Şimdi Ara

Samsung Galaxy J6 ve J4 resmi olarak tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Teknoloji devi Samsung, J serisi akıllı telefonlarına iki yeni model daha ekledi. Uygun fiyat etiketine sahip olması beklenen yeni cihazlar özellikle selfie kameraları ile dikkat çekiyor.

Samsung Galaxy J6 özellikleri

J serisinin yeni üyelerinden Samsung Galaxy J6, yan çerçeveleri ince olan 5.6 inçlik HD bir sonsuz ekran (Infinity Display) deneyimi sunuyor. 32 GB depolama alanı ve 3 GB RAM'e sahip olan cihaz işlemci gücünü sekiz çekirdekli Exynos 7870'den alırken, görüntü işleme gücünü ise Mali-T830 MP1' emanet etmiş durumda.

Parmak izi okuyucu ve 13 Megapiksellik arka kamerası olan Samsung Galaxy J6'nın ön kamerası ise 8 Megapiksel çözünürlüğe ve üç farklı parlaklık seviyesi olan bir flaşa sahip. Bu özellik daha çok selfie çekmeyi alışkanlık haline getiren kullanıcılara hitap ediyor. 3,000 mAH pil kapasitesi sunan cihaz kutudan Android 8.0 Oreo işletim sistemiyle çıkıyor.

Samsung Galaxy J4 özellikleri

Samsung Galaxy J4 ise 5.5 inçlik AMOLED bir ekranla geliyor. İşlemci olarak dört çekirdekli Exynos 7570 kullanan cihaz, Mali-T720 MP1 grafik işlemcisine sahip. 2 GB RAM ve 16 GB depolama alanı sunan Galaxy J4'ün arka kamerası 13 Megapiksel, ön kamerası ise 5 Megapiksel çözünürlükte. Bu modelin selfie kamerasının da üç farklı parlaklık seviyesi olduğunu belirtelim.

3,000 mAH pil kapasitesi olan akıllı telefon, Galaxy J6'da olduğu gibi Android 8.0 Oreo işletim sistemi ile geliyor. Samsung henüz cihazların fiyatlarıyla ilgili resmi bir açıklama yapmazken, akıllı telefonların ne zaman satışa sunulacaklarının ise önümüzdeki günlerde netlik kazanması bekleniyor.

• Yether artık yether

• Hayırlısı olsun bakalım
  • Hay 7870ine de mp1 gpuna da...

• Exynos 7870'den 3-5 milyar üretti herhalde bunlar.
  • Şaka gibi ama J6, A6'dan daha estetik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung saçmalamaya başladı. J8-A6+, J6-A6 birbirine çok benzeyen telefonlar.

• samsung bi defol git bu kaçıncı model.

• Cpu hadi neyse iş görür az çokta gpu tam bir faciadan ibaret

• 2 5milyar $ zarar etti ya sürümden kazanmaya çalışıyor. Ama Samsung almayı bir daha düşünmem tavsiye de etmem

• Gpular 2016 modellerinden daha beter. Mp1 nedir abi, hemde mali t720.

• j7 core kasasını alalım kameralar falan dursun ekranı da aynı takın , j3 pro nunda işlemcisini alın takın , aha j4 yaptım lan :)
  • biz buna elindeki cöpleri kakalamaya calismak diyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHADOW -- 26 Mayıs 2018; 20:33:0 >
  • Aynı paraya daha çok özellik isteyen gitsin çin telefonu alsın. Telefonla uzaya çıkmayı düşünmüyorsanız gündelik işlerimi yapsın, sağlam olsun, kendi ilimde servisi olsun ve servis süresi ortalama 1 haftayı geçmesin diyorsanız, çekirdek sayısı değil yaptığı işlerde donma kasma yapmasın yeter diyorsanız, fiş aramak istemiyorum yoğun kullanımda bile evde akşamdan akşama telefonu şarja takmak istiyorsanız, telefona fazla para vermem ama verdiğim parayı da haketsin diyorsanız Samsung J4 tam size göre bir telefon. 10 gündür kullanıyorum gayet memnunum almak isteyen hiç düşünmesin pişman olmaz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.