Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY J7 (2015) ANA KONU ★★ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.603
Cevap
32
Favori
161.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    j serisi bayağı sattı hocam samsungun yüzünü güldürmüştür fiyat biraz daha düşerse daha çok satacağına eminim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    gece flaşlı çekim baya iyiymiş. patlayan flaşa rağmen özellikle sarı ve mavi renklerde herhangi bir kayma yok.

sağolun örnekler için
  • erentpl kullanıcısına yanıt
    Detaylı bilgilendirme için teşekkür ederim allah razı olsun hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: isilc

j700h de nfc ve ön kamera flaş mı var yani, iyi haber demekki.

grafik yonga setini bilmiyorum zaten samsung kullanmıyordum fark etmem bile imkansız sanırım.

umarım marsmallowa güncellenır onun dışında zaten telefon hakkında dediğiniz gibi herkes iyi yorum yapıyor, umarım memnun kalırım. teşekkrler ilginize. elime geçince yazarım yorumlarımı daha.

herkes iyi yorum yapıyor ama eksi yönleri de var
    1-720p 267ppi ekran / oyunlarda pikselleri görebiliyorsun mesela note 3 var onunla yanyana subway surfers açınca belli oluyor fakat bu sayede (fullhd olmayışı) pil ömrü çok uzun. ekran kötü demiyorum aşırı parlak/süperamoled, videoda resimde veya başka görsel öğelerde sorun yok note3ü günde 2 kere şarza takıyoruz.

2- vr desteklemiyor veya ben programını bulamadım.

3- sevmeme rağmen akıllı kapak fonksiyonu yok. note3 akıllı kapak kullandım. kapağı arkaya çevirince ekran kapağı kapatmış algılıyordu slikon kapağa döndük. yinede pencereli kılıf kullanıyorum ekran koruyucu görevi görüyor.

4- dayanıklı cam değil ve kasası elden düşmeye çok meyilli. cam koruma aldığım gün düşürdüm cam koruma kırıldı. olmasaydı eminim ekran giderdi. ekran koruyucu şart

5-işlemciler farklı ama bence sorun yok herkes performansından ve pil ömründen memnun. yine de bazılar şöyle mi olsaydı böyle mi olsaydı diye işkillenebilir.

bendeki telefon da j700h çift hat ama nfc yok. (hiç kullanmadım ayrı konu)

güle güle kullanın.

• s amoled hd ekran gayet iyi ve yeterli çoğu ne idügü belirsiz ips lcd full hd ekranlardan daha iyi bana göre, çözünürlük sıkıntım yok hem şarja da olumlu etkisi var ekranın

vr desteği derken samsung vr yi soruyorsanız, bizim cihazlar desteklemiyor destekleyen cihazların en az 2k ekrana sahip olması gerekiyor

program arıyorsanız linkini verdigim konuyu inceleyin

https://teknoseyir.com/inceleme/trinus-vr-60-tlye-oculus-rift

malzeme kalitesi yeterli seviyede ekran icin g glass kullanmamaları kötü olmuş lakin temperli ekran koruyucuyla çözülüyor bu sorun

en büyük eksisi bildirim ışığı olmayışı ve kapasitif butonların aydınlatması olmayışı

• @G Man

Hocam iyi açıklamışsın klavyene sağlık,
    Menüsünü cok sevdim ben bu cebin aadece sık kullanilanlari eklemis 50 tane gereksiz ikon ekranda değil, ekran ışığı da cok net cok canlı, telefon sesi de hoporlor acilinca daha yuksek ac bile özelliği ile daha da arttirilabiliyor ki zaten ses kalitesi yüksek..

Ekranda saate tiklayinca takvim acilmiyor ayrica takvimi bulamiyorum nerede bilen var mï?

Bir de ekrana not kagidi atilabiliyor mu, not simgesini attim oradan bakabiliyorum notlara ama surekli acik bir not kagidi cebin ozeliklerinde yok saniyorim ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bildirim ışığı olarak ön flashı kullanabiliyoruz video da yaptıklarımı uygulayabilirsiniz arama mesaj ve diğer uygulamalardan bildirim geldiğinde ön kamera flaşı ayarladığınız uzunlukta ve sürede yanıyor. Yalnız uygulamanın tam özelliklerini kullanmanız için satın almanız gerekiyor yada apk olarak bulup yüklemek

• eyvallah kaan bildirim anında mı flaş devreye giriyor ? yoksa bildirim geldıkten sonra devam edıyor mu yanıp sönme ?
    30 defaya kadar yanıp sönebiliyor uzun veya kısa aralıklarla

• full apk pro nerden bulabılırız link varsa elinde :) ?
  • Benim cihazda geldi. Biraz kurcaladim beklediğimden iyi bir cihaz çıktı.

• telefona guncelleme geldi var mı alan ?
    ★★ SAMSUNG GALAXY J7  (2015) ANA KONU ★★
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

hayırlı olsun hocam

Sağolun. Eve gidince iyice inceleyip yorumumu yaparım inşaallah.

• Yukarıdaki sim 1 yazısını silmemiz mümkün mü?
    Birde mobilden internete giremiyorum.proxy ayarlamalarini yaptım ama olmadı.

banada 151 mb lik bir güncelleme geldi güncelle dediğimde

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Yukarıdaki sim 1 yazısını silmemiz mümkün mü?

Ayarlar / sim kart yoneticisi/ veri hizmet ağını sim1 e ataman lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: G Man

quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Yukarıdaki sim 1 yazısını silmemiz mümkün mü?

Ayarlar / sim kart yoneticisi/ veri hizmet ağını sim1 e ataman lazım.

Teşekkürler. Kurcalarken bulmuştum. Buraya yazılması iyi olmuş belki başka yaşayanlar için kolaylık olur.
    Yukarıdaki sim 1 yazısı gitmiyor mu?

• anladım hocam bir 44.55 mblık guncelleme daha alacak cıhazınız.
    Ben yüklemedim hocam cihaz gayet iyi şuanda galiba smartmanager uygulamasına güncelleme filan gelmiş arkadaşa sormuştum o güncelleme yapmıştı

★★ SAMSUNG GALAXY J7  (2015) ANA KONU ★★

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.