Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.709
Cevap
26
Favori
247.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tlf 7.1 nougat ile geliyor donma takılma yok , 5.7 inc olsa daha iyi olurdu kameralar yeterli sony sensör ile geliyor arka kamera 13mp - cmos değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wofi ve lte volte desteği var

• Always on display çok şarj harcıyor mu arkadaşlar note 4 den bu telefona geçmek istiyorum düşünceniz nedir

• vgengin kullanıcısına yanıt
    10 saatte yüzde 3-4 harcıyor

• Sultan Yavuzz kullanıcısına yanıt
    7.1 ne zaman gelicek ? Otomatik mi guncellenicek yoksa manuel mi ?

• Arkadaşlar bugün anneme aldık bu telefonu güzel gibi 1700e türk telekom kontlarıyla aldık fakat on kamera hafid kasma yapıyor anlayamadım sıkıntı mı var yoksa normal mi

• Cok şükür bende oyle bi sorun yok istersen iade et ve ya degistirtirt

• Bende bu telefonu aldim.Dün elime ulasti.hepsiburada dan 1580 tlye aldım.sadece ön kamerada odaklanmada bir sorun var gibi.belki benim telefondan kaynaklıdır.onun dışında çok beğendim.tavsiye ederim

• ttuna13 T kullanıcısına yanıt
    garantiye vermelisiniz hocam bende öyle bir problem yok telefonla ilgili başka bir probleminiz olursa burdan yazabilirsiniz elimden geldiğince cevaplarım.
  • arkadaşlar Always on display bazen parlak oluyo bazen sönük yani ışığı kısılıyo bunun nedeni nedir?devamlı saat parlak olarak durmazmı?
  • 16 gb mi telefon ? 32 liği satılmıyor dimi? Bende anneme almayı düşünüyorum 1580 tl hepsiburadadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sultan Yavuzz

Dün j7 pro siyah aldım - telefonda phone info ile baktığımda sony imx 258 sensör var .+ volte + 3600 mah batarya + fm radyo + gyroskop + ışık sensörü + 4.5 g var 1450 ye aldım batarya bitmek bilmiyor daha ne olsun şık ve metal kasa tavsiyemdir

Hocam nerden aldın 1450 ye
  • Telefon satan bir dükkandan samsung garantili adamın biri almış 0 jelatini üstünde bu telefoncuya satmış faturalı

• arkadaşlar lütfen bilen birisi cevap versin.bu telefonda sim karttaki kişileri telefon hafızasına nasıl aktarırım?eski s4 telefonumda içe aktar dışa aktar diye seçenek var ama bunda bir türlü bulamadım.
  • kenarlardan boşluk bırakmayan koruma camı nerden bulabiliriz bu telefon için?
  • Mediamarkt'da gece fırsatı ile 1409 lira şu an. Alınır mı sizce ne diyorsunuz?
  • hasanasd kullanıcısına yanıt
    Telefoncular yapiyor nette bulman zor ama 50 60 lira fiyat biçiyolar

• Sultan Yavuzz kullanıcısına yanıt
    Telefonda voLTE desteği var da operatör desteği de önemli.. turkcell vermiyor mesela

• ankebut34_57 kullanıcısına yanıt
    Benim hat vodafone ve j7 pro volte destekliyor üst köşede vol lte yazısı çıkıyor

• Tlf aldıktan sonra 200mb güncelleme geldi

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.