Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY J7-J5-J2 [ANA KONU] ★★ (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.994
Cevap
37
Favori
208.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bu ayarlarda pil kisminda Uygulama Guc Tasarrufu diye bir ayar var, internette baktim ama hakkinda bir aciklama bulamadim. Ne ise yariyor bu ne yapiyor bilen varmi?
  • bu j2 denen lanet telefonu yakında parçalasam yeridir ulan bildirimi açana kadar 1000 tane bildirim çınk çınk çınk ayarladan kapatamıyorumda lanet telefon bunu nasıl kapatabilirim bilen varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Konungariket Sverige

bu j2 denen lanet telefonu yakında parçalasam yeridir ulan bildirimi açana kadar 1000 tane bildirim çınk çınk çınk ayarladan kapatamıyorumda lanet telefon bunu nasıl kapatabilirim bilen varmı

Uzerine basili tut ayarlara git ordan yap valla dediginiz gibi j2 den nefret ediyorum para biriktirmeye başlayıp telefon alcam yine mi ya bıktım yok tutumlu ol yok para biriktir kaçıncı bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba arkadaşlar, ilk defa böyle birşeyle karşılıyorum, turkcell timden aldığım J5 cihazımın motor kazası geçirmem sonucu iç ekranım ince cizikler halinde çatlamış 1 kaç çizik halinde dikkatli bakınca , ama dış camda gorilla glassda kasada hiçbirşey yok , aldığım time verdim garantiye gönderilmesi için 1 hafta oluyor genpanın sitesinden de takip edeyim dedim imei no. ile kayıt bulanamadı dedi online destekle konuşdum bizde böyle bi kaydınız yok dedi bende kutunun üzerinde genpa garantisi olduğunu söyledim, aldığınız yer ithalet garantili almıştır kendi servisleri vardır dedi. bende araştırdım samsung servislerini şans eseri başarı teknik servisinde olduğunu öğrendim imei yazıp deneyerek. ve dediğim hasar için 230 tl masraf çıkmış daha önceden başka bi cihaz içinde 2 defa fiyat değiştirdiler güvenemiyorum açıkcası , biraz uzun oldu k. bakmayın asıl konu bu genpa garantili cihazı nasıl başarıya gönderirler ?

• J5 2016 nın zil sesini yükseltme gibi bir şansım var mıdır?
  • prime da bir sıkıntı olmadı şu ana kadar
  • Galaxy A5 2016, A7 2016 ve A8 ise 22 Mayıs tarihinde güncellemeyi alacak. Galaxy A3, A5, A7, J7 2016, J7, J5 2016, J5, On7 ve J7 Prime modellerinin yıl sonuna kadar Android 7.0 Nougat güncellemesi alması planlanıyor.

Samsung Türkiye, Android 7.0 Nougat güncelleme takvimini resmen açıkladı

https://m.donanimhaber.com/haberler/Samsung-Turkiye-Android-70-Nougat-guncelleme-takvimini-resmen-acikladi.htm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim telefonumda samsungun j500-f modeli fakat aylar geçmesine rağmen android 6 güncellemesi bir türlü gelmedi pek anlamıyorum ama sorun telefondamı yoksa güncelleme hiç gelmeyecekmi bilgilendirirseniz çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

Galaxy A5 2016, A7 2016 ve A8 ise 22 Mayıs tarihinde güncellemeyi alacak. Galaxy A3, A5, A7, J7 2016, J7, J5 2016, J5, On7 ve J7 Prime modellerinin yıl sonuna kadar Android 7.0 Nougat güncellemesi alması planlanıyor.

Samsung Türkiye, Android 7.0 Nougat güncelleme takvimini resmen açıkladı

https://m.donanimhaber.com/haberler/Samsung-Turkiye-Android-70-Nougat-guncelleme-takvimini-resmen-acikladi.htm

Hocam benim telefonda j5-f modeli ancak bana daha android 6 bile gelmedi bunu nasıl halledebilirim konuya yazdım ama kimse cevap vermedi ?

• j5 hafiza sorunu olmazsa 10 numara iş görüyor
  • Arkadaşlar bende J7 almayı düşünüyorum.
    Ama nakliyecilik yaptığım için bilmediğim yerlere gittiğimde navigasyon lazım oluyor.
    Şuan kullandığım telefon galaxy E5 hiçbir navigasyon programı düzgün çalışmıyor beni hep aynı yerde gösteriyor.
    Bazı telefonlarda böyle fabrika çıkışı GPS sorunu oluyormuş J7'de yoktur inşallah.
  • Arkadaslar J7 de ekran ışığını kisdigimda ekranda titreme oluyor. Ozellikle karanlik ortamda cok rahatsiz edici titreme oluyor.telecon daha 8 aylik. Bunun cozumu hakkinda bilgisi olan var mi

• Öncelikle selamlar.

J7'de tek renk dahi olsa led ışığı bildirimi alınamıyor mu ? Root olsa dahi ?
  • J5 2015

İnstagram kullanırken 3-4 dk sonra donmaya kasmaya başlıyor. Sildim yükledim işe yaramadı

Evde 2 tane J5 var ikisinde de donuyor. Kronik bir sorun mu var acaba? Ya da çözümü var mı?
  • Merhaba arkadaşlar anneme j5 yada j5 prime almayı düşünüyorum. Hangi seri olmasına dikkat etmeliyim? Gg ve n11'dekiler orjinal değil diye okudum doğru mudur? Çünkü teknosa ile arasında 400tl fark var.

• mutlu234 M kullanıcısına yanıt
    Tr garantili ile ihracat garantili arasında fiyat farkı 300 400 lira oynar.orjinal de olabilir.Fiyat farkı bu sebepten olur.

• Sevgili arkadaşlar konuyu takip edemiyorum. bende j5 var en stabil roomu yuklemek istiyorum. bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? ozel mesaj atabilirsiniz. modelime en uygun roomu bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuutaay

Aynı sorun babamın j2 sinde de mevcut eve gelince wifi bağlanmıyor bazende bağlandı gösteriyor ama veri alışverişi yok telefonu kapatıp açınca düzeliyor anlamadım gitti modem airties evdeki diğer cihazlar otomatik şekilde bağlanıyor bir sıkıntı yok ama bu telefon bağlanmıyor nedense bir sürü şey denedim ama düzelmedi ne yapabilirim

Heh aynı sorun benim j2 de de var ya ben böyle rezalet görmedim hocam

• mduzgun60 kullanıcısına yanıt
    Hocam gg, n11 gibi sitelerde orjinal olup olmadığını nasıl anlarız peki?

Paralel ithalat olması çok da önemli değil benim için

• mutlu234 M kullanıcısına yanıt
    Normalde telefonun imei numarasindan öğrenilebilir.Sitelerden alırken fiyat farkına bakmak gerek yari yarıya ucuz olanlar olabilir.sitede satıcı puanlari kullanıcı yorumlarına bakın.yorumlardan anlaşılır.n11 de satıcıya soru da sorabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.