Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.709
Cevap
26
Favori
247.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkiye cihazini vodafonda inceledim 10 gb bos yer vardi tabi kurulum guncelleme ve bi kac uygulamayla 6.5 gb a aninda dusecek ben 32 gb hepsi burada dan ithalatci garantili aldim 7.5-8 saat ekran suresi almaktayim dun aksam cihaza guncelleme geldi bu guncellemeden sonra pil suresinde bi artis olup olmadigini gozlemliyorum cok iyi cihaz kameralar bir harika

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet 16 GB az ama şuanlık benim için yetiyor ama çok oyun oynarım video çekerim diyenlere yetmez

• Merhaba bu cihazı kullanan pek yok ama sormak istiyorum j7 prime ile bu cihaz arasında kaldım ne akşam kararsızım.

• Zenfone 3 ile bu cihaz arasındayım. 1200–1300tl 'ye ikinci el zenfo ne 3, veya 1700tl 'ye j7 pro'yu 12 ay taksitle almayı düşünüyorum. İki cihaz arasındaki temel fark kamera. j7 pro'da ois, en azından eis olsa seçim kolaylaşacak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: etkinus

Zenfone 3 ile bu cihaz arasındayım. 1200–1300tl 'ye ikinci el zenfo ne 3, veya 1700tl 'ye j7 pro'yu 12 ay taksitle almayı düşünüyorum. İki cihaz arasındaki temel fark kamera. j7 pro'da ois, en azından eis olsa seçim kolaylaşacak :)

1700 tl 16 gb bir cihaza verilmez ki 5-6 ay sonra hafiza sorunu yasayacaksin zenfone 3 almalisin yada benim yaptığım gibi ithalatci garantili j7 32 gb aldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nighthunter9 -- 28 Ağustos 2017; 1:16:40 >
  • Aynen ben de zenfone3 le j7 pro arasında kaldım ve j7 pro aldım memnunum teknik ve özellik açısından zenfone3 güzel ama nedense bana pek çekici gelmiyor arayüzü falan o yüzden tercihim j7 prodan yana kullandım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Merhaba bu cihazı kullanan pek yok ama sormak istiyorum j7 prime ile bu cihaz arasında kaldım ne akşam kararsızım.

J7 Prime diyorum. 32 GB ve F/P.. J7 Pro parasını kesinlikle haketmiyor.

• RazoR60 kullanıcısına yanıt
    arayüz pek de sorun olmaz nova launcher vs yükleyebilirsin zf3 daha mantıklı.
  • Arkadaslar telefon elime gecti her turlu sorularinizi alabilirim. Daha once j7 prime de kullandim ve kardesime verdim. Yani iki cihaz da elimde. Aradaki fark ne anlatayim sizlere :)

Pil : Ayni anda sarjdan cikarttik. Pro 9.30aat ekran acik kalma suresi verdi (inanilmaz bir rakam) Prime ise: 7.30 8 saat arasi buda cok iyi.

Performans : Ayni

Ekran: En buyuk fark burada zaten. Telefonlari yan yana koydugunuz an, iyiki amoled ekranlar var diyor insan cok acik ara onde primeye gore.

Kamera: On kamera daha iyi. Arkada biraz daha odaklamalar vs daha net geldi.

Parmak izi okuyucu: J7 prime de 10 denemeden 6-7 sini aciyorum. Pro da 10/10 bu rakam. Hic sekmeye ugramiyor cok stabil duzeltmisler yani sensoru.

Daha baska sorulariniz varsa alabilirim arkadaslar.

SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU]

• Electrical Engineer. kullanıcısına yanıt
    Hocam hayirlisi olsun gule gule kullanin. Cok merak ettigim bir cihaz acikcasi. Ben ozellikle gun isigindaki ekran görünürlüğünü merak ediyorum. Bende de tıpkı sizin gibi j7 prime var, ama pusulasinin olmamasi, otomatik parlakligi ayarlayan isik sensorunun olmamasi beni dusunduren konular. Cunku disarida gormek icin her ne kadar acik hava modu diye bir secenek verilmis olsa da yeterli olmuyor. Ayrica arada bir de olsa illa ki harita aciyorum, onda da pusula olmadigi icin zorluk cekiyorum. Sonracigima, kamerada video stabilizasyonu nasil, prime modelindeki gibi video cekerken ois olmadigi icin cok sarsinti oluyor mu? Bir de arayuzunde farkli ve daha cok ayar secenegi var sanirim videolardan goerbildigim kadariyla, bu farklar nelerdir mesela? Sonuç olarak j7 prime.dan j7 proya geçmek mantikli mi yoksa gecis yapmisken daha ust bir modeli mi tercih etsem? P10a taktim bu aralar, hem daha kompakt hem daha donanimli bir cihaz. İki cihazi kiyaslamiyorum, j7 pro ile p10u yanlis anlama, ama prime dan pro ya gecis cok fark ettirir mi onu merak ediyorum. Goruslerini paylasirsan sevinirim, sağlıcakla kal

merhaba
    j7proyu beğendim.Almayı düşünüyorum.Sizce cihazın eksi yönleri var mı.
    j7pro yerine biraz daha ekleyip a7 alınır mı ? a7 hakkında bilginiz var mı ?
    daha önce internetten telefon almadım ama 16gb hafızalı telefon kullanmaktan gına geldi.32gb istiyorum.
    32gb versiyonları da sadece internet sitelerinde var.çevremde bulamadım.Sizce internetten alınır mı ? yoksa 16gb alınıp hafıza kartı alsam yine işimi görür mü ? biraz uzun oldu kusura bakmayın. selamlar
  • emr808080 E kullanıcısına yanıt
    Üstad ois bundada yok titreme olur illaki. Gun isiginda hicbir sorun yok rahat gorunuyor. Oto parlaklik olayi da zaten benim sevip kullandigim bisey degil o benim keyfimdir ne zaman istersem acar kisarim ;D . Android N oldugu icin menu cok farkli ancak primeden proya gecmeye degmez. Suan prime de cok stabil bir cihaz. Geciyorsaniz daha ust modele gecin ama prime daha goturur yani en az 1 yıl benim fikrim bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Electrical Engineer. -- 31 Ağustos 2017; 1:23:52 >
  • ttuna13 T kullanıcısına yanıt
    16 lar resmi Türkiye garantili olur hocam onlarda sorun cikmaz evin yakinindaki telefoncudan aldiginla ayni olur. Ancak 32 ler ithalatci garantili oluyor bulaşmayin derim bozulursa basiniz agrir. A serisi hakkinda ise malesef bilgim yok :)

• Bilgilendirme: Tam şarj bataryayi yari,full parlaklik arasi. wifi kullanarak , whatsapp instagram facebook youtube ve dh de takilarak 10 saat 42 ekran suresini gordum arkadaslar (Oyun oynamiyorum)

Cihazin eksi yonlerini soranlar icin;

-2017 senesinde bu fiyatta bir telefonda bildirim isigi nasil olmaz yahu?

-Alt dokunmatik tuslar ışıksiz arkadaslar yanmiyor.

• S.a beyler bende bu telefonu alali 2 hafta odu 3 senelik lg g2 telefonumun cami kirilinca ayni gun bunu aldim samsunga neden gectim amoled full hd ekran icin arkadas cok canli gosteriyor gun isigi filan gayet guzel en azindan lg den sonra harika bi goruntu. 16 gb aldim dedim hafiza karti alip yukseltirm ancak dahili hafiza olayini unuttum ama onunda cozumu varmis hafiza kartinin bir kismini dahili havizaya ekleyebiliyorunuz sorun yok yani hafiza karti alinca deneyecegim. Kamerasina gelince pek fazla foto cekmem ama selfi ve on kamerasi gayet yeterli fotograflar cekiyor tatmin edici derecede guzel. Ses seviyesi harika video veya muzik dinlerken cok guzel ses veriyor. Sarjina birsey demiyeyim artik 3.600 mah batarya bana 2 gun dolu dolu gidiyor yaridan yuksekte kullanirim seviyeyi hep. Parmak izi dokundugun an algiliyor hic sikintisi yok. Kasma donma takilma vs yok telefonda 8 cekirdek artik okadar olsun. Ekra boyutu ne cok buyuk nede kucuk tam istedigim boyutta a7 alicaktim cok buyuk geldi bu tam istedigm gibi. Olumsuz olarak bildirim ledi yok ama always on ozelligi oldugundan ekranda goruyorum zaten.. birde alt tuslarin isiksiz olmasi biraz kotu onada alisiyorsun zamanla. Daha cihazi rotlamadim ama 1 haftaya kalmaz rootlarim pek sevmem boyle kullanmaya alisik degilim lg den sonra :-) alacaklara tavsiye ederim aldigima pisman degilim 3 sene kullanip sonra tekrar degistiririm. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ttuna13

merhaba
    j7proyu beğendim.Almayı düşünüyorum.Sizce cihazın eksi yönleri var mı.
    j7pro yerine biraz daha ekleyip a7 alınır mı ? a7 hakkında bilginiz var mı ?
    daha önce internetten telefon almadım ama 16gb hafızalı telefon kullanmaktan gına geldi.32gb istiyorum.
    32gb versiyonları da sadece internet sitelerinde var.çevremde bulamadım.Sizce internetten alınır mı ? yoksa 16gb alınıp hafıza kartı alsam yine işimi görür mü ? biraz uzun oldu kusura bakmayın. selamlar

A7 2017 ana konusunun linkini aşağıda paylaştım.
    https://forum.donanimhaber.com/samsung-a7-2017-ana-konu-sm-a720f-kullanici-yorumlari-1-869-00-tl-samsung-turkiye-garantili--123203045#123203045

j7 pro güzel bir telefon imkanınız varsa A7 alın ama yok derseniz de j7 pro sizi üzmez

arada temel fark A7 suya dayanıklı ekran biraz daha büyük hızları farklı a7 cam kapaklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyoshocu -- 2 Eylül 2017; 18:4:25 >

Eywallah hocam sagolasin. Birkac sorum daha olacak, uygun oldugun bir ara cevaplarsan sevinirim. Ekran parlaklığı prime ile cok mu farkli, yani gun ışığında gorunebilirlik acisindan? Bir de hoparlor sesi nasil? Biraz daha yuksek cikiyordur umarim prime daki hoparlore göre. Bunun disinda senin gordugun ve su farkliligi da var dedigin bir ozellik var mi? Parmak izi okumasi nasil bu arada, prime.da cok istikrarli degildi cunku, sıklıkla sifre istiyor cunku parmak izini okuyamayip, benzer durum pro modelinde var mi? Bendeki prime modelini babama verecem, onun telefon mefta oldu cunku :)) ben de cok para vermeden alistigim bir model kullanmak istedigim icin j7 proya bakmaya basladim iyiden iyiye artik..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emr808080 -- 2 Eylül 2017; 22:38:55 >
  • titanyus T kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de g2 var.arkada bulunan 3 lü sanal tuş cok rahat geliyordu bana.Alisabildiniz mi 😃

• kyoshocu kullanıcısına yanıt
    Çok Teşekkürler..

• ttuna13 T kullanıcısına yanıt
    Hic sorun yok kardesim hic sikinti cekmedim tuslar bakimindan. Hemen alisiyorsun zaten

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.