Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY J7 (2015) ANA KONU ★★ (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.603
Cevap
32
Favori
161.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 17:8:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu patates ettiler, her ay yeni bir J çıkıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeagateWD

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk4116

J7 2016 modellerine guncelleme geldi.

J7 2015 modeli karambolde her an her sey olabilir &#128528;

Karambol falan yok, Nougat J7 2015'e gelmeyecek.

Vay arkadaş vayyy :)

• Arkadaslar son zamanlarda galerimde, whatsapptan gelen veya indirdigim fotograflarin gorumedigini farkettim. Ozellikle whatsapp images 1 ay oncesinde falan kalmis bu sorunu yasayan var mi veya cozumunu bilen?

Not: quickpic gibi uygulamalar onermeyin lutfen

• DrKyle kullanıcısına yanıt
    Galeri sizde de kasıyor mu?
  • Esimde j7 mevcut. Bi bakim ne durumda diye. Kasil kasil kasiyo. 6 yuklu. 7 gelir diye fabrik ayari cekmedim. M gelecegi yok.

• Merhaba Arkadaşlar

Son Zamanlarda geceleri kullanmak istediğim zaman ekran parlaklığını en düşük hale getirdiğim zaman yanıp sönme gibi ekranın alt yarısı hareket ediyor neden kaynaklandığına dair bilgisi veya başına gelen daha önce böyle bir olayı duyan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mborazan

Merhaba Arkadaşlar

Son Zamanlarda geceleri kullanmak istediğim zaman ekran parlaklığını en düşük hale getirdiğim zaman yanıp sönme gibi ekranın alt yarısı hareket ediyor neden kaynaklandığına dair bilgisi veya başına gelen daha önce böyle bir olayı duyan var mı?

Ekran titreme sorunu var.Bende de aynısı olmuştu,hemde iki kez.Güvencesi varsa,ver servise,ekranını değiştirsinler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TEKNOLOMAN T kullanıcısına yanıt
    7.0 gelmez artık hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbo9

7.0 gelmez artık hocam.

Lg gibi samsungta sacmalamaya baslamis.

• cimbo9 kullanıcısına yanıt
    Hocam galeri güncellenmiyordu bende whatsapp images'te 1 ay önceki fotoğraf en yeni görünüyordu telefonu sıfırladım düzeldi
  • samsung j7 ekran görüntüsünü tv ekranına nasıl yansıtabilirim yardım etmek isteyen varmı ben ne yaptımsa olmadı ekran paylaşımını şu an kulanabilen birisi vrsa yardım ederse sevinirim
    birebir kulandığı cihazlar varsa tavsiye üzerine alabilirim
  • DrKyle kullanıcısına yanıt
    Artık bitti cihazın günümüz şartlarına göre kullanım özellikleri...
  • TEKNOLOMAN T kullanıcısına yanıt
    Samsung ara modellerde zaten tek güncelleme veriyor genelde.
  • Arkadaşlar Telefonun kasasında soyulmalar oldu. Bu yüzden sıkılmaya başladım.

Kasayı değiştirmek mümkün müdür? Telefon beyaz, siyah kasa ayarlayabilir miyim? Mümkünse ne kadara patlar bana
  • Garantisi devam ediyorsa garantiden değiştiren servisler var.

• quote:

Orijinalden alıntı: buyukovs

Garantisi devam ediyorsa garantiden değiştiren servisler var.

samsung türkiye garantili hocam. çok masraf çıkartırlar mı acaba. bir de sadece orijinal renginde mi değiştirirler.
  • Garantisi devam ediyorsa ücretsiz değiştiriyorlar. Bazı servisler kullanıcı hatası diyormuş ama İzmir de ücretsiz değiştiren arkadaşlarım oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: cimbo9

Samsung ara modellerde zaten tek güncelleme veriyor genelde.

Samsung orta sınıf modellere 1 güncelleme veriyor zaten bunun bilincinde çoğu kişi. İlk etapta 7.0 alacak modeller arasında 2015 j7 ve j5 vardı samsung güncelleme vereceğini açıkladı herkesi şaşırttı sevindirdi sonradan hiçbir sebep göstermeden iptal etti çoğu kişiye hayal kırıklığı yaşattı. Nougat güncellemesi hakkında merak edilenler sayfasında en az 1.5 gb ram belleğin yeterli olduğu ve daha önce 2 büyük güncelleme almamış modellere geleceği yazıyordu yani bu durumda piyasaya android 5.1.1 lolipop ile çıkış yapan 1.5 gb ram'e sahip her modele android 7.0 güncellemesi vermesi gerekiyordu samsung sözünde durmadı..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buyukovs

Garantisi devam ediyorsa ücretsiz değiştiriyorlar. Bazı servisler kullanıcı hatası diyormuş ama İzmir de ücretsiz değiştiren arkadaşlarım oldu.

Hocam servise gidip sordum, soyulamaları karşılamadıklarını söyledi. Ben yine ısrarla yazdırıp servise verdim. Adam birşey çıkmayacağını söyledi. O yüzden boşuna vermiş oldum gibi. Acaba değiştirmezlerse şikayetvar'a falan yazsam bir faydası olur mu? Öyle bir hakkımız varsa garanti bitmeden kullanalım.

Edit: Ücretli değiştirilirse 100tl tutacağını söyledi. Ön taraf kasa olarak sayılıyor mu acaba yoksa sadece çerçeve ile arka kapak mı? Bir de orijinal renginde kasa takılır dedi ama belirtilirse siyah kasa takılamaz mı? Aynı kasa sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ACB5B9068 -- 9 Kasım 2017; 8:6:57 >
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.