Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.709
Cevap
26
Favori
247.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet hepsinde kullanici hatasi demis samsung burda sayfalara baktim sikayet goremedim o sekilde orda o kadar cok olmasi kafami karistirdi tskl cvp icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 saat 10 dk da şarj oldu.

Normal kullanımla 2 gün 15 saat dayandı. % 15 de şarj etmeye başladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zevkopat -- 13 Aralık 2017; 11:5:46 >
  • haftasonu vatandan 1700 e aldım. ekran filmi önerisi olan var mı? ekran kavisli olduğundan ekrana küçük gelen filmlerden takıyolar hep.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frk345

haftasonu vatandan 1700 e aldım. ekran filmi önerisi olan var mı? ekran kavisli olduğundan ekrana küçük gelen filmlerden takıyolar hep.

Hocam ne yaptin sen 1700tl resmen kazik.. 1550 tlye aldim ben 32gb resmi samsung turkiye garantili siyah j7 pro cihaz arti yaninda kilifta hediye :))))))))

• 32 GB Siyah dual sim ,cihaz kapalı kutu getirdim ,satılıktır ,siyah renk 1300 tl son fiyattır.
  • en altta ortadakı home tusu dokunmatık degılmı.ana ekrana donmek için ortaya basmak zorunda kalıyorum.ama parmak ızınde dokunmatık olarak algılıyor.ana ekrana dondurmek ıcınde dokunmatık ayarı varmı yoksa basma ılemı ana ekrana donuyoruz
  • Cihazla ilgili ilginç bir durum var. İşlemci /çipset 64 bit destekli olmasına ragmen denedigim uygulamaların 64 bit versiyonu yuklenmiyor. Normal arm versiyonu yukleniyor. Ornegin uygulama ayarlarından bakarsanız google bile arm versiyonu arm64 degil evdeki diger mediatekli cihaza baktım onda google arm64 versıyon yuklu.
    Bir gariplik yokmu ??

Bir diger ilginc noktada samsungun google play touchwiz ansayfasındaki kenarları yuvarlanmıs google arac cubugu gelmiyor koseli google arac cubugu var ve sanırım yurtdısında ozellestireilebilir olmasına ragmen bize gelmedi bu ozellik.

SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU]

Edit tekrar inceledigimde telefon un cekirdek kernel 32 bit mis. 64 bit destegi varmı anlamadım.

• cvtplz C kullanıcısına yanıt
    Ek bir uygulama ile yapabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.marekv1.fingertouch

Önerim bu hafif ve sıkıntısız. Tek sorun bildirim panelinde sürekli bir bildirim var.

• quote:

Orijinalden alıntı: brboros

Önerim bu hafif ve sıkıntısız. Tek sorun bildirim panelinde sürekli bir bildirim var.

ındırdım ama aktıf edemedım sanırım calıstıramadım
  • cvtplz C kullanıcısına yanıt
    Start fingertouch a basman yeterli

• quote:

Start fingertouch a basman yeterli

please regıster at least one fıngerprınt in the devıce yazısı cıkıyor basınca
  • quote:

Hocam ben uygulamayı yükledim çalıştırdım sıkıntısız çalışıyor.

Bildirim panelini aşağı indirip bildirime basılı tutun açılan menüden bildirimini engelleyebilirsiniz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parmak izi tanıma açıkmı cihazda. Birde 7.0 olacak ama prolar zaten 7.0

• parmak ızı tanıma kapalı acayım hemen
  • tmm hallettım sagolun.demekkı parmak ızı tarayıcıyı acmam gerekıyormuş
  • bırde klavyede tıtreşim modu varmı
  • Ankara Alemi A kullanıcısına yanıt
    Nereden aldınız

• bende türkcell den birazda mecburiyetten cihazı alarak araniza katıldım.32 gb sm-j730f siyah.

lakin dikkatimi birşey çekti.hafiza kartı slotunda bir sim kart yuvası var.ama plastik yapısı nedeni ile sim kart takılamiyor.

benim aklıma bi cihazı turkiyeye sokmak için vergisel nedenlerden dolayı samsung o plastiği oraya koyup üzerindeki romu da tek hat görecek şekilde ayarlamış olabilir mi?

• cygnus666 C kullanıcısına yanıt
    vergiden degil aynı cihazın 3 imei kaydetme hakkı var zaten.. onun sebebi operatörler başka oparetörün simini takılmasını istemiyor

• yanı bu cihaz aslında çift sim li mi?

şöyle ki device info uygulaması ile baktığımda j7y17lte olduğu görülüyor.global de bu isim j7 pro sm j730g ds modelinin ismi.simdi bu cihaza j730g rom u atsak çift sim aktif olur niye?

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.