Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M20 [ANA KONU] (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.217
Cevap
42
Favori
180.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar merhaba çok fazla kamerayı kullanan biri değilim bugün ihtiyacım oldu açtım ve saga video kısmına kaydırınca kamera dondu kaldı.kameradayken ne işlem yaparsam yapayım donuyor.eski sürümde bir şey yoktu yeni güncellemede oldu.varmı böyle bir sorunu olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hzrklm

Arkadaslar merhaba çok fazla kamerayı kullanan biri değilim bugün ihtiyacım oldu açtım ve saga video kısmına kaydırınca kamera dondu kaldı.kameradayken ne işlem yaparsam yapayım donuyor.eski sürümde bir şey yoktu yeni güncellemede oldu.varmı böyle bir sorunu olan?
    Bende de kamerayı açınca sol üstteki ayarlar simgesine tıklayınca , donuyor ve çöküyor. Video kayıt ve foto çekiminde bir problem yok . Kamera uygulamasini fabrika ayarina cevirdim ama sorun devam ediyor.Android 10 güncellemesinden sonra cihazı komple sıfırlamadım. Bundan olabilir diye düşünüyorum. Diğer arkadaslar da bir kontrol edebilir mi

• Hint sürüm kullanan arkadaşlar screen recorder'ı uygulama paylaş ile paylaşabilir misiniz?
  • Cappuccino35 C kullanıcısına yanıt
    Hocam 8 9 tane telefoncuyla görüştüm 300 tl dedi hepsi bazıları 350 300 e yaptırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Lewandowski RL9 -- 26 Ocak 2020; 12:35:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jammer1903

Hint sürüm kullanan arkadaşlar screen recorder'ı uygulama paylaş ile paylaşabilir misiniz?
    Tam olarak nerde oluyor, uygulamalara, sistem uygulamalarinada baktim, bulamadım. Bu uygulama ekran videosu aliyor dimi. Sanki guncelemmeden once vardı

• serhdemir kullanıcısına yanıt
    Ayarlar uygulamalar sistem uygulamalarını da göster diyince oralarda vardır belki

• Beyler 45 yaşında sadece arama ve WhatsApp kullanan birisi için almayı düşünüyorum. Önerir misiniz. Yoksa A20 mi alayım

• hp_anka H kullanıcısına yanıt
    Ikiside işinizi çok rahat görür. Hangisini isterseniz

• @serhdemir aynen hocam ekran videosu için, internette biraz araştırdım, telefonda başka uygulamaya paylaşmaya çalıştım bende bulamadım, sanırım harici uygulama yükleyip ordan indirmek lazım hocam sağolasın ilgilendiğin için.
  • Arkadaşlar M20 almayı düşünüyorum . Telefonda genel olarak sosyal medyada takılıyorum belki günde 1 saat pugb oynuyorum . Bu telefon bu ihtiyaçları karşılar mı? Önemli olan batarya . Şuan ki telefonum mi8 lite .(batarya yetersiz)

• Fazlasıyla karşılar 9.30-10 saat ekran süresi alıyorum bunun 4-5 saati oyun(online oyun) 1.5 gün gidiyor şarjı, gerisini sen düşün.(Parlaklık %60)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jammer1903 -- 28 Ocak 2020; 13:7:38 >
  • Beğenmeyenler 5bin liraya xiaomi mi note 10 alsin

• android 9 da toplam kaç gün şarj süresi aldıgımı görüyordum android 10 da göremiyorum
  • Telefonu yeni aldım android 9 ile birlikte geldi, 10'a yükseltmeli miyim? Performans düşüşü veya hızlı batarya tüketimi sorunu yaşayan var mı 10'da?
  • arkadaşlar android 10 güncellemesinden sonra telefonunuzu sıfırlamayı unutmayın. çıldırmıştım telefon kullanılamaz hale geldi donmalardan dolayı.sonra fabrika ayarlarına sıfırladım. şuan sorun yok.
  • 10'a güncelledikten sonra sıfırlamamıştım telefonu hızlıydı bı sıkıntım yoktu fakat şimdi sıfırlayınca gördüm ki hızlınında hızlısı varmış,çok daha akıcı hale geldi telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: fast-man

android 9 da toplam kaç gün şarj süresi aldıgımı görüyordum android 10 da göremiyorum
    Aynen cok aptalca bir pil kaydı var gün gün gösteriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar LG telefonlardaki gibi knock on programı var mı bildiğiniz çift tıkla ekranı açıp kapatabileceğimiz?

• merhaba arkadaşlar...
    kasma ve donma sorunu için telefonu kapatıp .power ve ses açma tuşuna basıp recovery mode girin.fabrika ayarlarına döndükten sonra WİPE yapmayı unutmayın.
    kuruluma başlandığında yeni bir cihaz olarak kurulum yapın.
    samsung'ta android sürüm(8 den 9'a/9'dan 10 'a) atlamalarında bunu yapmanız gerekir yoksa kasar vs sorunlar yaşarsınız.
  • Bu telefonda ekran sorunumu var. Hb de 1200 e düşmüş alıcaktımki burdaki ekran değişim sorunlarını okuyunca soğudum telden

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.