Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY J7 (2015) ANA KONU ★★ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.602
Cevap
32
Favori
161.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oğluma J7 aldım, telefondan memnun. Tek eksiği var Jiroskop sensörü yok. Ufacık bir chipi koymaktan kaçınmış. Benimde haberim yoktu, Starr Walls ı chrome ile eşleştirip oynamak isteyince farkettik. Bana göre jiroskop olmalıydı ama genel anlamda telefon f/p başarılı .
  • hyrlı olsn hocam oglunuz adına, genel hattıyla telefon orta sevıye ıle ust sevıye arası bıryerde bazı eksıklıkler soz konusu evet ama telefondan sogutmuyor, samsung dııger modellerınde de kırpmalar yaparak satıs polıtıkası uygluyor
  • teknolog71 kullanıcısına yanıt
    root ve romu sayacı tekrar sıfırlarsan garantı kapsamına almıs olursun o ısten anlayanlar telefonda ıstedıgı surece custom rom ve root işleri yapıp dururlar ;) :)
  • Indirilenler yokmu telefonda? Acaba yanlışlıkla sildim mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 7 Ocak 2016; 19:34:01 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • J7 kullanan arkadaşlar! Mobil veriden indirme işlemi sırasında görüşme yaparken ses bozuluyor. J700FXXU1AOK2 ve J700FXXU1AOL1 güncellemelerinde hata var. Önceki orjinal stock romları (J700FXXUAOH4 ve J700FXXU1AOI1) telefona yüklüyorum hata ortadan kalkıyor. Ben güncellemeleri devre dışı bıraktım. Benim tahminim son iki versiyon hatalı. Samsung teknik servisle görüştüm telefonu gönder bakalım diyorlar. Herkes bu konuda şikayet ederse hatayı düzeltebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D08F8602E -- 11 Ocak 2016; 9:58:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mobil veri ile aynı anda hucresel sebekeden konusmamı yapıyorsunuz (telefon baglantısı arama) ve buna hitaben kesıntı yasıyorum dıyorsun indirmelerde dogrumu anladım sorunu ?

gelelim sizin sorunuzun yanıtına, sebeke ile mobıl verı aynı anda işlem kısıtlıgına veya işlem yapamama duzeyınde gorulur yanı bu bır sorun degıl sesli aramlarda mobıl verı kullanamazsın ben daha once denedım kackez baglantı zaman asımına ugruyor nete gırmıyor sebeke arama ıle aynı anda ;) baska arkadaslar uzman gorusu varsa buyursun arkadasa yardımcı olsun.
  • AOI1 sürümünü kullanıyorum veri indirir iken telefon görüşmesi yapabiliyorum sıkıntı yok şimdi yine denedim sıkıntısız şekilde hem konuşuyorum hem download yapıyor
  • o zaman arkadasın sıkıntısı bulundugu cografı ortamda kı hangı operatorse oranın cekım gucune baglı kopma veya zayıf baglantı ıle anı dusmeler olma ıhtımalı yuksek, bende de sıkıntı yok aynı anda ıslem yapabılıyorum kaan kardes adana'da merkezde.
  • erentpl kullanıcısına yanıt
    Adana merkez patlıyor herkes işin şakası bende Adana merkezde kullanıyorum hemşerim
  • kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    ahahaha ah o gencler sarkı ıle adanayı dıllere dusurdu evt merkez rahatına bakar herkes rumuz sonu rakamları sızı ele verdı ztn hemserım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 8 Ocak 2016; 17:53:52 >
    J7 Android Ana Band versiyonları.

J700FXXU1AOGB 11.07.2015 Sorunsuz
    J700FXXU1AOH4 12.08.2015 Sorunsuz
    J700FXXU1AOI1 01.09.2015 Sorunsuz
    J700FXXU1AOK2 05.11.2015 Sorunlu
    J700FXXU1AOL1 10.12.2015 Sorunlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D08F8602E -- 11 Ocak 2016; 10:12:00 >
  • mutlaka düzeltme gelir hocam subat veya mart ayına kdr alırız baska guncelleme ;) sorunsuz olanı kullanın çözüm bu baska sorunun yoksa eğer
  • anladım hocam
  • Son gelen iki güncellemede de sıkıntı var ben daha önce denedim yine AOI1 kurmuştum bu sürüm en sıkıntısız olanı yeni diğerlerinde şarj daha az gidiyordu. Yeni sorunsuz güncellemeye kadar bu sürüme devam edecem

• bende soyle sorun yasıyorum kilit ekranı bazen home veya guc tusundan uyandırdıgımda gelmıyor hanı gelıyor ama bombos bır ekran var ne ekran kılıt desenı gelmıyor onca sey yaptım duzelmıyor lanet sey bır ara duzelmıstı desen yaptıgımda diğer pin kodunda cok yapardı 15-20 defada bır sımdı alarm ertele dıyorum sapıtıyor bazen ekranı getırmıyor hanı ekran ısıgı yanıyor ama hıcbırsey yok ekran etkisiz kalıyor ıslem yapamıyorum bu desen kılıtınde ıse 40-50 defada bır oluıyor oda alarm ertele dedıgımde ekran gdııyor gelmıyor kılıt ekranı varmı boyle garip sorunu ?
    Bende böyle sorunlar olmadı yükledigin uygulmalardan kaynaklanıyor olabilir

• kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    yok be kaan kardess sık yapmıyor ama cozum olarak arkadasın bırısı pınden desene al duzelır demıstı duzelmıstıde ne olduuysa aynı hata yıne bu sefer sacma bır sey ıle alarm ertele dedıgımde sabahları bazen yapar oldu can sıkıntısı olabılyor samsung bunu bılmıyormu acaba sorun olarak, hatta aynı sorunu galaxy s6 edge plus konusunda gormustum oradakı kullanıcının bırısıde kendı telefonunda aynı sıkıntısını yazmıstı denk geldm gormstm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erentpl

yararlı bilgi için eyvallah hocam işimize yarar:) ındırdım guzel basarılı sevdım tık tık uyandırıyor ekranı ;)

quote:

Orijinalden alıntı: buyukovs

Arkadaslar, play storedan knockon (jawomo) uygulamasini indirdim. LG lerdeki gibi ekrana cift tiklayarak acip kapatabiliyorum. Basarili.

Arkadaşlar ben de indirdim çalıştırdım.
    Şimdi kaldırmak istiyorum ama kaldıramadım.
    Uygulamayı durdurdum fakat işe yaramadı.
    Siz de bir dener misiniz? Yani bir program kurulunca istendiğinde kaldırılması gerekir!!
  • turoktr kullanıcısına yanıt
    Ayarlar-kilit ekranı ve güvenlik-diger güvenlik ayarları-cihaz yöneticileri nden tiki kaldırın daha sonra programı silin

• Ayarlara gir. Sag ustte ara kismina cihaz yoneticisi yaz. Cihaz yoneticilerine gir. Knockon uygulamasini devre disi birak. Sonra kaldirabilirsin

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.