Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M20 [ANA KONU] (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.217
Cevap
42
Favori
180.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanlış anlamayın benim gibi Yeni güncellemeyi indirip kurup beğenmeyen var mı Ben pek beğenmedim sanki Android 8.1 daha kibar görünüyordu arkadaşlara sormak isterim 9 ile 8'in ne farkı var Bilen varsa yazabilirmi

Yok yok ben hic begenmedim geri donus nasil oluyor acaba? Stock romu guvenilir nerden bulabilirim ve ne ile yukleme yapabilirim bilen eden varmi?
    Telefonda isinmada gozlemledim
    Rehbere giriyosun ekranin yarisi rehber yaziyo ortadan assada rehber baaliyo, ayarlar mesajlar desen ayni bu ne bicim sacmalik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bora1956 -- 25 Haziran 2019; 21:14:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivenrec

hangi açıdan mesela hocam?

Alıntıları Göster
    İşlemci daha yi. Kamerası fark atacak kadar daha iyi. Snapdragon işlemci olduğu için gcam kurulabilme imkanı var. Ekranı ips daha iyi. M20'nin ekranı pls.

• quote:

Orijinalden alıntı: oturtan boğa

İşlemci daha yi. Kamerası fark atacak kadar daha iyi. Snapdragon işlemci olduğu için gcam kurulabilme imkanı var. Ekranı ips daha iyi. M20'nin ekranı pls.

Alıntıları Göster
    anladım hocam teşekkür ediyorum.
  • Merhaba,
    Bu cihazı almayı düşünüyorum ancak samsung bayisine gittiğimde ithalatçı garantili olduğunu ve bu yüzden sadece online alabildiğimi öğrendim. Sanırım yine bu yüzden diğer teknoloji mağazalarında da yok. İthalatçı garantili olması ile samsung garantili olmasının ne gibi farkları var? Bir de daha önce hiç internetten telefon almadığım için soruyorum, diğer sitelerde (n11, gittigidiyor, vs.) daha ucuza satılmasının sebebi nedir? Oralardan alırsam garantisi hiç mi olmuyor?

Bir de son olarak A20 ile arasında kalmıştım, çoğu özellik olarak M20 daha iyi duruyor ancak PLS-Super Amoled ekran farkı yüzünden A20 daha mı iyi olur emin olamadım. Ekran çözünürlüğünün daha kötü olmasına rağmen Super Amoled PLS'ten daha mı iyidir? Genel olarak karşılaştırırsanız A20 ile M20 arasında hangisini tavsiye edersiniz?
    Telefonun kamerası çok önemli değil, günlük kullanım, max 1-2 tane yüksek seviye oyun ve asıl olarak dayanıklılık istiyorum, en az 2 sene boyunca telefonu aşırı kasma yaşamadan kullanmak benim için en önemli şey.

• quote:

Orijinalden alıntı: ivenrec

anladım hocam teşekkür ediyorum.

Alıntıları Göster
    Unutmadan hocam note 6 pro'da 4gb ram 64gb hafıza var. M20 aynı fiyata 3gb ram 32gb hafıza. Yani note 6 pro çok daha iyidir.

İyi günler.

• güncellemeyi yapanlar yorum yaparlarsa sevinirim genel yorumlarınız nedir memnuniyete göre hanımın cihaza yüklücem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pil performansı donanımın hızlanması vesaire bu tür şeyleri olcmedim henuz, bilmem ama görsel olarak sevmedim kullanılabilirlik olarak sevmedim

• Legendery kullanıcısına yanıt
    Hocam peki senin cihaz 3/32 olan mı yoksa 4/64 olan mı? En son buna bağlayacağım aradaki bu pil performansı farkını başka türlü açıklayamıyorum :D
  • Aramalarda tam ekran gelmiyor yukarida bildirim gibi geliyor ayari mi var? Guncellemeden sonra oldu.

• arkadaşlar samsung cloud hesaplanıyor diyor bi türlü gelmiyor cözümü var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanDrogba

Aramalarda tam ekran gelmiyor yukarida bildirim gibi geliyor ayari mi var? Guncellemeden sonra oldu.
    aynen bende ekran kapalıyken sadece titredi ekranı bile açmadı ben kendim açtım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Multe

güncellemeyi yapanlar yorum yaparlarsa sevinirim genel yorumlarınız nedir memnuniyete göre hanımın cihaza yüklücem
    hocam ben arayüzü beğendim ama salak saçma kasmalar oldu animasyonları kapattım gene kanırmalar var batarya boşta baya az yiyor ama kullanımda sanki normalden daha fazla yiyor gibi geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanDrogba

Aramalarda tam ekran gelmiyor yukarida bildirim gibi geliyor ayari mi var? Guncellemeden sonra oldu.
    M30 dual sim 4/64

• CaimaN kullanıcısına yanıt
    en güzeli bulaşmamak o zaman eyvallah hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Multe

en güzeli bulaşmamak o zaman eyvallah hocam
    Kameraya akıllı mod gelmiş. Simgeler değişmiş. Yukardan aşağı çektiğiniz bildirim alanı değişmiş. Animasyonlar gelmiş.

Bence geçebilirsiniz sonuçta sadece arayüz değil güvenlikle ilgili iyileştirmelerde mevcut PIE sistemi OREO dan daha güvenilir.

1.8GB güncellemede sadece arayüz yok yani birçok farklı mod-ayar var yeni.
  • KonsolBüfesi kullanıcısına yanıt
    haklısın hocam takılmalar vs can sıkacak durumdaysa promlem bizim hanım alo-sosyal medya - fotoğraf sadece bunlar için kullanıyor

• CaimaN kullanıcısına yanıt
    Bugün daha atabil telefon dün bende de karmalar vardı bugün stabil oldu sıkıntı yok şuan

• Yeni arayüzü çok beğendim ben modern olmuş. O mesajların rehberin alttan başlaması tek elle kullanım için. Ki gerçekten rahatlatıyor. Çok beğendim ben herkese hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.