Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J1 (2016) ANA KONU (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
893
Cevap
1
Favori
38.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SeaHawk009

O değilde beyler J1 2016'nın orjinal romunun dosyalarını dışarı çıkarmayı başardım. Yani özel bir rom yapabilirim

Hocam uygulamaları çıkartmak yerine android sürümü üzerinde odaklansaydınız keşke neyse bu cihazdan ders alalım bir dahaki cihazımızı alırken android sürümüne ve kamera kalitesine kesinlikle bakalım beyin yakmaya deymez hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 28 Mart 2017; 17:54:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu uygulama değil hocam.
  • quote:

Bu uygulama değil hocam.

Android 6 veya 6 daki özellikleri 5 e ekleyebiliyormusunuz hocam

• Hocam Android 6 özellikleri 5'e eklenseydi zaten Android 6 çıkmazdı.
  • quote:

Hocam Android 6 özellikleri 5'e eklenseydi zaten Android 6 çıkmazdı.

Google isterse eklenir kapatilizm kölesi için altyapıyı bozmuyor adamlar işte j5 2015 e android 7 gelecekmiş sıkıysa çıldırma şimdi neyse 1 sene boyunca kullanmak zorundayım boynumuz kıldan ince para birikir birikmez allahtan başka kimse engel olamaz bana

• solgentas S kullanıcısına yanıt
    a.selam kardeş, attıgın lınktekı telefon j1 ace duos (bu konudakı cıhaz ise j1 2016 modeldir) yanı arastırdıgın cıhaz yanlıs telefona bakıyorsunuz eğer j1 2016 alacaksanız 550 tl lımıtınız varsa onerırım (t50'ye ben telefon demek ıstemıyorum yanlıs anlamayın cok sorunlu cıhazdır tecrube ile test etmıstım 1 ay dayanamadım satmıstım) j1 2016 ise hıc yoktan samsung kalıtesı adı altında uretılıyor karar sizin 650-700 tl lımıt var ise alternatif lenovo k5 ve lg k8 var onlarıda arastırabılırsınız
    Samsung garantılısı mevcut hepsıburada sıtesınde (duos modelı yok) j1 2016'nın

j1 2016'nın duos ıthalatcı modelı mıgros veya a101 gibi alısverıs yerlerınde duos modelını satıyorlar goruyorum arada (500-550 tl arasında oynuyor fıyatı)

bu j1 2016 turkıye samsung garantılısıhttp://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-j120-2016-samsung-turkiye-garantili-pm-telcepsamj120
  • sırf snapdragon 410 var dıye 7.0 alıyor j5 2015 (bizdeki yonga setler farklı suankı telefonum j3 2016 vermıyor samsung) j2 anlarımda j3 vermesi lazım saçmalık j2 2016 ile aynı yonga seti tamamen diğeri satsın diğeri guncellenmesede olur mantıgı var sanırım bunlarda satıs kapıtalızm
    rica ederim kardeş

1- j1 ace duos onermem evet j1 2016 ile farkları bulunuyor verdıgın linkteki telefon cok dusuk ozellıklere sahip

2- j1 ace duos ıcın dıyorsan ne oyun yonundenki oynayan bırısı degılsınız ne uygulama yonundenkı fazla bıle yuklemesenız dahı sıddetle onermem (arkadasta var lanet edıyordu donma kasma cok dıyor şikayetcıydı)

3- kamerası 5 mp ama takdire şayan kamerası iş gorur t50 oranla ben begenmıstım zaten samsungun en dusuk telefona kullandıgı kamera bıle guzel cekıyor bu yuzden samsungu severım

4- hafıza kartı takılıyor evet ama kendı depolaması 4 gb zaten 2 gb sıstem kullanıyor size 2 gb kalıyor yetmez kesınlıkle yetmez dıyeyım (j1 ace duos verdıgın lınktekı telefona gore konusuyorum) sıkıntı epey yaratır yıne onermıyorum, her uygulamayı aktaramıyorsun sıkıntı orada

ben yerınızde olsam j1 2016 alır rahatıma bakarım, benden demesı kardes eger kararlı olup j1 ace duosu alırsanız 2-3 hafta geçmeden sıkayetler baslıyacak kendı kendınıze lanet edeceksınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 7 Nisan 2017; 9:14:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erentpl

sırf snapdragon 410 var dıye 7.0 alıyor j5 2015 (bizdeki yonga setler farklı suankı telefonum j3 2016 vermıyor samsung) j2 anlarımda j3 vermesi lazım saçmalık j2 2016 ile aynı yonga seti tamamen diğeri satsın diğeri guncellenmesede olur mantıgı var sanırım bunlarda satıs kapıtalızm

Söylemesi ayıptır da hocam j3 2016 ile j2 2015 arasındaki fark nedir

Ama dediğiniz doğru j2 2016 alsın istiyor adamlar zaten

Samsung a diyecek laf bulamıyorum kısacası

Daha para biriktirecem 1000 tl lik bir telefon alacağım ocak 2018 te android sürüme hızına ram belleğine kamerasına falan iyice bakacağım daha çok işim var nerden aldım başıma şu lanet j2 2015 i

• quote:

Orijinalden alıntı: solgentas

Teşekkür ederim kardeşim. Ağzına sağlık. J1 2015 modeli için verdiğin linki inceledim. 689 liraya çıkamam maalesef. Migros'da ithalatçı garantili modeline ise güvenemiyorum. T50 konusunda haklısın. Bendekini anneme veririm, yeni telefonu ben alırım diye düşünüyorum. Ancak bazı sorularım var:

1. J1 Ace duos almayı düşünüyorum. Önerir misin ? J1 2016 ile arasında çok fark var mıdır ?

2. Mobilde çok oyun oynamıyorum. Uygulama da çok yüklemiyorum. Donma, kasma, yavaşlık olur mu günlük kullanımda ?

3. Kamera benim için önemlidir. T50'nin 13 mp kamerası iğrenç ötesi. J1 Ace'in nasıldır ?

4. Hafızasını arttırabiliyoruz herhalde. Ama uygulamaları karta aktaramıyormuşuz. 3.5 gb 5-10 uygulama için bana yeter mi ?

Ona göre bugün hepsiburada'dan siparişi vericem. Teşekkür ediyorum.

Hocam sakın bulaşma samsung a git sony e5 al

• quote:

Orijinalden alıntı: solgentas

Hocam doğru diyorsun da onun fiyatı da 789 lira. Yani 550 lira ile başlayıp 700-800 liraya çıkmış olucam. Gerçi şu durumda kendim için almış oluyorum ama yine de hiç gereği yok bir-iki üst modelin. Ama Samsung servisi veya başka bir yönü çok kötüdür diyorsan bir kez daha düşüneyim.

Hocam bir iki üst model demeyin rahat 3 sene götürür sony e5 ama samsung j1 2016 en fazla 2 sene götürür bozulur gider sonra hem de sony belki e5 i android 7 ye yükseltir ama samsung ta öyle bir ihtimal yok android 5 te kalırsınız

Ayrıca j1 2016 nın performansı git gide düşer ve kasmaya başlar sorun olur 1 gb ram bellek yetmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 7 Nisan 2017; 22:31:15 >
  • sürümler 5.1.1 (abd ve çin pazarındaki j3 16 gb hafızalısı 6.0.1 mevcut) 1.5ghz dort cekırdek Spreadtrum SC9830A işlemcı, 1.5gb ram 500 mb daha fazla, 8 gb hafızalar aynı, 2600 mah batarya (2 gun batarya gıdıyor 8 saat ekran suresı verıyor bana rahat) 8 mp arka kamera ön 5 mp kamera, 5 ınc 1280x720p hd ekran 300 ppi renk derınlıgı, daha oturaklı şık yan çerceveler kasası, bildirim cubugu degıstırebılır temalar, ön kamera yazılımlı sanal flaş, yani j2 den 3-5 ozellık yuksek j3 2016

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 8 Nisan 2017; 0:42:13 >
  • j3 2016 ile j2 2015 kıyaslanamaz bariz j3 azıcık üstün, j2 2016 ile kıyaslanır ancak cunku aynı ozellıklerı bu samsungu anlamak güç, aynı ozellık farklı isimlendirme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 8 Nisan 2017; 0:46:40 >
  • quote:

j3 2016 ile j2 2015 kıyaslanamaz bariz j3 azıcık üstün, j2 2016 ile kıyaslanır ancak cunku aynı ozellıklerı bu samsungu anlamak güç, aynı ozellık farklı isimlendirme

J2 2015 olunca adı çok eski ama j3 veya j3 2016 olunca çok güncel oluyor ama halbuki ram bellegi 1.5gb ve android 5 aynı sürümdeler kamera 8mp olsa çok mu şey değişti bu kadar mükemmel yapan nedir önemli olan yazılım donanım samsung ta bir öncelik tanımıyor

Sony her şekilde üstün e5 yapmış 1.5 gb ram ve android 6 dahası 13mp olması

• sony e5 arkadas kullanıyor rezil telefon diyor aldıgına pısmanmıs sony kalitesini o telefona verememıs maalesef dıyordu medıatek ıslemcılı telefonda almam hele hele sony'de mtk ıslemcı faciadır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 11 Nisan 2017; 7:45:36 >
  • quote:

sony e5 arkadas kullanıyor rezil telefon diyor aldıgına pısmanmıs sony kalitesini o telefona verememıs maalesef dıyordu medıatek ıslemcılı telefonda almam hele hele sony'de mtk ıslemcı faciadır

Samsung un yaptığı telefonun dandikliğine ne demeli media tek işlemci bana kalırsa bir sorun çıkarmaz

• quote:

hocam samsungun j serisinin bütün modellerinde screen mirroring ve quıck connect yok üzgünüm

J2 kullandım screen mirroring özelliği var

• quote:

Orijinalden alıntı: başaran

quote:

hocam samsungun j serisinin bütün modellerinde screen mirroring ve quıck connect yok üzgünüm

J2 kullandım screen mirroring özelliği var

Neresinde hocam bulamadım daha dandik telefon görmedim samsung almam vallaha

• ne j2'de screen morrıng var ne de tüm j serisinde o özellik yoktur yanlış biliyor arkadaş
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.