Şimdi Ara

Samsung Galaxy M21 [ANA KONU] [Android 11 Geldi] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.515
Cevap
31
Favori
105.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet, Galaxy M serisi mağazalarda satılmıyor. Sadece internet üzerinden. Telefonlara kredi kartı ile taksit yapmak da yok artık, kredi ile taksitlendirme yapılıyor. Ben N11'den Samsung Türkiye mağazasından aldım. N11 ve Fibabank'ın kampanyası var orada, peşin fiyatına taksit yapıyorlar.

@crazykartal

Dediğim gibi mağazada yok, sadece internet satışı için var bu telefon. Kamerası da iyi bir kaç fotoğraf atarım sabah. Daha iyi kamerası olan telefonlar var elbet ama onlar daha pahalı sonuçta.

• marophat M kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim, müsait olduğunuzda atarsanız çok iyi olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba realme5i 4/64 kullanıyorum çok memnundum android 10 a güncelleyince donup kasmaya başladı.samsung 10 plus düşündüm ama gerek varmı.

oyun oynamıyorum biraz foruma takılıyorum banka uygulamaları alışveriş siteleri felan.
    M21 işimi görürmü,donma kasma yaparmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

gittigidiyordan verdik siparişi bakalım hocam, inşallah uzun süre idare eder :D

cevap için teşekkürler

• Bende Galaxy M21 aldım hepsiburada indiriminden. 2.459,00 liraya geldi. Mavi renk aldım.

Telefon için kılıf önerir misiniz arkadaşlar ? Telefonu çok kaba göstermeyecek güzel görünen bir kılıf.

• İyi günler diliyorum. Aslında A31 almayı düşünmüştüm, fakat bu fiyat artışları beni çok derinden vurdu. Dolar daha da artacak gibi duruyor ve ben de daha da beklersem telefonsuz kalacağım. Hala Huawei y6 II kullanıyorum 2016 model, andorid 6, ama sürekli hata verdiğinden veya kapandığından yeni telefon almak zorundayım. Zorunda kalmasam almazdım.

M21 ile ilgili Türkçe çok dişe dokunur inceleme göremedim. Bir iki sorum olacak, kağıt üzerindeki verilerden yola çıkıp cevap vermeyin de lütfen kullanıcı deneyimi olanlar cevap versin. simdiden teşekkür ederim.

Yabancı bir kaç sitede M21 kullanıcılarının bazıları telefonla oynarken değil ama konuşurken 5 - 10 dk içinde telefonun hissedilir şekilde ısındığından bahsetmişler. Yani konuşmak için ideal değil de internet için uygun demişler telefon için. Bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar da var mı acaba?

bir soru, yine bazı kullanıcılar ahizeden az ses geldiğini, gürültülü ortamlarda hem rahat duyamadıklarını, hem de karşıya seslerinin boğuk gittiğinden şikayet etmişler, o yüzden normalden daha ziyade kalabalık yerlerde yüksek sesle konuşmak zorunda kalıyorlarmış. Bu durum hakkında ne dersiniz. Sahsen benim kulağımda da bir sorun var, bazen her şeyi net duyamıyorum, bu sorun varsa telefonu doğrudan değerlendirmemden çıkaracağım.

son olarak ben 48 mp fotolar çekip dahili hafızayı doldurmayı planlamıyorum, çok video da çeken bir insan değilim, ama yağlıboya, heykel gibi sanatsal işleri fotoğraflamayı seviyorum. Genelde foto kalitesi eleştirilmiş, sizce sabit bir noktadan bir foto çekerken bu tip işler için uygun mudur foto kalitesi. Sanırım dijital yakınlaştırma veya manuel odaklama da yok telefonda.

Bir de niye Samsung bakıyorum dersek, teknik servisi daha kurumsal bir firma arıyorum. kvk gibi teknik servislerin işleyişi hoşuma gitmiyor. Huawei'den ve servisinden çok memnundum, keşke ABD ile sorun yaşamasaydı da, yine Huawei baksaydım. Ama nafile. İlk Samsung deneyimim olacak, umarım pişman olmam.

Herkese saygılar, selamlar

• M21 ile m51 arasnda cok fark var midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • riquelme76 kullanıcısına yanıt

M51 hem camera sensöründe daha iyi hem de pil olarak çok daha iyi.

Ayrıca M51'de Snapdragon var. M21'de ise Exynos'un eskimiş işlemcisi 9611.

Eğer bütçeniz varsa M51 alın derim.

• Arkadaşlar kaç seferdir fotoğrf atacağım diyorum unutuyorum. Birkaç fotoğraf ekleyeceğim şimdi ama ön kamera fotoğrafı hiç yok. Çok fotoğraf çeken birisi değilim hele selfi falan hiç çekmem o yüzden kusura bakmayın.
    Samsung Galaxy M21 [ANA KONU] [Android 11 Geldi]

• Arkadaslar mi max 2'den geçiş yapacagim. 2127 tlye mavi olanini aldim. Umarim uzmez bizi.

Ekran koruyucu olarakhttps://www.kilifmarketim.com/microsonic-samsung-galaxy-m21-nano-kirilmaz-ekran-koruyucu-film?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Kilif olarakta https://www.spigen.com.tr/urun/galaxy-m30s-kilif-spigen-rugged-armor?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Bunlari düşünüyorum var ni yorum yapabilecek

• Ben de dünkü indirimden 2119 tlye aldım bu ürünü. Acaba ekran koruyucu öneriniz var mıdır? 5d ekran koruyucu mu nano ekran koruyucu mu daha efektif kullanım açısından. Bu arada hayırlı olsun hepinize.

• quote:

Orijinalden alıntı: Owwman3838

Ben de dünkü indirimden 2119 tlye aldım bu ürünü. Acaba ekran koruyucu öneriniz var mıdır? 5d ekran koruyucu mu nano ekran koruyucu mu daha efektif kullanım açısından. Bu arada hayırlı olsun hepinize.

Kilif olarak tank aldim. Ekran koruyucu olarakta nano aldim n11 den ikisi 50 liraya geldi

• https://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-m21-m30s-kilif-rugged-armor-matte-black-acs00091-p-HBV00000P2YBG

Burada bir arkadaş önerdi bundan aldım. Gerçi biz o zaman kampanyaya denk gelip 29 liraya almıştık ama parasını hak edecek kadar sağlam.

Ekran koruyucuyu da bir aksesuarcıda taktırdım. Nano aldım ve kullanırken fark etmiyorum bile.

• Bende 11.11 kampanyasından bu telefonu aldım. Bildiğiniz kronik bir problemi var mı telefonun?
    Kılıf olarak da spigenin sitesinden 30 liraya kılıfı yarın alırım dedim bugün baktım kaldırmışlar

Elinize sağlık. İlk mesajı düzenleyip ekledim fotoğrafları. Alacak arkadaşlara yardımcı olur umarım.

• Divide et impera D kullanıcısına yanıt

M30s ve M21 aynı kasa diğerlerinde ufak farklar var.

• Telefonu trendyoldan aldim memnunum gercekten 12 saat aktif kullanim sonucu memnun oldum bayagi acikcasi Samsung Galaxy M21 [ANA KONU] [Android 11 Geldi]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefonu sipariş ettik. Yarın elimde olur. Peki sim kartı takmadan önce hangi testleri yapmam gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: sunset58

Telefonu trendyoldan aldim memnunum gercekten 12 saat aktif kullanim sonucu memnun oldum bayagi acikcasi

Hocam o vo yaziyor ya o nedir?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.