Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU] (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.709
Cevap
26
Favori
247.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tüketici hakem heyeti fiziksel bir kusuru olmadığı için seni haklı bulur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme gelirse yüklemeyin.Telefon takılıyor.Düzeltme yaması bekleyin.Ben odinle XSG romunu kurdum.Otadan gelecek olanda aynısı zaten.

• murderx06 kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir takılma acaba hocam biraz tarif edebilir misiniz?

• zn_volkan Z kullanıcısına yanıt
    Bariz uygulamaları açarken, açık olan uygulamayı aşağı yukarı doğru kaydırırken, uygulamadan uygulamaya geçiş yaparken oreo'nun son sürümüne göre gerileme mevcut.Bu sorunlar zannediyorum samsung'un orta ve giriş seviye pie alan bütün telefonlarında var.Muhtemelen yakında gönderirler düzeltme yaması.

• murderx06 kullanıcısına yanıt
    Bendede aynı sorun mevcut ne yazık ki.

• Legend3017 kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum ama şu an telefon gayet akıcı şekilde çalışıyor.İlk 2-3 gün kasıntı vardı ama şimdi oreo'dan bile iyi sanki.Demek ki biraz zaman geçmesi gerekiyormuş.Yükleyecek olan arkadaşlar yüklesin ben karışmıyorum.

• Gelse de turkiye surumune bizde yükleyip deneyimlerimizi paylaşsak.. Guncelmiyiz de hala 28 haziran gözüküyor. 30 hazirandayız:/ Eskiden erteleneceği tarihi guncellerlerdi artık onu bile yapmıyorlar.

• 12 temmuz olarak güncellenmiş.

• Güncelleme 12 Temmuz'a ertelenmiş.

• Bence beklemeye gerek yok, samfirm adlı küçük uygulama ile direk 8.1 üzerine kurun, yedekleme yapmaya da gerek yok verileriniz silinmiyor. Gayet iyi çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: zn_volkan

Bence beklemeye gerek yok, samfirm adlı küçük uygulama ile direk 8.1 üzerine kurun, yedekleme yapmaya da gerek yok verileriniz silinmiyor. Gayet iyi çalışıyor.
    Biraz baktım ama "bölge" kısmına ne yazacağımı bulamadım TUR yazınca 8.1 sürümü çıkıyor. Bir de sonuçta rom yüklemiyor muyuz, bütün dosyalarımız gitmez mi? Nasıl yapacağımızı biraz anlatır mısınız?
  • Sterope kullanıcısına yanıt
    XSG 'yi yükleyebilirsin içinde Türkiyede var onun CSC'sinde "FOJ" ibaresi bulunan ülkelerden herhangi birini yükleyebilirsin.

HOME_CSC 'yi kurarsan telefon hiçbir şey silinmeden yükseltilir.CSC'yi kurarsan telefon sıfırlanarak yükseltilir.

Model kısmına sm-j730f region kısmına 3 harfli ülke kodlarından birini örnek ERO, yazdıktan sonra Solda auto butonuna tik atıp güncellemeyi buluyoruz, ardından download ile indiriyoruz.

• Dediklerinizi yaparak hallettim ve hiçbir şey silinmedi İran romunu yükledim hiç bir sıkıntı yok şimdilik. Tavsiye ediyorum.
  • arkadaşlar always display hala aynı mı? yani karanlık bir ortamda baktığınızda pikseller seçiliyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuanlık elimde bir pc olmadığı için yapamıyorum.

• Hayırlısı olsun nur topu gibi bir mor lekemiz oldu prosüdür nedir ? Servis ücretsiz yapiyor mu ? Cihazda nokta darbe izi yok ufacik iğne ucu kadar var boya atma var. Ücretsiz ekran degisimi yaparlar mı ki ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güncellemeden ses var mı?

• 25 temmuza ertelenmiş.

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.