Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M20 [ANA KONU] (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.217
Cevap
42
Favori
180.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sanırım android 10'da yapıyor bu durumu oyun oynarken falan gelen çağrıları da bazen cevaplayamıyorsunuz ya da kim olduğunu göremiyorsunuz, @alperxx cihazımı bul'u kapadım demiş bu sorunu çözebilir.
  • TLF da ciddi dokunmatik ve donma sorunu var, alakasız yerler basıyor, ekran donuyor android 10 yükledik fakat sorun devam ediyor. Bazı arkadaşlar fabrika format atmış düzelmiş, ben de bir deneyeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonun oyun performansı nasıl arkadaşlar?

• Puitu kullanıcısına yanıt
    Google hesap ve şifrenizi almayı unutmayın, öyle sıfırlayın.
  • Snappiermnappier kullanıcısına yanıt
    hd yi hiç denemedim hep düşük-orta ayarlarda oynadım memnunum oyun-performans videoları daha çok yardımcı olacaktır.
  • arkadaşlar bende telefonu alalı 2 ay oldu android 9a güncelledim ilk olarak aldığımda daha sonra klavye donmaları ve hafif kasmalar olmaya başladı telefonda. Daha sonra 10 güncellemesi geldi klavye donma sorunu fln kalmadı ancak kasmalar olmaya başladı özellikle biri aradığında cebinizden çıkarınca algılamama gibi sonra ekranı kapatıp açınca algiloyordu yada whatsapta geçişlerde kasma oluyordu, tabi telefondan çok şey beklememekte lazim. bende paylaşım yapan arkadaşlar gibi telefona WİPE yani hard format attım kasmalar fln düzeldi şuan daha iyi durumda , birde kullanmadığınız uygulamaları kaldırmanızı yada devredışı bırakın derim. Wipe formatı YouTube'dan yardım alabilirsiniz bende öyle yaptım, dikkatlice yapabilecek olan varsa tevsiye ederim herkese iyi günler..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jungleboogie92

Bu telefondan hiç memnun değilim. Keşke almasaydım. Bazı sitelerde reklamları kaldıramıyor resmen, kasmalar oluyor çok fena. Aynı siteyi babamın Samsung J7 2016 modeliyle açıyorum çatır çatır açıyor. Kimseye tavsiye etmiyorum bu telefonu. Tek iyi tarafı şarjı çok iyi gidiyor. Ama böyle takılmalar yapacağına iki günde bir değil de günde bir şarj etmeyi seçerdim.
    Arkadaşlar ben tarayıcı olarak Chrome kullanıyordum. Sorun ondan kaynaklanıyordu sanırım. Chrome yavaş çalışıyor bende. Bazı reklamlarda kasma yapıyor. Ama Samsung'un tarayıcısından girince aynı reklamlarla karşılaşmama rağmen çok akıcı çalışıyor. Bundan dolayı sıkıntım biraz azaldı.

Ama ben Chrome kullanmak isterdim. Çünkü Google hesabımla senkronize olduğu için daha kullanışlı oluyor. Acaba şu Chrome'u silmenin bir yolu yok mu? Ben bulamadım da. Bir daha yüklesem düzelir belki. Belli ki yazılımsal bir sorun var. Aksi takdirde Samsung'un tarayıcısı da kasardı.

• Bende bugün m20 sahibi oldum.Android 10'a güncelledim. Telefon kasıldı. 360 total security diye bir app ile cihaz temizliği yaptım , düzeldi.

Aklıma bir durum takıldı arkaaşlar. Parmak izi okuyucusu hafiften oynuyor. Bu normal mi?
  • erhanby E kullanıcısına yanıt
    Evet parmak izi durumu bende de aynı ve sanırım herkeste de aynı m20 kullanan arkadaşlarımda da aynı şekilde çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jammer1903

Evet parmak izi durumu bende de aynı ve sanırım herkeste de aynı m20 kullanan arkadaşlarımda da aynı şekilde çünkü.
    Anladım dostum. Eğer öyleyse yapacak bir şey yok. :) Telefonu stabil kullanabilmek için neler yapabilirim? Yeni kullanıcı olunca insan şaşırıyor. Önceki telefonum C5 idi.
  • erhanby E kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun öncelikle, yani kullanmadığın uygulamaları kesinlikle sil bekletme bence sonrasında oyundu facebooktu instagramdı bunları uygulamalardan girip arka planda çalışmasını engelleyebilirsin ben bunların bildiriminide kapattım bana 1.2gb-1.4gb arası ram kalıyor yetiyor, ekran parlaklık %50 civarı kullanıyorum gayet yetiyor dış mekanlarda da 4-5 saat arası oyun oynuyorum günde 1 defa şarj ediyorum, şarj %15 e gelince şarja takıyorum yaklaşık 10 saat falan ekran süresi alıyorum(android 9 hint rom cihazım rootlu)
  • Bu telefon ile play storeden hello neighbor indirilip kasmadan oynanabiliyormu bilen arkadaşlar cevaplayabilirmi

• telefon acaip kasmaya başladı. daha 3 aylık telefon. 1 tane oyun yüklüydü onu da sildim. biri aradığında bile ekrana numara isim gelmesi 3-4 saniye sürüyor. ram kullanımına baktım 3 gb ram içinde 2.2 kullanımda.
    ayarlardan optimize ediyorum ama pek bir şey değişmiyor.
    var mı bunu yaşayan çözüm bulan?
  • LaNDaR L kullanıcısına yanıt
    Hello neighbor oynamadım ama rise of kingdoms,top eleven,boom beach,pes,cod mobile(düşük ayarlarda) kasmadan oynuyorum
  • hawk1903 kullanıcısına yanıt
    Hard reset atabilirsiniz(üst mesajlarda benzer problemin çözüldüğünü söyleyen arkadaşlar var) ama çok iyi araştırın google hesap ve şifrenizi not edin(hard reset atımından doğacak sorunlarda servis garanti kabul etmiyor), bende and 9 kullanılan ram 1.7gb civarı
  • hawk1903 kullanıcısına yanıt
    Hard reset atın muhtemelen düzelecektir, ama hard reset atmadan önce ayarlardan hesapları bölümünden Google hesabınızı kaldırın yoksa hard resetten sonra Google şifrenizi isteyebilir şifreyi bilemezseniz telefon kilitlenir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hello neighbor oynamadım ama rise of kingdoms,top eleven,boom beach,pes,cod mobile(düşük ayarlarda) kasmadan oynuyorum
    Benim tlf j3 pro Play storeden indirmek istedigimde , cihazınız bu sürümle uyumlu degildir diyor, m20,ye play storeden iniyormu

• LaNDaR L kullanıcısına yanıt
    play store'da arattım fakat bulamadım bu oyunu benzer oyunlar çıktı
  • quote:

play store'da arattım fakat bulamadım bu oyunu benzer oyunlar çıktı
    Çok tşk ederim , çok yardımcı oldun, ya A30 yada M30,da yönelecegiz

• Eşime 14 gün önce m20 aldık. Genel olarak memnunduk. Ama son günlerde takılma , instagram açıkken bir anda kapanması ve arama geldiğinde arayanın isminin 3-4 saniye çıkmaması ve yanıtlama tuşlarının ekranda görünmemesi sorununu yaşamaya başladı. hard reset ile sorunun çözümü kesin mi? YArın telefonun iadesi için son gün. sorunlar çözülmüyorsa geri vereceğim
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.