Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.709
Cevap
26
Favori
247.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kudayboz06

https://www.teknoburada.net/2017/11/28/samsung-galaxy-j7-pro-guncelleme-aldi-guncelleme-neler-getiriyor/

Yani?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim telde always on display 20-30 dk aralıklarla parlaklığını yükseltiyor tel sabit kalmasına rağmen. Bu aod nin çalışma sekli mi bu yoksa telde sorun mu var acaba.

• Son güncellemeyle selfie modunda özçekim odaklı mod gelmiş . Bu da heralde portre modu oluyor

• Turkey romu kurdum.Birleşik arap Emirlikleri oldu ...ülkemize uygun olmayan farklı uygulamalar var.ve güncelleme hiç gelmedi.

Birkaç saat AoD açtım şarjı sömürdü.en son gelen güncellemenin olduğum romu sammobile firmware sayfasına koymuş.onu indirip kuracam.

SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU]

• cygnus666 C kullanıcısına yanıt
    Hocam onun için csc değiştirmeniz gerekiyor. Aynısı benim başıma da geldi. 4.5g yazmıyor volte yok ayarlarda csc ayarlarını türkiye yapıcaksınız internete yazarsanız çıkar ancak root gerekli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefona bildirim geliyor ve ekranı açtığımda otomatikmen siliniyor gelen güncelleme ile aod a karanlık odada bakınca artık pixeller çalışmıyor bunu düzeltmişler ama bildirim silinmesi ve dokunmatik sorunu beni çok gıcık ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowMane68

Telefona bildirim geliyor ve ekranı açtığımda otomatikmen siliniyor gelen güncelleme ile aod a karanlık odada bakınca artık pixeller çalışmıyor bunu düzeltmişler ama bildirim silinmesi ve dokunmatik sorunu beni çok gıcık ediyor

csc yi home csc yaptım yine degismedi.link varsa paylaşır misin?

https://www.****.com/forum/konu/yurt-disindan-alinan-cihazlarda-csc-kodu-degistirme-giga-4-5-aktif-etme.975855/

• quote:

Orijinalden alıntı: EyuphanKundakci

https://www.****.com/forum/konu/yurt-disindan-alinan-cihazlarda-csc-kodu-degistirme-giga-4-5-aktif-etme.975855/

deneyeyim sonucu yazarim

• twrp yükledim format data yapmadan cache yaptım sanırım.şimdi açılış logosunda takıldı kaldı.power düğmesi de kapatmıyor basılı tutunca.her halükarda kapanması gerekirdi basılı tutunca.
    anlamadım neden böyle yapıyor?
  • Bu güncellemeyi kullanan var mı? Yeni geldi

SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU]

Zorla kapatma ses kısma ile güç düğmesine 10-15 saniye basılı tutunca oluyor.
  • ErcanD. E kullanıcısına yanıt
    Çok oldu yükledik. Kamera ile ilgili birkaç ayar geldi. Portre modu vs. Bazı arkadaşlar memnun değiller ama genel performans ile ilgili.

• quote:

Orijinalden alıntı: EyuphanKundakci

Zorla kapatma ses kısma ile güç düğmesine 10-15 saniye basılı tutunca oluyor.

Yeni güncellemeyi içeren romu yükledim ama yine birleşik Arap Emirlikleri olarak yükledi.csc yi değiştirmek için root ve twrp denedim yine kilitlendi açılışta .

Hocam dosya yöneticisiyle systemden klasörleri değiştiriceksiniz twrpyle işiniz yok ki sizin rootlayacaksınız sadece linkini attım ama sansürlemiş konu adını googleye aratın aynı şekilde çıkıcak csc değiştirme giga 4.5g aktif etme diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EyuphanKundakci -- 19 Mart 2018; 8:44:58 >
  • Arkadaşlar ne yapalım yükleyelimmi yeni güncellemeyi?

• Merhabalar,

İndirimden faydalanıp dün akşam Teknosa'dan 1599 TL ye altın rengi J7 Pro siparişi vererek aranıza katılmış bulunmaktayım :) Sizden ricam, bu telefona en uygun kılıf ve ekran koruma tavsiyelerinizi bildirmenizdir. Kaliteli ürün tercihimdir. Fiyat çok uçuk olmadıkça önemsizdir.Teşekkürler,
  • Iyi günler. Telefon un ekran klavyesi bazen yazı yazarken yada değişik durumlarda sağ taraf algılama yapmıyor belli bir süre sonra duzeliyor. İ harfi ara ara sıkıntı çıkarıyor. Garantiye göndermek ıstemiyorum.daha da kötü oluyor en azından lg bana öyle yapmıştı. Samsung nasıl servis konusunda

• Güncellemeden sonra şarj daha cabuk bitiyor ciddi derecede fark etti bende. Önermiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.