Şimdi Ara

Samsung galaxy j5 almayın (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
3
Favori
104.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • içine sinmeden alırsan sürekli pişman olursun..
  • Samsung alacaksanız Note ya da S serisi alın.Düşük model almayın.
  • Ben de j5 aldım. Dış görünüş olarak s4 ten azcık büyük ve kaba görünüyor. Arka kapak çizilmeye müsait. Silikon kılıf ile kullanılmalı. Kamerası 13 mp yazıyor ama s4 8mp ile, g2 mini 8 mp ve j5 (13 mp ile)in akşam ışık altında ev içerisindeki fotoğraflarına cektim. J5 te fazla bozulma var kamera 5 8 mp arası gibi. Dış cekim nasıl bilmiyorum.diger özellikleri güzel. Görüntülü görüşme özelliği cok iyi benim icin. Gg dan 800e aldım bu fiyata iyi bir secenek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Save The Day

Samsung alacaksanız Note ya da S serisi alın.Düşük model almayın.

Sebebi nedir peki hocam , düşük malzeme kalitesi mi , güncelleme olmayışı mı vs?
  • J7 gold var elimde gayet stabil ekran gayet canlı, ön ve arka kamera çekimi gayet net. Kaliteli güzel bi telefon a8 metal die 1800 tl vermenin anlamı yok j7 999 tl. 800 tlniz cepte kalır. J5 konusunda bi fikrim yok, ama j7 on nuamara telefon fiyatına göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: EfeHoroz

quote:

Sebebi nedir peki hocam , düşük malzeme kalitesi mi , güncelleme olmayışı mı vs?

Samsung amiral gemilerine güncelleme veriyor fakat düşük modellerin akıbeti belli değil.Sanki yağmur duasına çıkmış gibi dua ediyorsunuz.Malzeme kalitesi de kötü.

• huskor84 kullanıcısına yanıt
    Dostum max mb ayarli deil ilk acilista telefonlar max mp yapinca zaten ekran kuculuyor sıkıştırma yapıyor sonyde 20 mp kamera diyor ama 15 mp de kullaniliyor hatta oto modda 8 mp kullaniyor.

Dahada acim mpselin hic bi ozelligi yok. E5 de j5den daha iyi bir telefon

• Bence bu telefonun alırken bir düşünmek lazım, ihtiyacım ne, ne yapmak için kullanacağım. Telefon özelliklerinden yararlanıp, görüntülü aramalar için kullanacaksanız ve ortanın biraz daha üstü uygulama ve oyunları yükleyecekseniz tam bir f/p ürünüdür. Fazla para vermeyi gerektirmeyen düz bir cihaz, hoş aslına bakarsanızda, J7 biraz daha iyi bir seçenek olur.
  • Fikir vermesi için çektiğim bir bahçe fotosunu ekliyorum.
    İnce ayar yapmadan otomatik ayarla çekildi.
    Bu arada unutkanlık sonucu kamera önündeki jelatin takılı kalmış.

Ayrıca 3MB boyuttan kolay yüklemek için 280 kb.ta düşürdüm.

Samsung galaxy j5 almayın
  • J5 root konusunda 5.1.1 de başarılı olan var mı root yapıp
  • S serisi güncelleme mi alıyor? Ya bir gidin. İlk çıktığında alınan S3, geldiğinde 4.0'dı. Şimdi 4.3. Vay be, ne kadar çok güncelleme almış (!).

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolker

Arkadaşlar g3 16 gb dan , samsung j5 e geçtim . Şundan emin olun telefon performans olarak akıyor gidiyor.G3 gibi amiral gemisi bir modelden geçipte bu kadar memnun olabilecegimi zannetmiyordum ama cihaz cidden orta sekmentte süper olmuş.

Tek sikintim yıllardır cihazlarımda spigen markalı kılıflar kullanıyorum bu cihaza spigen kılıf üretmiyormuş ona çok üzüldüm başkada bir eksikligi yok gönül rahatlıgıyla alabilirsiniz.

Hafıza kartına aktarabilecek miyiz uygulama ya da oyunlar ? Bunun performansa etkisi var mı ? e5 kullanıyorum kendim. Piyasada yok gibi ya da fiyatlar uçmuş nerdeyse 1000 tl olacak. O yüzden bir kardeşim için düşünüyorum j5'i. Biraz daha bilgi verirseniz sevinirim.
  • yusufbaba55 Y kullanıcısına yanıt
    Sen önce telefonun özelliklerini bi araştır ondan sonra telefonu kötüle kardeşim
     Samsung galaxy j5 almayın Samsung galaxy j5 almayın Samsung galaxy j5 almayın

• Kullananlar yazbilirmi normal uygulamaları yükleyince 8 gb hafıza ne kadar kalıyor ve kasma yapıyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: turoktr

J5 aldım. 16GB Class10 sandisk taktım. Gayet güzel çalışıyor. Çok seri. Android 5.1.1 yüklü
    Pili E5 den daha güçlü. Arka kapak açılıyor. İleride pil zayıflayınca kendiniz değiştirebilirsiniz.
    Ön ve arka kamerada flash var ya...
    Kullanmayı beceremeyenlerin yorumlarına aldırmayın...

normal uygulamaları yükleyince 8 gb hafıza ne kadar kalıyor ve kasma yapıyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: denmus2011

quote:

Orijinalden alıntı: blasterjaxx

Dilimizde tüy bitti , GİRİŞ SEVİYESİ SAMSUNG CİHAZ ALMAYIN. Pişman olacaksınız ama hayırlı olsun

yahu yazmayım yazmayım diyorumda yorumları okudukça kendimi zor tuttum.

allah aşkına bu arkadaş ne iş yapar da giriş seviyesi diye 1000 tl lik telefonları küçümser. sanki telefonla uzaya çıkacak. en fazla candy crush oynayacak yada bilemedin şu surflü oyunlardan oynayacak gelmiş gürüş süvüyüsü tülüfün ülmüyün diyor. lan ülkede kaç milyon insanda bu tarz telefonlar var bir sen mi akıllısın? hayır herkes 2bin tl ye gidip son çıkanı alabilir mi sence? ayrıca nedir bu son çıkan telefon alma merakınız. hepsinin sonu size giriyor.

biri de çıkmış samsung alacağınıza bir sürü marka var mizu lenovo falan demiş. iyi güzel git bakalım mizu veya lenovo nun kapağını veya çizilmez ekran filmini telefonu aldığın dükkanda bulabilecen mi? ya apple ya samsung marka satar adam.

sonuç olarak diyebileceğim şu ki telefonu bir iletişim aracı olarak kullanıyoruz. mesajlaşma, konuşma, sosya platformlar tamam güzel ama oyunlara falan gelince son çıkan bilmem kaç gb hafıza isteyen oyunda anlık kasmalar olmasın diye de 2000 tl gibi çoğu kullanıcının aylık maaşının üzerinde bir ücret ödemekte çok saçma ve gereksiz. burda okumuştum 1 sn ye kasmayı beklememek için ömründen 1 aylık maaşını 2-3 sene kullanacağı telefona vermek bence akıl işi değil. evet telefon alırken ihtiyaçlarımızı belirleyip ona göre telefon almak daha mantıklı. 2000 tl değilde 1000 tl lik alıp kalan 1000 tl ile kendinize çok daha güzel şeyler yapabilirsiniz. bende j5 aldım acıdım bile o paraya ama 300-400 tl lik telefonlardan milyon kat iyi olduğu için aldım. aslında kamerası bile yeterli bu fiyatlara çıkmak için.

herkese mantıklı alışverişler ne diyeyim.

+1
  • Kasma donma vs. hiç yaşamadım.
    Bunun sebebi sanırım ram-işlemci-anakart uyumluluğu.
    Öyle telefonlar var ki 3GB ram ve 1.8Ghz işlemciye rağmen çalışırken tutukluk yaptığını ya da reset attığını söyleyen arkadaşlar var.
    Bu telefona verdiğiniz paraya değiyor.
  • 1-2 ay önce vatandan 900 TL ye aldım.Öncelikle telefon güzel.Çok stabil şekilde çalışıyor kasma donma vs. yok Asphalt 8 , NFS Most Wanted , Real Racing 3 gibi oyunları sıfır kasma ile oynuyorum.Şarjı iyi uzun süre gidiyor.Ekranı iyi bazı yerlerde yazmıyor ama Super Amoled ekrana sahip.Telefonun 2 olumsuz yanı var biri hafızası 8 GB diğeri arka kamerası.Ön kamerası iyi flaşlı ama arka kamera 5-8 mp gibi çekiyor.Telefonda müzik player yok ama Play Müzik var sorun yok.

• Peynir ekmek gibi satıyor j serisi. Bence şu an ki en ekonomik cihazlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EfeHoroz

quote:

Samsung amiral gemilerine güncelleme veriyor fakat düşük modellerin akıbeti belli değil.Sanki yağmur duasına çıkmış gibi dua ediyorsunuz.Malzeme kalitesi de kötü.

Samsung Galaxy Grand Neo Plus - ulan ne uzun isim -

Garip bir şekilde 6 aydır kullanıyor annem ve her ay 1 güncelleme geliyor anlamadım.. performans vs..

O kadar s3 kullandım, ona bile bu kadar güncelleme vermemişlerdi..

Süpriz yumurta gibi Samsung..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.