Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY J7 (2015) ANA KONU ★★ (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.603
Cevap
33
Favori
161.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Androit kullanici

İkinci hesap google+ ile dh üyeliği idi oturum açma sorunundan dolayı bıraktım

O değilde bende 11. ayda gm5 alacağım
    S6 alarak saçmalamış olursun a 2017 serisine falan bak bari

Adam en azından amiral gemi alıyor S6 taş gibi tel nesi var asıl senin tercihin kötü gm5 nedir bildiğin çöp.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androit kullanici

General mobile 5 in nesi varmış ülkemizi ve firmayı kötülemek için elinizden geleni yapıyorsunuz samsung alıp parayı çöpe atmaktansa güncelleme alabilen bir cihazım olsun daha iyi kronik sorunları umurumda değil

Samsung s6 ya android 8 gelmeyecek bile amiral gemisi olsa ne olur

General mobile telefonları çok kalitesiz iki gün sonra ekran sararması başlar şarj soketi bozulur illa bi aksilik yaşarsın gm4g ve gm5 plus kullanan kimi gördüysem lanet okuyorlar hep memnun olan yok. Güncelleme geliyorda noluyor sanki bi esprisi yok android 8.0 son güncellemesi olur zaten saf android arayüzü var güzel değil androidin en kullanışlı arayüzü touchwiz.

S6 belki 7.0 sonrası başka güncelleme almayacak ama amiral gemi sonuçta mutlaka custom rom çıkartırlar donanımıda iyi halen alınabilir tek eksiği micro sd hafıza kartı girişi yok.

• Şunu söylemek lazım, artık 2015 model J serisi güncelleme miadını dolduruyor, J7 modelinin üstüne; J7 2016 - J7 Prime - J7 Pro - J7 2017 ve J7 Max olmak üzere beş adet daha model çıktı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbo9 -- 9 Temmuz 2017; 0:24:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbo9

Şunu söylemek lazım, artık 2015 model J serisi güncelleme miladını dolduruyor, J7 modelinin üstüne; J7 2016 - J7 Prime - J7 Pro - J7 2017 ve J7 Max olmak üzere beş adet daha model çıktı...

Miadını dolduruyor ;}

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • double h kullanıcısına yanıt
    Düzeltme yapıldı
  • cimbo9 kullanıcısına yanıt

• cimbo9 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben Android 7'nin bile geleceğini sanmıyodum yine iyi güncelleme aldık

• quote:

Orijinalden alıntı: asabi

quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

quote:

Orijinalden alıntı: asabi

quote:

Orijinalden alıntı: adroid

quote:

Orijinalden alıntı: cpurss79

quote:

Orijinalden alıntı: DrKyle

Hocam telefoncularda daha ucuza yaptırıp verilerinizi kurtarabilirdiniz yazık olmuş

valla hocam ben soğudum telefondan güzel telefondu aslında yaw . bataryaya talip çıkmıyor mu bakın kaçırmayın son fiyat pazarlık yok
    t

Valla helal olsun aslında leş gibi telefon samsung un telefonları için kuruş harcamamak lazım j2 2015 i zamanında elimden çıkartsaydım keşke telefon bela gibi bir şey

bataryası iyi olsa nolur olmasa ne olacak

J serisi gayet güzel 2015 J7 ve J5 modellerine android 7 nougat güncellemeside gelecek ikinci büyük güncellemesini alacak. Şarjı iyi 5-6 saat ekran süresi veriyor akıllı telefonlarda en önemli şey batarya performansı bence.

Listeden yine çıkarılmış yalnız J5..

Evet J5 için kasımda android 7.0 verileceği açıklanmıştı listeden çıkarılmış yalnız daha öncede çıkarılıp sonradan geri eklenmişti bu sefer tek J5 2015 değil A8 2015'te çıkarılmış. Sonradan verilebilir belki bi ihtimal gelmezsede benim için sorun değil. Bende yakında samsung C5 almayı düşünüyorum 4 gb ram 64 gb dahili hafıza. 1.200 tl fiyatına göre efsane.

Hocam ben C5'e niyetlendim ama son anda vazgeçtim Türkiye' de satışı olmaması ve 800 mhz LTE frekansını desteklememesi beni üzdü o yüzden vazgeçtim size tavsiyem TR Garantili ve TR'de satışı olmayan telefon almayın

• Arkadaşlar çok sinir bozucu bir sorun yaşamaktayım. Galeriden & dosyalarımdan bi fotoğraf veya video silince geri geliyor ve bunun senkronizasyonla alakası yok. Cihazı uçuş moduna alıp sildim yine geliyor Var mı bi çözümü önerisi olan?

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Ben Note FE veya 8 bekliyorum, araba fiyatına olmazsa :D
  • Arkadaşlar dün cihazı orjinal şarj aletiyle şarj etmeme rağmen "Daha hızlı şarj etmek için orjinal şarj cihazı kullanın" uyarısı aldım. İlk defa oldu böyle birşey. Ve artık geç şarj olup şaejı çok hızlı düşmeye başladı. Geçen gün şarj girişine çay damlamıştı bununla bir ilgisi var diye düşünüyorum çünkü o olaydan sonra böyle sorunla karşılaşmaya başladım. Ne yapmalıyım sizce garantiye göndersem bakar mı?

• lxheat L kullanıcısına yanıt
    Onunla alakasi yok. Bende aldim ayni hatayi. Kendi kutusundan cikan sarj cihazi ile 5 saatte yuzde 70 e geliyor.

• jawseren kullanıcısına yanıt
    Ben orijinal şarj aletimi karıştırdığım için Xperia XA'nın şarj aletini kullanıyorum. Gayet iyi doluyor...
  • arkadaşlar samsung j7 2015 telefonum şarj olmasına ragmen %20 25 lerde telefon kapanıyor ve şarj takınca direk %20 25 ten başlıyor sorunun ne oldugunu bilen varmıdır :(
  • Samsung J7 2015 modelinin android 7.0 güncellemesini iptal etti listeden çıkarılmış daha öncede J5 2015 çıkarılmıştı hepimize geçmiş olsun.

Samsung akıllandı J serisine bile 2 büyük güncelleme veriyor diyordum ama güncelleme konusunda güvenilir bi firma olmadığını bir kez daha gördük.

★★ SAMSUNG GALAXY J7  (2015) ANA KONU ★★

• Yazık, daha garantisi dolmadan eskidi tekefon.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen öyle oldu hocam
  • Samsung J7 & J5 2015'e android 7 nougatı verse ikinci büyük güncellemesi olacaktı ozaman J 2016 serisine android 8 oreo vermek zorunda tabi sıyrılmak için J 2015 serisinin nougat güncellemesini iptal etti baştan listeye ekleyip sonradan çıkarmaları hiç hoş olmadı boşuna umutlandırdılar vermeyecekseler listeye hiç eklemeselerdi keşke. J7 2016 J7 prime J5 2016 bunlarda android 7.0 üstünü görmeyecek. Özetle J serisine 1 güncelleme veriyor (J1 J2 J3 hariç bunlar hiç güncelleme almıyor). S note ve A serisine 2 güncelleme veriyor.

• asabi kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten J serisi Samsung telefonlar arasındaki en düşük model, tam bir fiyat/performans ürünü olarak satılıyor. Bizim ülkede de çok satmasının nedeni bu bence.
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.