Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M20 HEPSİBURADA FIRSATI-**1499 TL**

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
2
Favori
11.798
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar selam, hepsiburada bu sefer de m20 için geri sayım indirimi yapmış.

m20, fiyatına göre gayet başarılı bir telefon anneler günü için anneme almıştım. çok memnun ve rahat kullanıyor.

ilgilenenler için link aşağıda. 2 gün sonra bakalım fiyatı ne olacak
    https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-m20-32-gb-samsung-turkiye-garantili-pm-HB00000HBKG4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velhasil -- 19 Haziran 2019; 12:9:13 >

• rez aldım, bakalım 1579 dan en son n11 çıkmıştı, onun altında kalırlarsa tercih edilebilir bir cihaz olabilir
  • bi ara çek felan verip 1250 liraya gelen telefon değil mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olupta olacağı en düşük 1299 TL olur gibi.. Redmi 7 varken de gidip bu modeli almam, aldırmam.
  • Banka kampanyası oksa keşke axess olur heralde, n11 world , gittigidiyor maximum

• ötv geldi gencolar bilmem farkında mısınız
    inşallah uygun fiyatlı bişi çıkar, elimdeki huawei yi halen çıkartamadım. belki hepsiburada nın eskiyi getir yeniyi götür kampanyasından yararlanırım
  • https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-m20-dual.html 1350tl şimdiki fiyatı ne kadar düşecek ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Queenie

ötv geldi gencolar bilmem farkında mısınız
    inşallah uygun fiyatlı bişi çıkar, elimdeki huawei yi halen çıkartamadım. belki hepsiburada nın eskiyi getir yeniyi götür kampanyasından yararlanırım
    Yanlış hatırlamıyorsam 3000 TL'lik bir cihaz da 300 TL gibi bir fark oluşturarak 3300 TL yapacak denmişti yeni ÖTV ile birlikte. Bu bütçe telefonlar da çokta fark etmese gerek?
  • diğer geri sayımlar gibi, tırt çıkacak
    boş işlerle uğraşma hb

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 799 TL olacakmış, içeriden aldım bilgiyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC@DC

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-m20-dual.html 1350tl şimdiki fiyatı ne kadar düşecek ki
    bunlar ithalatçı garantili ama. onlarda hep bir saçma fiyat var zaten. samsung tr garantilisi 1650-1700 arası değişiyor şuanki fiyatlarda.
    @damn2u hocam ötv den dolayı artışlar n11 hb gg bunlar yapmıyor ki, direkt samsung belirliyor kaçtan satılacağını. samsung un kendi sitesinde 1749 tl şuan ürün. ötv nin yüksek olduğu, pasaporta telefon işlemenin engellendiği bir yerde ne yazık ki sıcak fırsatlardan güzel birşeyler çıkmasını umut edeceğiz :(

• peki xiaomi a2 lite mı yoksa samsung m20 mi ? Hediye olarak alacağım. a2 lite'da tek dezavantaj işlemci daha yavaş gibi.

• Prestor kullanıcısına yanıt
    a2 liteden daha iyi bir cihaz m20 hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

peki xiaomi a2 lite mı yoksa samsung m20 mi ? Hediye olarak alacağım. a2 lite'da tek dezavantaj işlemci daha yavaş gibi.
    A2'de işlemci biraz daha yavaştır ve bu yavaşlık hiç bir şekilde anlaşılmaz, ancak antutu gibi sentetik uygulamalar da fark edilir fakat GPU söz konusu olduğunda Snapdragon 625 daha iyi sonuçlar verir. İki cihazın youtube'da PUBG videolarına bakarsanız dediğimi daha net anlarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

A2'de işlemci biraz daha yavaştır ve bu yavaşlık hiç bir şekilde anlaşılmaz, ancak antutu gibi sentetik uygulamalar da fark edilir fakat GPU söz konusu olduğunda Snapdragon 625 daha iyi sonuçlar verir. İki cihazın youtube'da PUBG videolarına bakarsanız dediğimi daha net anlarsınız.

Alıntıları Göster
    hocam kendim ve eşim xiaomi kullanıyoruz çok da memnunuz. Kendimde Mi5 var, sadece batarya değiştim telefonda yavaşlık falan söz konusu değil. Bu anlamda xiaomiler bana daha çok güven veriyor. Samsunglarda ise sanki telefon buna programlanmış gibi 1-2 sene sonra yavaşlıyor, kasıyor gibi. A2 Lite 'In androidone programında olması da bir yandan cezbediyor. Kamera videolarını izlediğimde de bir fark göremedim m20 ile aralarında. 1500 tl ye siz ne alırdınız diye sorsam tavsiyeniz var mıdır acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

hocam kendim ve eşim xiaomi kullanıyoruz çok da memnunuz. Kendimde Mi5 var, sadece batarya değiştim telefonda yavaşlık falan söz konusu değil. Bu anlamda xiaomiler bana daha çok güven veriyor. Samsunglarda ise sanki telefon buna programlanmış gibi 1-2 sene sonra yavaşlıyor, kasıyor gibi. A2 Lite 'In androidone programında olması da bir yandan cezbediyor. Kamera videolarını izlediğimde de bir fark göremedim m20 ile aralarında. 1500 tl ye siz ne alırdınız diye sorsam tavsiyeniz var mıdır acaba

Alıntıları Göster
    1350 TL civarlarında Xiaomi Redmi 7 alırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

ithalat garantili 1374tl
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-m20-32-gb-mavi-cep-telefonu-451942839?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=270243279251&utm_term=63946123668&ga_prodid=451942839&ga_merchantid=124446411&scxid=14489-145818-2357-0&sc_gcsp=gg&gclid=Cj0KCQjw9JzoBRDjARIsAGcdIDU5YzXV19yjHibvEeH8k_Dx6PRrd81A69iAKHeSG2xSvcUmfzpZuigaAnxyEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

parası çok olan samsung tr garantili alsın zaten hb ucuza vermez keriz.avi
    Nasıl vermez hakkını yemeyelim. İlk çıktığında 250 indirim +250 çek+100 chip para+bölerek ödemeye puan (ayrı karttan) +100 TL yoruma puan. Da ne olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

1350 TL civarlarında Xiaomi Redmi 7 alırdım.

Alıntıları Göster
    Gittigidiyordan redmi 7 siparişi verdim hocam. Teşekkürler
  • samsung m 20, redmi 7 den çok daha iyi bir tlf. 1300-1400 lira fiyat kiyaslamasinda rakipsiz. 5000 mah pili ve hızlı şarj desteği yeter sadece. Marka değeri, ekran piksel yoğunluğu , arka kamera diyafram açıklığı redmi 7 den daha iyi bence

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.