Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M20 [ANA KONU] (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.217
Cevap
42
Favori
180.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Belirtmeyi unutmuşum. Cihazım 4/64 olan yurtdışı garantili model.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mevlutucar

Arkadaşlar merhaba. Cihazım Android 10 versiyon, cihazı android 10'a guncellediğime kesinlikle çok çok memnunum. Android 8'den de çok memnundum fakat Android 9'a geçtiğim gün gerçekten "Ulan neden geçtim ki?" olmuştum. Android 8'de sorunsuz çalışan alet, android 9'da ekran donması, klavye takılması sebebiyle beni delirtiyordu. Batarya konusunda da Android 8 mi 9 mu derseniz, 8 kat kat daha iyiydi 9'a göre. Ama Android 10 mu 8 mi derseniz, bana göre 10 daha iyi genel anlamda. Android 10, performans açısından da iyileştiremeler var gibi geldi...

Özelikle karanlık tema bulunmaz nimetti benim için, cihazın ekrani da son güncelleme ile donmaz hâle gelmiş durumda. On numara oldu...

Ancak bir sorunum var, whatsappta sesli mesaj dinlerken cihaz normal hoparlör yerine telefonla konuşurken aktif olan, kulak hoparlörüne geçiyor. Yakınlık sensörünü kapatan bir şey yok, eskiden nasıl kullanıyorsam aynı şekilde kullanmaya devam ediyorum şu anda. Böyle bir sorun yaşayan varsa ve çözüme ulaştıysa yardımını bekliyorum...
    İyi forumlar.
    hocam ben de android 10 attım donmalar hala devam ediyor ilginç

• quote:

Orijinalden alıntı: CaimaN

hocam ben de android 10 attım donmalar hala devam ediyor ilginç

Alıntıları Göster
    Hocam güncellemeden sonra fabrika ayarlarına sıfırlayıp kullandım ben. Sorunlarım çözüme ulaşmıştı.

Fabrika ayarlarına sıfırlamadan telefonunuzdaki her şeyi yedeklediğinizden emin olun, zira tüm bilgiler sıfırlanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mevlutucar

Hocam güncellemeden sonra fabrika ayarlarına sıfırlayıp kullandım ben. Sorunlarım çözüme ulaşmıştı.

Fabrika ayarlarına sıfırlamadan telefonunuzdaki her şeyi yedeklediğinizden emin olun, zira tüm bilgiler sıfırlanıyor.

Alıntıları Göster
    hocam odinle kurduktan sonra oto sıfırlanmıştı zaten
  • Az evvel ekranın sağ üstünde bir logo belirdi. Bu nedir diye bildirim çubuğunu kaydırdım yazılım güncellemesi var yazıyor. Android 10 nihayet an itibariyle gelmiş Türkiye cihazlarına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordinary Story -- 16 Ocak 2020; 13:48:0 >
  • Cukka cukka dilkebare Bi gargare hey, 10 güncellemesi tr cihazlara geldi

• arkadaşlar bende türkiye m20 vardı india android 10 yüklemiştim şimdi türkiye android 10 çıkmış onu samsung firm adlı programdan indirdim yazılım bilgilerinde mid/tur/tur oldu neden ya nasıl düzeltirim bunu sammobileden indirmeye çalışıyorum 3 saat diyor indiren biri varsa sadece cscyi atabilir mi?
  • Android 10 geldi

• Merhaba arkadaşlar. Dün samsung m20 aldım.telefon güzel gözüküyor fakat oyunlarda kasma sorunu var .Mesela rush rally 3 de low bile yapsam anlik kasilmalar oluyor.Eski p smart 2018de performansı daha düşük olmasına rağmen gram kasma yoktu.Sizce benimkinde bir sorun olabilir mi ,iade etsem mi?Bu arada bubble witch 3 de bile ekran geçişinde kasma oluyor.

• eraserart E kullanıcısına yanıt
    O zaman başka telefon al bu oyun telefonu değil günlük kullanım icin

• top eleven,cod mobile,rise of kingdoms,boom beach orta ayarlarda hepsini kasmadan oynayabiliyorum,bir önceki telefonum meizu x8 idi işlemcisi iyiydi fakat şarjı o kadar berbat ki 3-3.5 saat oyun oynadğında şarjı %20 kalıyordu yani sürekli şarj aletin yanında olacak veya sabah uyandığında telefonun şarjı %100 iken kapanmayacağı veya şarjının %50-60 birden düşmeyeceği kesin değildi,m20 ilaç gibi geldi ekran süresi çok iyi sürekli oyunları takip ettiğim halde,bunlarıda düşünmek lazım!
  • Telefonu ilk aldığımda klavyede ve normal ekranda dokununca basılı kalma sorunu ile alışkanlığın istikrarsız oluşu problemleri vardı. Yani telefonda veya programlarda sayfaları kaydırırken, kasma ve bir anda sayfayı uzaya fırlatma gibi durum yaşıyordum. Android 10 güncellemesi ile ekranda basılı kalma olayı şükür düzeldi. Ancak kasma-firlama olayı devam ederken üstüne bir de full kasilma geldi, performans dip yaptı. Koskoca Samsung insanları M serisi telefonlarla apaçık aldatmış durumda, bunun baska açıklaması yok. Ucuz etin yahnisi mevzusu da var işin içinde tabi. Saygılar herkese.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşta vardı beğenmiştim yalnız arkası fazla ısınıyor gibi geldi sizce de öyle mi?
  • 1 saat oyun oynuyorum parlaklık %60 pek bi ısınma olmadı hiç, şarjdayken dahi pek ısınmıyor
  • Android 10'da saçma sapan kasma sorunu devam ediyor. Ancak telefonu yeniden başlatınca düzeliyor.Düzgün çalışan Custom rom var mıdır ?

• ANDROID 10 GELDİ. Rabbim inş şu klavye sorunu çözülmüştür yoksa fırlatıp atacağım çöpe ve Redmi Note 8 alacağım.

Telefona 1TL para vermiş olsam içim acımıcak ta beleşe gelen telefonda bu sorunlar harbi deli ediyor.
  • android 10 geçtim pilin göstergesi yüzde kaç nerden ayarlanıyor aradım bulamadım
  • 064 kullanıcısına yanıt
    75 kuruşa bile tenezzül edebilecek kadar karaktersiz. Uzak durun.

• amashe kullanıcısına yanıt
    Ey aminler duyun bizi atın bu adamı forumdan. Bu nedir yahu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fast-man

android 10 geçtim pilin göstergesi yüzde kaç nerden ayarlanıyor aradım bulamadım
    Selamlar bro Bildirimler -> Durum Çubuğu -> Pil yüzdesini göster.

Bu tarz bulamadığın durumlarda ayarlara gir ve arama kısmına ilk kelimeyi yaz örneğin Ekran Koruyucu için "Ekran" yaz arat hepsi gelir.

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.