Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY J7 (2015) ANA KONU ★★ (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.603
Cevap
32
Favori
161.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 2a çıkışını kullanıyorum. Aynen yavas sarj uyarısini veriyor. 2 aylık telefon. Garantiye vermeye değer mi ? Yeniden yazılımla düzelir mi bilmiyorum. Android 6 sürüm?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrKyle

Hocam 2A'lık çıkışını kullanıyorum bi sorun yok hocam, power banki takınca bildirim panelinde cihazınız yavaş şarj oluyor orijinal şarj cihazını kullanın gibi bi uyarı alıyor musunuz?

Durum bu yardımcı olabilecek var mısır?

• mk6616 kullanıcısına yanıt
    hocam powerbanklar ztn orıjınal bir şarj başlıgı gibi değildir şarj etme süreleri, yavas ederler o yuzden bu tip durumlar ucuz powerbank olanlarda ki şarj etme yani 1 amper gücünde ederler yavas şarj olayını cep telefonunuza
  • mk6616 kullanıcısına yanıt
    2 amperlık mı sızın powerbank ? sonradan gordum en son ksımda yorumunuzu şarj yuvasına toz girmiş olabılır keza powerbank baslıgınızada oraya bi üfleyin eger duzelmezse sorun yuvasal sıkıntıdır o şarj kablosunun ucunda 5 pin konnektör olacak orada 4 telefonda 5 diş varsa yavas şarj eder akımı iyi iletmez kısaca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 30 Eylül 2016; 22:45:52 >
  • erentpl kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 tane powerbank var elinde. Ikisinde mediamarkt alımlı. Benim kullandığım Ttec 10400 babamın ki ise samsung 8400. Kablo şarj yaparken kullandığım kablo. Powerbank arizalidir diye sorunsuz olduğunu bildiğim alete zorla değişim yaptırdım. Android 6 guncellemesinden sonra olduğunu düşünüyorum hemen hemen aynı zamanlara denk geliyor arızanın başlangıcı. Ampere programıyla ölçtük. Arkadaşın G3 te 2100 mah çıkış gosterirken bende max 300 mah gosteriyor. Odin ile yeniden stok rom atabilirmiyim ki smart swatch de olabilir ama sıfırdan yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mk6616 -- 1 Ekim 2016; 1:57:18 >
  • Telefonlara kredi kartına taksit olayı geldimi, son durum nedir ?

• codename_lord C kullanıcısına yanıt
    malesef kapsam dışı hala
  • Cevap için teşekkür ederim. O zaman Vatan dan Odeo bank kredili alcaz artık yapcak bişey yok...

• Powerbank sorunuma bi care var midir

Yerli marka (Vestel, General Mobile) gibi cihazlara gelecek diye biliyorum sadece.
  • cimbo9 kullanıcısına yanıt
    Evet öyleymiş internetten okuduğum kadarıyla. Ne yani ben şimdi bunlar yerli telefonlara taksit yapıyolar diye gidip yerlimi alacağım, bu nasıl bir mantıktır anlamıyorum. Yok arkadaş ben almıyım. Yorumlarda yerli telefonların sorunlarını okumaktan bıktım birde kullansam bana kafayı yedirttirirler herhalde. Teşekkürler cevap için...

Önemli değil ne demek, şuan zaten en iyi alınabilecek yerli cihaz General Mobile GM5 Plus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbo9 -- 1 Ekim 2016; 16:02:14 >
    Vatandan işbank maximum kredi kartimla tek çekim J7 aldığımda gelen mesajla vade farkı ile alışverişi yanilmiyorsam 6 ya bölmüştü banka.

• komikaze35 kullanıcısına yanıt
    Yani yerli olmayan telefonlarda da kredi kartına taksit yapıyorlarmı ?

• Herkese iyi akşamlar,
    Telefonla arama kısmında favoriler ben de liste şeklinde. Bazı arkadaşlarda yanyana kare kare. Bu durum temadanmı kaynaklanıyor. Yoksa bir ayarı var mı
    Arkadaşımın telefonuna baktığımda favorilerim ekranında sağ üst köşede "daha fazla" ayarına tıkladığımda favorileri yönet diye bir seçenek çıkıyor. Ben de öyle bir seçenek yok. Herhangi bir yerden açıyor muyuz bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukovs -- 3 Ekim 2016; 11:25:24 >

• Bi ara arkaplan değiştirirken birden eski arayüz geliverdi sonra da kayboldu :S :D
    Tam olarak öyle olmasada dolayli olarak taksit yapiyorlar diyebiliriz.. Sen vatandan ve ya başka bir teknoloji mağazasından tek çekim ürün alıyorsun. 5-10DK Sonra bankan sana sms ile istersen belli ucret yani vade farkı ile bu alışverişi taksitlendirebilecegini soyluyor yerli yabanci farketmiyo. Bankana sorabilirsin taksit sunuyor mu sana diye.. ama işbank maximum vatanda bana taksit yapmıştı ki hâlâ ödüyorum

• komikaze35 kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkür ederim...

• j7 için ekim ayı guvenlık yaması ve hata performans güncellemesi alan var mı ? marshmallow sonrası hiç güncelleme almadı aylık olarak
  • erentpl kullanıcısına yanıt
    Yok hocam hala

• 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.