada imei yazması gerekmiyor mu? Daha önce 2 adet aldığım huawei telefonlarının faturalarında imei yazıyordu. Sizin faturalarda yazıyor mu imei?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.